Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe 424 gier

Strzelanie z łuku do zombie przeciwników

Ocena gry

Gra gdzie bronimy naszej twierdzy jaką jest nas zamek. Będzie on jednak cały czas atakowany przez wrogich przeciwników jakimi są Zombie. Postaraj się odeprzeć ten atak przez jak najdłuższą ilość czasu. Może Ci się uda przejść wszystkie plansze i dojść do końca gierki. Gdy pokonamy w każdej z plansz wszystkich przeciwników jacy na nas czekają możemy z zarobione pieniądze kupić różnego rodzaju dodatki. Strzelając do nich z łuku, zyskujemy lepsze zdolności dzięki czemu np nasza postać będzie szybciej wypuszczać strzały. Sterowanie to strzałki oraz 1,2,3,4,5,6 do zmiany ataku. Więcej informacji czeka na Was już w samej gierce online, polecamy ją zarówno dla chłopców jak i też dla dziewczyn w każdym wieku.


Strzelanie do bąbelków

Ocena gry

Kolejna z tej serii gierka gdzie czekają na nas bąbelki do których z łuku i małpką będziemy strzelać. Mamy specjalne lotnik, które wystrzeliwujemy. Kilkanaście różnych plansz czeka już na Ciebie. Mamy określoną liczbę lotek i to właśnie nimi musimy strącić określoną liczbę baloników w grze.


Budowanie rowerów

Ocena gry

Jeżeli tylko chcesz samemu stworzyć swój własny niepowtarzalny rower to ta gierka jest dla Ciebie. Tutaj możesz zbudować go niemal od zera. Wybieraj przeróżne kolory klikając na ikonki znajdujące się w linii u góry. Wybiera przeróżne kolory i zobacz jaki będzie efekt końcowy.


Ben 10 Boxing 2

Ocena gry

nasz super bohater postanowił się zmierzyć z innymi rywalami na ringu. Sterujemy strzałkami, ciosy natomiast zadajemy z pomocą A,S,D. Zobacz gdzie uda Wam się zajść i czy wygracie pojedynki z innymi bokserami.Gra Boks z kamerą

Ocena gry

Jeżeli posiadasz kamerę internetową to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Gramy z kamerą, postaraj się w odpowiedni sposób unikać ciosów i samemu je zadawać. Wybierz jednego z wielu przeciwników i pokonaj ich wszystkich osiągając mistrzostwo.


World Boxing Tournament 2

Ocena gry

Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie już czekają na Ciebie. Gramy na 1 lub 2 graczy do wyboru mamy. Gracz 1 gra: 3,2,1 oraz strzałki, gracz 2: M,N,B, Spacja oraz W,A,S,D i O.


Gra boks waga ciężka

Ocena gry

Waga ciężka to najlepsze pojedynki bokserskie na świecie. To właśnie Ty możesz w tej wadze boksować i pokonywać coraz to trudniejszych rywali jacy na Ciebie czekają. Postaraj się ich wszystkich pokonać i zostać mistrzem świata. Gra powiązana z matematyką klikaj na odpowiednie równania w gierce.


Penalty Shootout

Ocena gry

Wybierz jedną z drużyn którą chcesz zagrać w mistrzostwach świata. Jednak tutaj nie będzie reprezentacji Polski ale możemy wybrać różnego rodzaju inne mocne drużyny na całym świecie. Wybieramy również drużynę przeciwko której chcecie zagrać, nie ma tutaj łatwo.


Penalty Shootout Junkies

Ocena gry

Nietypowa gra w której strzelamy i zajmujemy się bronieniem. Gramy kropkami. Myszką strzelamy do bramki, natomiast po strzale się zmieniamy i strzałkami musimy się udać naszą kropką do bramki. Tam musimy się ustawić w określony sposób aby bronić strzały.


Graveyard Penalty Cup

Ocena gry

nietypowe strzelanie czas zacząć. Zobacz jakich tutaj graczy będziecie wybierali i jak oni będą wyglądali. Ciekawa i prosta gierka jest gotowa do grania dla Ciebie właśnie.


Free kick

Ocena gry

Z różnym pozycji będziemy strzelać do bramki. Oczywiście musimy uważać na mur, który musimy ominąć. Postaraj się podkręcić piłkę w odpowiedni sposób aby było to możliwe.


Penalty

Ocena gry

Czekają na Ciebie 24 wspaniałe plansze, zaczynamy gdy tylko klikniecie na ikonę Play. sami możecie tworzyć własnego gracza, na początku jednak te możliwości są ograniczone dla każdego z graczy. Posługujemy się myszką.


Popularne gry

 • Sportowe
 • Ćwiczenia na siłowni

  Ćwiczenia na siłowni

  Oglądana: 6243 ocena: 10.00

 • Turniej w tenisa 3d

  Turniej w tenisa 3d

  Oglądana: 4968 ocena: 0.00

 • Piłkarski turniej gra online

  Piłkarski turniej gra online

  Oglądana: 4754 ocena: 8.00

 • Bilard turniej sportowy

  Bilard turniej sportowy

  Oglądana: 4487 ocena: 0.00

 • Gra w turniej tenisa ziemnego

  Gra w turniej tenisa ziemnego

  Oglądana: 4370 ocena: 0.00

 • Gra rzuty karne

  Gra rzuty karne

  Oglądana: 2574 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie