Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 50 gier

Dora i Pieski online

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gra gdzie Dora wraz ze swoim przyjacielem jakim jest pies wyrusza w niezwykłą podróż na rowerze wraz z przyczepką na której znajduje się nasz ukochany piesek. Steruj pojazdem strzałkami oraz Spacją i dowieść gościa cało i zdrowo do celu.


Dora na wsi

Ocena gry

Przeniesiemy się na wieś, gdzie nasza postać z gierki wybrała się do swojego wuja aby mu pomóc w różnego rodzaju pracach. Naszym zadaniem będzie między innymi przetransportowanie w odpowiednie miejsce owoców i warzyw na specjalnym rowerze. Sterujemy strzałkami.


Zimowe szaleństwa

Ocena gry

U nas ciepło a nasza podróżniczka udała się na przygodę w góry aby tam mieć możliwość jazdy na snowboardzie. Razem z nią masz możliwość wykonywania różnych trików i zabawa. Potrzebujesz tylko strzałek i Spacji.


Dora Poznaje Świat

Ocena gry

Gierka z cyklu poznaje świat to doskonała edukacyjna zabawa dla dzieci, chłopców i dziewczyn, którzy lubią naszą postać. Razem z nią wybierzemy się do truskawkowego świata gdzie będziemy zbierać truskawki i uważać na przeszkody jakie w tej gierce zostały przygotowane. Sterowanie to: strzałki oraz Spacja.Dora dla dziewczynek

Ocena gry

Kolejna podróż tym razem całkiem bliska czeka na naszą postać z gierki. Jeżeli chcecie razem z nią pojeździć na rowerze t zapraszamy do tej darmowej gierki. Sterowanie pojazdem odbywa się przy pomocy strzałek.


Dora dla chłopców

Ocena gry

Kolejna gierka z tą dziewczyną którą chcieliśmy przeznaczyć w szczególności dla chłopców. Z działka w gierce będziemy strzelać ze specjalnego działka do latających obiektów. Sterowanie w dół i w górę odbywa się strzałkami, strzelamy Spacja.


Gra Dora the Eplorer

Ocena gry

Wraz z naszą postacią wybieramy się na wycieczkę do dżungli. Jednak zgubiliśmy gdzieś w tym gąszczu drzew i krzaków naszą mapę, bez której nie będziemy mogli wrócić do domu. Musimy tą mapę odszukać na planszy i wskazać myszką.


Gra Dora po polsku online

Ocena gry

Tym razem w tej grze wraz z naszą koleżanką Dorą oraz jej mamą wybierzemy się w edukacyjną podróż do miasta. Będziemy poruszać się samochodem po drodze gdzie na nas będę czekać różnego rodzaju zadania jakie będziemy musieli wykonać.


Gra Dora i Diego dla dzieci

Ocena gry

Oprócz tej dwójki przyjaciół czeka na Was także Butek, który uwielbia zabawę. Razem z całą trójką oraz ich przyjaciółmi baw się dobrze. Czeka na Was wiele plansz. W każdej z nich naszym zdaniem będzie odszukanie złotych monet, które znajdują się na ziemi.


Gra Dora i Butek

Ocena gry

Kolejna produkcja czeka na wszystkich graczy. Tym razem oprócz naszej podróżniczki będzie również jej przyjaciel butek czyli boots. To właśnie jego będziemy tutaj poszukiwali. Skrywa się on w lesie za różnego rodzaju krzakami czy też drzewem. Przy pomocy myszki odszukaj go i kliknij na niego gdy go znajdziesz.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21771 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13568 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9445 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8899 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8494 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie