Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 339 gier

Układanki Scooby Doo

Ocena gry

Skubi Doo już na Was czeka podczas tych wesołych układanek jakie dla Was przygotowaliśmy. Tym razem klikamy z pomocą myszki na czerwony przycisk gdy to zrobimy pojawią nam się kwadraciki z jakich to będziemy układanki całą układankę. Miłej zabawy życzymy Wam wszystkim.


Ubieranka złotowłosa i trzy misie dla dzieci

Ocena gry

Tą ubierankę polecamy także dla dziewczyn i dziewczynek w różnym wieku jeżeli uwielbiają tego rodzaju ubieranki gdzie musimy jedną z postaci z bajki ubrać. Zachęcamy Was wszystkich do tego.


Księżniczka syrenka Dora

Ocena gry

Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki z syrenką. Postaraj się ubrać naszą dziewczynę aby wyglądała w jakiś ciekawy sposób. Wszystko oczywiście należy wyłącznie do Ciebie.


Dash And Catch

Ocena gry

Zagraj w zbijanego z kojotem z bajki. Oczywiście możecie także wybrać inne postacie jeżeli tylko chcecie. Wygrywa ta drużyna, która pokona rywali. Sterowanie to strzałki oraz S i A.Coyote Roll

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to: Wile E. Coyote and Road Runner czyli Wiluś E. Kojot i Struś Pędziwiat. W tej grze będziemy poruszali się kojotem i próbowali złapać strusia. Poruszamy się w specjalnej bańce strzałkami.


Pies Dory - Dora Save the Dog

Ocena gry

Bardzo fajna gierka z naszą podróżniczką jaką jest Dora. Uwielbia ona wszystkie pieski, dlatego nie mogło by zabraknąć gry w której jeden z nich jej ulubiony którego praktycznie wszędzie zabiera jeżeli jest taka możliwość. Jej piesek występuje jako główna postać w tej zabawie. Po kliknięciu na start zostaniemy przeniesieni do rozgrywki. Musimy z pomocą myszki malować odpowiednią trasę aby nasza podróżniczka zebrała kości znajdujące się na jej drodze i dotarła do jej ulubionego pieska. Kilkanaście różnych plansz czeka na Ciebie, przejdź je wszystkie już dziś.


Łapanie ciastek

Ocena gry

Tym razem w tej grze sprawdzimy twoją zwinność. Zobacz jak sobie radzisz z łapaniem. Będziemy łapać w szczególności ciastka i inne słodycze ale pojawiać się także będzie inne jedzenie. Gdy uda nam się złapać jak najwięcej ciastek awansujemy dalej i uzbieramy dużą liczbę punktów. Poruszaj się po planszy myszką, jednak nie będziesz sam masz konkurentów, którzy również będą zbierać ciastka. Uważaj na kreta, który pojawia się z ziemi i może Cie przewrócić.


Dora torty piecze i dekoruje

Ocena gry

Nasza dziewczyna z tej gry bardzo dobrze radzi sobie w kuchni jak się zaraz przekonacie. Pieczenie i potem dekorowanie przysmaków to jej ulubione zajęcie. Tym razem został przygotowany tort na urodziny jej przyjaciela. My wraz z naszą Dorą zajmiemy się jego dekorowaniem. Kliknij na Play i przenieś się do gierki. Możemy wybrać różne spody dla niego jak i też nadzienia. Od nas będzie zależało czy znajdzie się na nim bita śmietana i jakie owoce położy na niej. To także my zadecydujemy jak to wszystko podamy na jakim talerzyku i z jaką łyżeczką, zresztą włączcie grę i zobaczcie to razem z nami.


Hodowla dżdżownic

Ocena gry

Nasza mała dzdzownica jest bardzo głodna. Dlatego to od nas zależy czy będzie rosła. Gdyż to my będziemy ją hodowali. Gra uczy także zapamiętywania gdyż musimy odszukać owoce znajdujące się planszy, jeżeli nam się to uda przejdziemy dalej i nakarmimy naszą dżdżownice. Posługujemy się myszką.


Akwarium z rybkami hodowla

Ocena gry

Czek na Was wspaniałe akwarium. Jednak jak zobaczycie wymaga ono dużo pracy z Waszej strony. Dlatego też musimy się przyłożyć i klikać na ikonki na dole dzięki temu będziecie mieli możliwość dekorowania go. Posługujemy się w grze myszką.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »

Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 23012 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 14665 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 11435 ocena: 0.00

 • Bob Budowniczy w Labiryncie

  Bob Budowniczy w Labiryncie

  Oglądana: 9448 ocena: 0.00

 • Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Lokomotywa Tomek i Przyjaciele

  Oglądana: 8957 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie