Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 86 gier

Dora gotuje po polsku

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przygotowaniem jednego z wielu dań. Tym razem będziemy robić ciasto, nie jest ona w języku polskim ale nic nie szkodzi gdyż jest bardzo prosta. Zachęcamy do zapoznania się z nią.


Dora pracuje na farmie

Ocena gry

Farma już na Ciebie czeka w tej grze online. Jednak jak się dowiecie w grze brakuje Wam trochę rzeczy, które są niezbędne w ogródku. Musimy udać się do sklepu aby móc je wykorzystać na Waszej farmie. Potem już kolejne zadania na Ciebie czekają, zobacz co na Ciebie czeka. Posługujemy się myszką w grze.


Dora dom dekorowanie

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie domek dla lalek, który będziemy musieli udekorować. Dora na pewno będzie z tego powodu zadowolona. Klikamy na strzałkę, która znajduje się po prawej stronie i wybieramy przedmioty do meblowania właśnie tego domku.


Dora dzidziuś

Ocena gry

W tej grze czekają na Ciebie małe dzidziusie, którymi to będziemy się opiekować i to właśnie na nasze barki będzie spoczywać praca nad opieką. Zobacz jakie zadania na Ciebie czekają a będzie ich kilka.Dora u dentysty

Ocena gry

Postać postanowiła między podróżami wyleczyć sobie zęby dlatego też udała się do dentysty. Pomóż jej w leczeniu zębów dzięki Tobie będzie to oczywiście możliwe. Używaj do grania myszki.


Dora czesanie włosów u fryzjera

Ocena gry

Nasza dziewczyna postanowiła się wybrać z wizytą u fryzjera gdzie będzie na nią czekać szereg różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych do włosów. Będzie na nas czekać między innymi mycie, czesanie i szczotkowanie włosów jak i też ich koloryzowania. Zachęcamy do gania w gierkę dla dziewczyn online.


Dora chodzenie po restauracji

Ocena gry

W tej gierce nasza postać będzie musiała praktycznie cały czas chodzić ponieważ będziemy pracowali w restauracji i zajmować się obsługą klientów, którzy do niej przychodzą. Sterujemy w niej myszką. Przed rozpoczęciem zapoznaj się z krótką obrazkową instrukcją.


Dora ciuchcia dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z ciuchcią z tej serii już na Was czeka. Tym razem mamy możliwość sterowania tym pojazdem jakim właśnie jest ta ciuchcia którą steruje maszynistka jaką jest Dora. Zadaniem naszym jest dojechać do celu. Myszką dodajemy mocy jak i też sterujemy innymi urządzeniami.


Dora jest chora

Ocena gry

Nasza postać jest chora naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę lekarza i wyleczyć naszą postać. Aby jednak to zrobić to musimy przedstawić diagnozę. Co nie będzie takie proste jak zresztą sami zobaczycie. Na samym końcu musimy wyleczyć postać. Zachęcamy Was wszystkich do wspaniałej zabawy.


Dora baletnica

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać baletnicy jest nią właśnie nie kto inny jak sama Dora. Na początku mamy określone ubrania w które to postać musimy ubrać w taki sposób aby wyglądała właśnie jak baletnica.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 22172 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13910 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9624 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 9043 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8674 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie