Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Na 2 osoby 79 gier

Gra bomb IT 7 online

Ocena gry

Zobaczcie co na Was czeka w tej nowej gierce jest to już siódma część wspaniałej rozgrywki jaka dla fanów bomb it została przygotowana. Zobaczcie co nowego jest w porównaniu do poprzednich wersji wydanych wcześniej.


Bomb it 6

Ocena gry

Jest to już kolejna bo szósta gra z tej serii gdzie gramy na dwie osoby. Oprócz liczby graczy wybieramy ilość przeciwników z jakimi się w gierce zmierzymy jak i też liczbę plansz, arenę na której toczy się walka i oczywiście poziom trudności.


Gokogames 8 ball

Ocena gry

Jeżeli jesteś fanem gierekw bilarda to zachęcamy dzieci, dziewczyn i chłopców aby zagrać właśnie w tą gierkę. Zaletą jest to, że jest bardzo prosta. Wybieramy wyłącznie liczbę graczy i możemy przystąpić do rozgrywek.


Bilards master pro

Ocena gry

Już sama nazwa mówi, że jest to wyjątkowa gierka na dwie osoby. Polecamy wybrać flagę polski aby móc grać w języku polskim w tą gierkę. Mamy możliwości grania ze znajomymi, samemu jak i też z komputerem. Posługujemy się tutaj myszką.Bilard dla dziewczyn na 2

Ocena gry

Ta gierka skierowana jest jeżeli chodzi o tą dyscyplinę sportową w szczególności dla dziewczyn. Tutaj również czekają na Was dwa tryby grania. Utrudnieniem jest to, że nie widzimy gdzie polecą bile jak to jest w innych tego rodzaju gierkach online.


Samochody na 2 osoby po torach

Ocena gry

Ciekawe pojedynki na wspaniałych torach. Tutaj w zakręty możecie wchodzić bokami i pokonywać rywali. Drifty to specjalność tej gierki. Mamy opcję grania na dwóch zawodników. Gramy: W,A,S,D i strzałki.


Rural Racer

Ocena gry

Prosta gra gdzie wyścigowe aspiracje czekają już na Cibie. W szczególności polecamy abyście grali ze znajomym na jednym komputerze. Przekonajcie się kto jest szybszy i lepiej wchodzi w zakręty. Gramy strzałki oraz Shift jako Turbo, kolejny gracz: W,A,S,D i tylda jako turbo.


Turbo Drift

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie driftować to ta gra jest właśnie dla Was. Prosta stara gra przeniesiona z pegazusa do realiów online. Mamy możliwość szybkich plansz jak i też mistrzostw oraz cały turniej na dwie osoby.


Go karty na dwie osoby

Ocena gry

Ścigamy się tutaj gokartami zarówno między sobą jak i też mamy opcję dołączyć do wyścigu komputer jako trzeci zawodnik. Wszystko zależy od Was. Kilka różnych torów jest w tej grze do Waszej dyspozycji, sprawdźcie się kto wygra.


Samochody track

Ocena gry

Jest to prosta gra jeżeli chodzi o grafikę ale na pewno zapewni nam sporą porcję wrażeń ze względu na możliwość rywalizowania z kolegą czy też koleżanką na torach w gierce. Sami wybieramy liczbę okrążeń jakich chcemy pokonać.


Car racing

Ocena gry

Samochody to super formuły na specjalnie przygotowanych torach jakimi są labirynty gdzie nie jest łatwo wykręcać na nich. Czasami są to 90/180 stopniowe zakręty gdzie trzeba zwolnić do minimum aby je pokonać. Sterowanie strzałki oraz W,A,S,D.


Formuła 1 na dwóch graczy

Ocena gry

Ścigamy się na różnych torach formuły 1 super szybkimi autami jakimi są bolidy formuły. Postaraj się pokonać rywali. Uważać należy na zakrętach gdzie bardzo łatwo wypaść z toru i wytracić całą szybkość. Sterowanie to strzałki lub dla gracza 2 W,A,S,D.


Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 11461 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 9161 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 7018 ocena: 0.00

 • Szczelanki na 2 osoby

  Szczelanki na 2 osoby

  Oglądana: 6923 ocena: 0.00

 • Badminton na 2 osoby

  Badminton na 2 osoby

  Oglądana: 6248 ocena: 0.00

 • Ośmiornice i siatka

  Ośmiornice i siatka

  Oglądana: 6202 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie