Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 45 gier

Dora dla chłopców

Ocena gry

Kolejna gierka z tą dziewczyną którą chcieliśmy przeznaczyć w szczególności dla chłopców. Z działka w gierce będziemy strzelać ze specjalnego działka do latających obiektów. Sterowanie w dół i w górę odbywa się strzałkami, strzelamy Spacja.


Gra Dora the Eplorer

Ocena gry

Wraz z naszą postacią wybieramy się na wycieczkę do dżungli. Jednak zgubiliśmy gdzieś w tym gąszczu drzew i krzaków naszą mapę, bez której nie będziemy mogli wrócić do domu. Musimy tą mapę odszukać na planszy i wskazać myszką.


Gra Dora po polsku online

Ocena gry

Tym razem w tej grze wraz z naszą koleżanką Dorą oraz jej mamą wybierzemy się w edukacyjną podróż do miasta. Będziemy poruszać się samochodem po drodze gdzie na nas będę czekać różnego rodzaju zadania jakie będziemy musieli wykonać.


Gra Dora i Diego dla dzieci

Ocena gry

Oprócz tej dwójki przyjaciół czeka na Was także Butek, który uwielbia zabawę. Razem z całą trójką oraz ich przyjaciółmi baw się dobrze. Czeka na Was wiele plansz. W każdej z nich naszym zdaniem będzie odszukanie złotych monet, które znajdują się na ziemi.Gra Dora i Butek

Ocena gry

Kolejna produkcja czeka na wszystkich graczy. Tym razem oprócz naszej podróżniczki będzie również jej przyjaciel butek czyli boots. To właśnie jego będziemy tutaj poszukiwali. Skrywa się on w lesie za różnego rodzaju krzakami czy też drzewem. Przy pomocy myszki odszukaj go i kliknij na niego gdy go znajdziesz.


Gra gotowanie Dora

Ocena gry

Nowa seria gdzie czekają na Ciebie gry w których z naszą podróżniczką będziemy mieli możliwość gotowanie różnego rodzaju potraw. Czeka na Ciebie książka kucharska z której to właśnie będziemy przygotowywać dane danie. Posługujemy się myszką.


Dora dla najmłodszych

Ocena gry

Jest to kolejna niezwykle ciekawa gierka związana z naszą podróżniczką Dora the Explorer. Zobacz co tym razem przygotowała dla Ciebie ta podróżniczka. W gierce posługiwać się będziecie przy pomocy myszki komputerowej.


Kolorowy Świat

Ocena gry

Zobaczcie sami w tej gierce jak może Dora zmienić świat z szarego na kolorowy. Jeżeli jesteś już po szkole i masz trochę wolnego czasu na granie to zapraszamy do zapoznania się z grą w której grasz strzałkami lub jeżeli chcesz literami: W,A,S,D.


Malowanie Dory

Ocena gry

Do pomalowania w tej grze mamy postać jaką jest Dora. Wybieramy kilkanaście kolorów myszką i nią też malujemy obrazek. Zobaczcie sami jak wygląda taka malowanka. Istnieje możliwość oczywiście drukowania obrazka.


Ubierz Dore

Ocena gry

Podróżniczka już na Ciebie czeka. Specjalnie dla niej została przygotowana nowa kolekcja ubrań w którą to będziemy starali się ubrać naszą postać w taki sposób aby wyglądała jak najlepiej. Użyj w tym celu myszki do ubrania postaci.


Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 20556 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13028 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9208 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8689 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8265 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie