Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 89 gier

Dora syrenka dla dziewczyn

Ocena gry

Dzięki tej gierce mamy możliwość stworzenia własnej syrenki księżniczki jaką jest Dora. To od Ciebie będzie zależeć jak ona ma wyglądać jakie ubrania i dodatki dobierzesz dla postaci. Mamy możliwość zmiany fryzury dla naszej postaci jak i też wyboru ogona dla syreny i inne dodatki jak kolczyki i kolie. Zachęcamy Was wszystkich do grania.


Dora i Rabuś dla dzieci

Ocena gry

W tej grze znajdziemy postać Dory jak i też Butka i Rabusia. Na obrazku zostały ukryte litery i to właśnie je będziemy musieli odszukać do pomocy mamy lupę dzięki której to będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz w jakim czasie uda Ci się odszukać je wszystkie.


Dora na hulajnodze

Ocena gry

Z górki na pazurki podróż na nasz czeka podczas której Dora jedzie na hulajnodze do celu zbierając po drodze różnego rodzaju przedmioty. Czeka na Was do przejechania 10 wspaniałych plansz. Uważaj aby nie zaliczyć wywrotki steruj pojazdem z pomocą strzałek.


Dora gotuje po polsku

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przygotowaniem jednego z wielu dań. Tym razem będziemy robić ciasto, nie jest ona w języku polskim ale nic nie szkodzi gdyż jest bardzo prosta. Zachęcamy do zapoznania się z nią.Dora pracuje na farmie

Ocena gry

Farma już na Ciebie czeka w tej grze online. Jednak jak się dowiecie w grze brakuje Wam trochę rzeczy, które są niezbędne w ogródku. Musimy udać się do sklepu aby móc je wykorzystać na Waszej farmie. Potem już kolejne zadania na Ciebie czekają, zobacz co na Ciebie czeka. Posługujemy się myszką w grze.


Dora dom dekorowanie

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie domek dla lalek, który będziemy musieli udekorować. Dora na pewno będzie z tego powodu zadowolona. Klikamy na strzałkę, która znajduje się po prawej stronie i wybieramy przedmioty do meblowania właśnie tego domku.


Dora dzidziuś

Ocena gry

W tej grze czekają na Ciebie małe dzidziusie, którymi to będziemy się opiekować i to właśnie na nasze barki będzie spoczywać praca nad opieką. Zobacz jakie zadania na Ciebie czekają a będzie ich kilka.


Dora u dentysty

Ocena gry

Postać postanowiła między podróżami wyleczyć sobie zęby dlatego też udała się do dentysty. Pomóż jej w leczeniu zębów dzięki Tobie będzie to oczywiście możliwe. Używaj do grania myszki.


Dora czesanie włosów u fryzjera

Ocena gry

Nasza dziewczyna postanowiła się wybrać z wizytą u fryzjera gdzie będzie na nią czekać szereg różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych do włosów. Będzie na nas czekać między innymi mycie, czesanie i szczotkowanie włosów jak i też ich koloryzowania. Zachęcamy do gania w gierkę dla dziewczyn online.


Dora chodzenie po restauracji

Ocena gry

W tej gierce nasza postać będzie musiała praktycznie cały czas chodzić ponieważ będziemy pracowali w restauracji i zajmować się obsługą klientów, którzy do niej przychodzą. Sterujemy w niej myszką. Przed rozpoczęciem zapoznaj się z krótką obrazkową instrukcją.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 22283 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 14037 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9682 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 9070 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8718 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie