Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Na 2 osoby 79 gier

Gra Bomb it część 4

Ocena gry

Przed Tobą kolejna część kultowej już gry Bomb it 4. Gra jest inspirowana Bombermanem. Stań do walki ze swoim rywalem i zniszcz go z wielkim hukiem! W tej grze możesz zmierzyć się także ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - bomba Dla dwóch graczy: Gracz 1: W;S;A;D - poruszanie się, Spacja - bomba Gracz 2: Strzałki - poruszanie się Enter - bomba


Gra TimmiTile

Ocena gry

Jezeli lubisz gry planszowe, to na pewno spędzisz miło czas odpalając tę gierkę. Twoim zadaniem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy.


Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

Ocena gry

Przed Tobą gra, która przyniesie ci wiele zabawy, ale spowoduje, że będziesz musiał wysilić trochę mózg. Puzzle Freak to zaskakujące połączenie gry w puzzle z monopolem i pewnego rodzaju testem na inteligencje. Sterujesz myszką.


Kółko i krzyżyk z Disneyem

Ocena gry

Disneyowa wariacji klasycznej gry \"kółko i krzyżyk\". Możesz zagrać z bohaterami kreskówki lub zmierzyć się ze swoim przyjacielem.Walka robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać robota. Musisz pokonać swojego rywala. Używaj bomb, aby wyeliminować przeciwnika. Możliwy pojedynek z przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: strzalki, klawisz spacji, Gracz 2: W,A,S,D, E.


Kocia walka

Ocena gry

Stocz pojedynek ze swoim przyjacielem! W grze wcielicie się w postacie dwóch kotów, którzy ze sobą walczą. Sprawdźcie, który z was jest lepszy i ujdzie z życiem z tej walki! Sterowanie: Gracz 1: klawisze A, D, W, S, G, H. Gracz 2: strzałki, klawisze O, P.


Walka w stylu Capoeira

Ocena gry

Gra dla wszystkich miłośników sztuki walki Capoeira! Już dziś stocz pojedynek z przeciwnikiem i pokaż mu, kto jest mistrzem Capoeira! Możliwa wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: Klawisze A,S,D,W,G,H,V,B. Gracz 2: strzałki, klawisze 2,3,4,5.


Polityczny pojedynek

Ocena gry

Wybierz jednego z przywódców politycznych i stocz pojedynek z pozostałymi legendami. Czy będziesz w stanie pokonać każdego z nich? Możliwe także rozegranie pojedynku z przyjacielem, wersja dla 2. graczy. Sterowanie: Gracz 1: klawisze A,S,W,D,J,K,L. Gracz 2: strzałki, klawisze 1,2,3.


Balonowy pojedynek

Ocena gry

Weź udział w nietypowych potyczkach. Wybierz swojego bohatera i stocz walkę z balonowym przeciwnikiem. Pokaż mu, że nie ma z Tobą żadnych szans. Możliwe także stoczenie pojedynku z przyjacielem (wersja dla 2. graczy). Powodzenia!


Walka o tytuł szamana

Ocena gry

Kto zostanie kolejnym szamanem tego indiańskiego plemienia? Właśnie toczy się bój o ten zaszczyt! Jesteś jednym z konkurujących niedoszłych szamanów. Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Sterowanie za pomocą myszki. Możliwy turniej na dwóch graczy.


Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Wodna walka na balony

Ocena gry

Zmierz się ze swoim przeciwnikiem w szalonej wojnie na wodne balony. Postaraj się pokonać swojego rywala i odnieś nad nim zwycięstwo!


Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 11517 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 9232 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 7071 ocena: 0.00

 • Szczelanki na 2 osoby

  Szczelanki na 2 osoby

  Oglądana: 7031 ocena: 0.00

 • Badminton na 2 osoby

  Badminton na 2 osoby

  Oglądana: 6298 ocena: 0.00

 • Ośmiornice i siatka

  Ośmiornice i siatka

  Oglądana: 6243 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie