Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 50 gier

Dora w pralni

Ocena gry

Nasz bohaterka i dzielna podróżniczka właśnie wróciła z kolejnych wojaży. Ma sporą ilość ubrań, które należy wyprać. Na start musimy posegregować ubrania do dwóch koszyków na białe i kolorowe rzeczy. Kolejny etap to wykonywanie prania.


Dekorowanie tortu z podróżniczką

Ocena gry

Jak wiecie Dora jest wszechstronną dziewczyną nie tylko wybiera się w podróże po całym świecie ale także potrafi świetnie odnaleźć się w kuchni, czego doskonałym dowodem jest gra gra w której będziemy dekorowali przygotowany przez nią tort.


Dora jeździ na motorze

Ocena gry

Jest to gra w której tytułowa Dora jeździ na motorze i zbiera potrzebne do przejścia planszy gifty. Postaraj się jej pomóc sterując strzałkami,aby dobrze jechała po planszy


Dora próbuje cupcakes

Ocena gry

Kto co każdy z Was lubi najlepiej to próbować swoje dania które przez Was zostały wykonane. Tutaj w grze wraz z Dora będziemy piekli cupcakes to wyłącznie od Ciebie będzie zależało jak one będą wyglądać. Wybieramy dodatki, polewy i kolory. Wszelkie szczegóły poznacie w gierce.Gra zbieranie diamentów z Dora

Ocena gry

Wraz z Dorą wybieramy się do jaskini ona będzie zbierać diamenty które w niej się znajdują. Jednak nie będzie to taka zwykła podróż gdyż jaskinia w której się znajdujemy zawala się, przeskakuj przeszkody i wyjdź z niej cało i zdrowo z diamentami oczywiście, których zbierz jak najwięcej.


Dora i truskawki

Ocena gry

Ciekawa gierka przygodowa z dorą w roli głównej w której to będziemy poruszać się po planszach i zbierać znajdujące się na nich truskawki. Na początku spacją wchodzimy do pierwszego świata ( World 1 ) i rozpoczynamy rozgrywkę.


Szukanie Liczb

Ocena gry

Jest to obrazek gdzie szukanie liczb na nas czeka. Cyfry zostały poukrywane na obrazku z bajki dla dzieci jaką jest Dora. Postaraj się je wszystkie odnaleźć jeżeli Ci się to uda klikamy na taką cyfrę myszką.


Puzzle Dora z Diego i Butek

Ocena gry

Do ułożenia mamy darmowe puzzle z kolekcji o Dorze gdzie oprócz niej znajdziemy jej przyjaciół jakimi są między innymi Diego oraz Butek. Puzzle układamy przesuwając elementy przy pomocy myszki, należy pamiętać, że są one tylko w wersji online dla Ciebie.


Malowanki Dora dla dzieci

Ocena gry

Mamy do pomalowania rożnego rodzaju obrazki na których odszukamy Dora oraz Diego i ich ulubioną małpkę. Wszystkie kolorowanki dla dziewczyn i chłopców na naszej stronie są do malowania online przy wykorzystaniu myszki i dostępnych kolorów w danej gierce.


Darmowe ubieranki Dora

Ocena gry

Zobacz niezwykle ciekawe ubieranki i przebieranki z Dorą dla dziewzyn i dzieci. Dziewczynki w tego rodzaju grach będą miały możliwość ubierania i przebierania naszej postaci jak tylko chcemy i mamy na to ochotę, używając w tym celu myszki komputerowej. Mamy możliwość wyboru sukienki, butów, okularów, zmiany wyglądu włosów i różnego rodzaju ozdób dla postaci.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21782 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13582 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9455 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8902 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8497 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie