Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla dzieci 398 gier

Ubieranka złotowłosa i trzy misie dla dzieci

Ocena gry

Tą ubierankę polecamy także dla dziewczyn i dziewczynek w różnym wieku jeżeli uwielbiają tego rodzaju ubieranki gdzie musimy jedną z postaci z bajki ubrać. Zachęcamy Was wszystkich do tego.


Księżniczka syrenka Dora

Ocena gry

Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki z syrenką. Postaraj się ubrać naszą dziewczynę aby wyglądała w jakiś ciekawy sposób. Wszystko oczywiście należy wyłącznie do Ciebie.


Dash And Catch

Ocena gry

Zagraj w zbijanego z kojotem z bajki. Oczywiście możecie także wybrać inne postacie jeżeli tylko chcecie. Wygrywa ta drużyna, która pokona rywali. Sterowanie to strzałki oraz S i A.


Coyote Roll

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to: Wile E. Coyote and Road Runner czyli Wiluś E. Kojot i Struś Pędziwiat. W tej grze będziemy poruszali się kojotem i próbowali złapać strusia. Poruszamy się w specjalnej bańce strzałkami.Pies Dory - Dora Save the Dog

Ocena gry

Bardzo fajna gierka z naszą podróżniczką jaką jest Dora. Uwielbia ona wszystkie pieski, dlatego nie mogło by zabraknąć gry w której jeden z nich jej ulubiony którego praktycznie wszędzie zabiera jeżeli jest taka możliwość. Jej piesek występuje jako główna postać w tej zabawie. Po kliknięciu na start zostaniemy przeniesieni do rozgrywki. Musimy z pomocą myszki malować odpowiednią trasę aby nasza podróżniczka zebrała kości znajdujące się na jej drodze i dotarła do jej ulubionego pieska. Kilkanaście różnych plansz czeka na Ciebie, przejdź je wszystkie już dziś.


Łapanie ciastek

Ocena gry

Tym razem w tej grze sprawdzimy twoją zwinność. Zobacz jak sobie radzisz z łapaniem. Będziemy łapać w szczególności ciastka i inne słodycze ale pojawiać się także będzie inne jedzenie. Gdy uda nam się złapać jak najwięcej ciastek awansujemy dalej i uzbieramy dużą liczbę punktów. Poruszaj się po planszy myszką, jednak nie będziesz sam masz konkurentów, którzy również będą zbierać ciastka. Uważaj na kreta, który pojawia się z ziemi i może Cie przewrócić.


Dora torty piecze i dekoruje

Ocena gry

Nasza dziewczyna z tej gry bardzo dobrze radzi sobie w kuchni jak się zaraz przekonacie. Pieczenie i potem dekorowanie przysmaków to jej ulubione zajęcie. Tym razem został przygotowany tort na urodziny jej przyjaciela. My wraz z naszą Dorą zajmiemy się jego dekorowaniem. Kliknij na Play i przenieś się do gierki. Możemy wybrać różne spody dla niego jak i też nadzienia. Od nas będzie zależało czy znajdzie się na nim bita śmietana i jakie owoce położy na niej. To także my zadecydujemy jak to wszystko podamy na jakim talerzyku i z jaką łyżeczką, zresztą włączcie grę i zobaczcie to razem z nami.


Hodowla dżdżownic

Ocena gry

Nasza mała dzdzownica jest bardzo głodna. Dlatego to od nas zależy czy będzie rosła. Gdyż to my będziemy ją hodowali. Gra uczy także zapamiętywania gdyż musimy odszukać owoce znajdujące się planszy, jeżeli nam się to uda przejdziemy dalej i nakarmimy naszą dżdżownice. Posługujemy się myszką.


Akwarium z rybkami hodowla

Ocena gry

Czek na Was wspaniałe akwarium. Jednak jak zobaczycie wymaga ono dużo pracy z Waszej strony. Dlatego też musimy się przyłożyć i klikać na ikonki na dole dzięki temu będziecie mieli możliwość dekorowania go. Posługujemy się w grze myszką.


Naprawa i budowanie drogi dla auta

Ocena gry

W mieście droga jest w coraz to gorszym stanie. Niektóre jej części wymagają naprawy inne natomiast będziemy musieli od samego początku zbudować. Na planszy mamy określone elementy z których to taką drogę będziemy musieli wznosić. Na dole mamy pasek z upływającym czasem w którym musimy się zmieścić gdyż czekają już zniecierpliwieni kierowcy aby nią w końcu przejechać.


Pierwsza pomoc w szpitalu

Ocena gry

Do naszego szpitala na ostry dyżur trafia dziewczynka która ma problemy z nogą. Wiemy tylko tyle, że wybrała się na długą wędrówkę i noga zaczęła ją boleć. Postarajcie się szybko zdiagnozować problem i wyleczyć pacjentkę.


Leczenie Dory po podróży

Ocena gry

Nasza dziewczyna uwielbia rożnego rodzaju wypady po całym świecie. Obecnie była w ciepłych krajach i trochę przesadziła ze słońce. Dlatego też potrzebuje szybkiego leczenia. Trafiła do Twojej kliniki i to właśnie Wy musicie się nim zając. Będziemy między innymi psikać płynem, który zmniejszy podrażnienia skóry, musimy dać zastrzyk jak i też odpowiednie tabletki, podać kroplówkę, tlen i wiele innych czynności wykonać z pomocą myszki.


Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 31293 ocena: 0.00

 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 30719 ocena: 10.00

 • Gra Psi Patrol dla dzieci

  Gra Psi Patrol dla dzieci

  Oglądana: 28641 ocena: 8.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 27309 ocena: 0.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 20710 ocena: 0.00

 • Gra Bolek i Lolek online dla dzieci

  Gra Bolek i Lolek online dla dzieci

  Oglądana: 18951 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie