Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe 424 gier

Piłkarska gra głowami dla dwóch graczy

Ocena gry

Gra w której będziemy mieli możliwość zagrania całego sezonu w piłkę nożną w najlepszym wydaniu. Wybieramy jedną z kilkunastu dostępnych drużyn i przystępujemy do rozgrywki mamy tryb multiplayera jak i też pojedynczego gracza do wyboru.


Madpet Volleybomb

Ocena gry

Male stworki również chcą podbijać piłkę przez siatkę jednak tutaj aby było ciekawiej piłka ta została zastąpiona granatem, który jak podbijemy na naszej stronie więcej jak 3 razy wybucha, to samo się stanie jeżeli spadnie on na ziemię.


Sports heads volleyball

Ocena gry

Przeniesiemy się do lasu gdzie misie postanowiły zrobić turniej w piłce siatkowej gdzie będziemy ją przebijali w dość niekonwencjonalny sposób gdyż dokonujemy tego wyłącznie z pomocą głowy. Wspaniała zabawa już na Was czeka.


Gra w siątkę dla dwóch graczy

Ocena gry

Wspaniałe pojedynki w pojedynkę lub na 2 możemy w tej grze toczyć. Oczywiście jest to bardzo prosta gierka gdzie liczy się przede wszystkim rywalizacja z zawodnikiem z jakim gramy. Możemy również wybrać opcję zagrania 1 na 1 z komputerem. Wybór należy do Was.Siatkówka na 2 osoby głowami

Ocena gry

Bombowa siatkówka dla dwóch graczy czeka na wszystkich graczy. W szczególności chcemy ją skierować dla dziewczyn. Podbijamy tykającą bombę która może w każdej chwili wybuchnąć dlatego trzymać się musimy na baczności podczas grania.


Gra w kosza na dwóch głowami

Ocena gry

Kolejna gierka sportowa gdzie gramy na 2 osoby i mecz jeden na jednego. Obok naszego boiska duża widownia, która to będzie obserwować te wspaniałe widowisko. Pamiętajcie, że gramy samymi głowami. Wybieramy odpowiedniego zawodnika i przystępujemy do rozgrywek. Wszelkie informacje czekają w grze.


Koszykówka na dwie osoby

Ocena gry

Jeżeli znudziło Ci się granie na 1 to na 2 graczy z pewnością będzie dużo lepsze. Potrzebujesz tylko gracza. Player 1 gra: W,A,S,D oraz Spacja. Player 2 gra: strzałki oraz 0 jako rzut. Gramy oczywiście jeden na jeden na jeden kosz do którego rzucamy. Wszystkie rzuty punktowane tą samą ilością punktów.


Bitwy na arenie piłkarskiej na 2

Ocena gry

W tej grze zagramy na arenie piłkarskiej gdzie wybieramy nasz ulubiony zespół i mamy możliwość przystąpienia do pojedynku. Należy pamiętać, że w tej grze gramy wyłącznie głowami. Wbij jak największą ilość goli.


Multiplayer Billiard

Ocena gry

jedna z fajniejszych tego typu darmowych gier online. Jest w sam rz dla osoby, która chce się pouczyć jak i też zagrać pojedynek z komputerem, a może z kolegą czy znajomymi aby się sprawdzić kto rządzi i który z Was jest lepszy.


Deluxe Pool

Ocena gry

Całkiem fajna gra dla dwóch graczy gdzie mamy możliwość zagrania meczu w salonie czy też w klubie. Przed rozgrywką podajemy także nasze imię lub też ksywkę pod którą chcemy grać. Posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Doyu 8-Ball

Ocena gry

Gra z 8 bilami w roli głównej gdzie mamy trzy tryby do wybrania oczywiście podstawowy z jednym graczem, dwoma oraz tryb multiplayera. Bardzo ciekawa gierka z różnymi stołami bilardowymi. Gramy myszką. Sprawdź się w tej gierce sam lub ze znajomym.


Bilard na dwie osoby na komputerze

Ocena gry

Bardzo fajny bilard jeżeli chodzi o grafikę i jego realizm. Mamy kilka opcji do wyboru jak granie na jednego gracza lube ze znajomym. Wybór pozostawiamy Wam. Mamy także możliwość kilku rodzajów gry wybrać.


Popularne gry

 • Sportowe
 • Ćwiczenia na siłowni

  Ćwiczenia na siłowni

  Oglądana: 6240 ocena: 10.00

 • Turniej w tenisa 3d

  Turniej w tenisa 3d

  Oglądana: 4965 ocena: 0.00

 • Piłkarski turniej gra online

  Piłkarski turniej gra online

  Oglądana: 4753 ocena: 8.00

 • Bilard turniej sportowy

  Bilard turniej sportowy

  Oglądana: 4486 ocena: 0.00

 • Gra w turniej tenisa ziemnego

  Gra w turniej tenisa ziemnego

  Oglądana: 4366 ocena: 0.00

 • Gra rzuty karne

  Gra rzuty karne

  Oglądana: 2573 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie