Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 333 gier

Łapanie ciastek

Ocena gry

Tym razem w tej grze sprawdzimy twoją zwinność. Zobacz jak sobie radzisz z łapaniem. Będziemy łapać w szczególności ciastka i inne słodycze ale pojawiać się także będzie inne jedzenie. Gdy uda nam się złapać jak najwięcej ciastek awansujemy dalej i uzbieramy dużą liczbę punktów. Poruszaj się po planszy myszką, jednak nie będziesz sam masz konkurentów, którzy również będą zbierać ciastka. Uważaj na kreta, który pojawia się z ziemi i może Cie przewrócić.


Dora torty piecze i dekoruje

Ocena gry

Nasza dziewczyna z tej gry bardzo dobrze radzi sobie w kuchni jak się zaraz przekonacie. Pieczenie i potem dekorowanie przysmaków to jej ulubione zajęcie. Tym razem został przygotowany tort na urodziny jej przyjaciela. My wraz z naszą Dorą zajmiemy się jego dekorowaniem. Kliknij na Play i przenieś się do gierki. Możemy wybrać różne spody dla niego jak i też nadzienia. Od nas będzie zależało czy znajdzie się na nim bita śmietana i jakie owoce położy na niej. To także my zadecydujemy jak to wszystko podamy na jakim talerzyku i z jaką łyżeczką, zresztą włączcie grę i zobaczcie to razem z nami.


Hodowla dżdżownic

Ocena gry

Nasza mała dzdzownica jest bardzo głodna. Dlatego to od nas zależy czy będzie rosła. Gdyż to my będziemy ją hodowali. Gra uczy także zapamiętywania gdyż musimy odszukać owoce znajdujące się planszy, jeżeli nam się to uda przejdziemy dalej i nakarmimy naszą dżdżownice. Posługujemy się myszką.


Akwarium z rybkami hodowla

Ocena gry

Czek na Was wspaniałe akwarium. Jednak jak zobaczycie wymaga ono dużo pracy z Waszej strony. Dlatego też musimy się przyłożyć i klikać na ikonki na dole dzięki temu będziecie mieli możliwość dekorowania go. Posługujemy się w grze myszką.Naprawa i budowanie drogi dla auta

Ocena gry

W mieście droga jest w coraz to gorszym stanie. Niektóre jej części wymagają naprawy inne natomiast będziemy musieli od samego początku zbudować. Na planszy mamy określone elementy z których to taką drogę będziemy musieli wznosić. Na dole mamy pasek z upływającym czasem w którym musimy się zmieścić gdyż czekają już zniecierpliwieni kierowcy aby nią w końcu przejechać.


Pierwsza pomoc w szpitalu

Ocena gry

Do naszego szpitala na ostry dyżur trafia dziewczynka która ma problemy z nogą. Wiemy tylko tyle, że wybrała się na długą wędrówkę i noga zaczęła ją boleć. Postarajcie się szybko zdiagnozować problem i wyleczyć pacjentkę.


Leczenie Dory po podróży

Ocena gry

Nasza dziewczyna uwielbia rożnego rodzaju wypady po całym świecie. Obecnie była w ciepłych krajach i trochę przesadziła ze słońce. Dlatego też potrzebuje szybkiego leczenia. Trafiła do Twojej kliniki i to właśnie Wy musicie się nim zając. Będziemy między innymi psikać płynem, który zmniejszy podrażnienia skóry, musimy dać zastrzyk jak i też odpowiednie tabletki, podać kroplówkę, tlen i wiele innych czynności wykonać z pomocą myszki.


Opieka nad zebrą w zoo

Ocena gry

Kolejne zwierzątko jakim zaopiekowała się nasza dzielna podróżniczka. To właśnie jest doktor Dora. Czeka na nią nie lada trudne zadanie. Kilka różnego rodzaju zadań zostało właśnie dla Was przygotowane. Jeżeli w jakiś nie dajecie sobie rady to Dora z pewnością w rozwiązaniu problemu Wam pomoże.


Opieka nad krokodylem z Dora

Ocena gry

Dora lubi zwierzęta. Mały krokodylek została znaleziony przez naszą podróżniczkę, która postanowiła się nim zaopiekować. Zwierzak może być głodny wtedy też należy mu dać jeść. Będziemy mogli go zbadać oraz robić zdjęcia chodzić z nim jak i też zabijać insekty, które czasami na jego ciele się zagnieżdżają.


Sprzątanie kuchni przez Dore

Ocena gry

Dora jeżeli jest tylko w domu po długich wyprawach to ma co robić. Gdyż musi zrobić pranie jak i też posprzątać niemal cały dom. W tym odcinku gierki online, którą dedykujemy w szczególności dla dziewczyn i dzieci będziemy zajmowali się sprzątaniem kuchni. Mamy do sprzątnięcia brudną lodówkę, zlew, który również jest brudny i kuchenkę gazową oraz będziemy zmuszenie posprzątać w szafkach.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »

Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 22267 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 14023 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 9432 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 8899 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 7012 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie