Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 42 gier

Malowanki Dora dla dzieci

Ocena gry

Mamy do pomalowania rożnego rodzaju obrazki na których odszukamy Dora oraz Diego i ich ulubioną małpkę. Wszystkie kolorowanki dla dziewczyn i chłopców na naszej stronie są do malowania online przy wykorzystaniu myszki i dostępnych kolorów w danej gierce.


Darmowe ubieranki Dora

Ocena gry

Zobacz niezwykle ciekawe ubieranki z Dorą dla dziewzyn i dzieci. Dziewczynki w tego rodzaju grach będą miały możliwość ubierania i przebierania naszej postaci jak tylko chcemy i mamy na to ochotę, używając w tym celu myszki komputerowej. Mamy możliwość wyboru sukienki, butów, okularów, zmiany wyglądu włosów i różnego rodzaju ozdób dla postaci.


Dora i Pieski online

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gra gdzie Dora wraz ze swoim przyjacielem jakim jest pies wyrusza w niezwykłą podróż na rowerze wraz z przyczepką na której znajduje się nasz ukochany piesek. Steruj pojazdem strzałkami oraz Spacją i dowieść gościa cało i zdrowo do celu.


Dora na wsi

Ocena gry

Przeniesiemy się na wieś, gdzie nasza postać z gierki wybrała się do swojego wuja aby mu pomóc w różnego rodzaju pracach. Naszym zadaniem będzie między innymi przetransportowanie w odpowiednie miejsce owoców i warzyw na specjalnym rowerze. Sterujemy strzałkami.Zimowe szaleństwa

Ocena gry

U nas ciepło a nasza podróżniczka udała się na przygodę w góry aby tam mieć możliwość jazdy na snowboardzie. Razem z nią masz możliwość wykonywania różnych trików i zabawa. Potrzebujesz tylko strzałek i Spacji.


Dora Poznaje Świat

Ocena gry

Gierka z cyklu poznaje świat to doskonała edukacyjna zabawa dla dzieci, chłopców i dziewczyn, którzy lubią naszą postać. Razem z nią wybierzemy się do truskawkowego świata gdzie będziemy zbierać truskawki i uważać na przeszkody jakie w tej gierce zostały przygotowane. Sterowanie to: strzałki oraz Spacja.


Dora dla dziewczynek

Ocena gry

Kolejna podróż tym razem całkiem bliska czeka na naszą postać z gierki. Jeżeli chcecie razem z nią pojeździć na rowerze t zapraszamy do tej darmowej gierki. Sterowanie pojazdem odbywa się przy pomocy strzałek.


Dora dla chłopców

Ocena gry

Kolejna gierka z tą dziewczyną którą chcieliśmy przeznaczyć w szczególności dla chłopców. Z działka w gierce będziemy strzelać ze specjalnego działka do latających obiektów. Sterowanie w dół i w górę odbywa się strzałkami, strzelamy Spacja.


Gra Dora the Eplorer

Ocena gry

Wraz z naszą postacią wybieramy się na wycieczkę do dżungli. Jednak zgubiliśmy gdzieś w tym gąszczu drzew i krzaków naszą mapę, bez której nie będziemy mogli wrócić do domu. Musimy tą mapę odszukać na planszy i wskazać myszką.


Gra Dora po polsku online

Ocena gry

Tym razem w tej grze wraz z naszą koleżanką Dorą oraz jej mamą wybierzemy się w edukacyjną podróż do miasta. Będziemy poruszać się samochodem po drodze gdzie na nas będę czekać różnego rodzaju zadania jakie będziemy musieli wykonać.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 19555 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 8730 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8275 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 7784 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+