Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 273 gier

Świąteczne przygotowania

Ocena gry

W tej grze będziecie pomagali państwu Mikołajom w przygotowaniu się do świąt bożego narodzenia. Postępujcie zgodnie z instrukcja gry. A na pewno wszystko będzie w porządku


Ubieranie Dory

Ocena gry

Tym razem naszym zdaniem będzie ubranie małej Dory na bal. Postarajcie się aby nasza mała bohaterka na balu wyglądała najładniej ze wszystkich


Dora i pisanki

Ocena gry

Dora to mała dziewczynka która szykuje się do świąt wielkanocnych. Pomóż jej zebrać i pomalować wszystkie jajka. Gdy już to zrobisz możesz zagrać z nią w inne gry


Pupil Dory

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się pieskiem Dory. Musimy wykonać czynności jakie pragnie. na półce znajdują się rzeczy które nam w tym pomogą. Do dzieła!Dora w parku

Ocena gry

Swój wolny czas razem z kolegą dziewczyna postanowiła spędzić w parku. Tam czekają już na nich przeróżne przygotowane na tą szczególną okazję atrakcje. Jakie one będą zobaczcie sami w grze. W chmurkach mamy przeróżne podpowiedzi przygotowane przez twórców gierki.


iCarly Stack

Ocena gry

Jest to gierka tak zwana odkrywanka. Szczegóły tej gry znajdziemy w instrukcji obrazkowej, która pojawi nam się zanim zaczniemy w nią grać. Poznaj postacie z bajki od nickleodeon, które właśnie tutaj czekają na Ciebie.


Icarly nickelodeon

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji z tą dziewczyną gdzie będziemy sterować postacią myszką. łapiemy spadające przedmioty za które otrzymujemy punkty. W każdej z plansz musimy złapać określoną liczbę przedmiotów i otrzymać odpowiednią ilość punktów.


Ubieranka Hobbit

Ocena gry

Jest to ubieranka związana z Hobbitem w roli głównej. Zobaczcie jakie postacie w tej gierce występują i jakie ubrania mamy do wyboru. Ubieramy postać z wykorzystaniem myszki.


Elsa i Anna ubieranka z krainy lodu

Ocena gry

Przenosimy się do zimowego dnia w środku zimy. Gdzie w odpowiednie stroje będziemy ubierać dwie postacie z bajki. Jedną z nich będzie Elsa, drugą natomiast Anna. Klikamy na poszczególne ikonki pod którymi kryją się ciekawe ubrania dla tych postaci.


Leczenie oczu u Dory

Ocena gry

Nasza podróżniczka przed kolejną wyprawą wybrała się do okulistki aby sprawdzić sobie wzrok i go wyleczyć jeżeli oczywiście będzie wymagał on leczenia. Wszelkie instrukcje czekają na Ciebie w gierce. Warto spróbować i się z nią zapoznać.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1027 28 następna »

Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21279 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13387 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 8322 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 7715 ocena: 0.00

 • Udekoruj plac zabaw

  Udekoruj plac zabaw

  Oglądana: 5946 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie