Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Na 2 osoby 79 gier

Ośmiornice i siatka

Ocena gry

Mamy możliwość ośmiornicami zagrać w siatkówkę gdzie mecze rozgrywane są pod wodą a za piłkę służy nam rybka. Możliwość grania na 2 osoby. Gracz 1: strzałki lub myszka, gracz 2: A,D,S.


Wieloosobowy golf

Ocena gry

Specjalnie dla Was kolejna wieloosobowa gra w której mamy możliwość gry w dwie, trzy oraz cztery osoby. Gdy wybierzemy już liczbę graczy możemy wybrać także ilość dołków na jakich ma się toczyć gra. Gramy oczywiście przy użyciu myszki.


Golf na 1,2,3,4 osoby

Ocena gry

Jeżeli macie dużo przyjaciół i chcecie z nimi zagrać to nic prostszego wystarczy tylko wybrać tą gierkę w której to mamy możliwość zagrania w jedną, dwie, trzy oraz cztery osoby. Sprawdź który z Was będzie najlepszy w tej gierce.


Mini golf

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość zagrania w mini golfa ze znajomym. Zobacz ile różnego rodzaju plansz na Ciebie zostało przygotowanych i jakie przeszkody w nich czekają. Do gry używamy wyłącznie myszki.Pingwiny na arktyce

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się na krę na której jak najdłużej będziemy musieli się utrzymać. Wygra ta drużyna, która dłużej utrzyma się na krze. Zobacz dokładne informacje i wszelkiego rodzaju podpowiedzi znajdziemy w grze.


Gra wieloosobowa

Ocena gry

Jest to jak sam tytuł nam mówi gra wieloosobowa w której możemy zagrać w 1,2 oraz 3 osoby. Polecamy Wam grę na trzy osoby, która na pewno dostarczy Wam wiele frajdy. Mamy różne bronie, którymi będziemy mieli możliwość walki. Posługujemy się myszką.


Billiards

Ocena gry

W tego bilarda możecie zagrać w kilka osób. Wybór należy do Was. Na samym początku wybieramy ilość graczy i wtedy mamy możliwość przystąpienia do tej gierki. Posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Playing with Fire

Ocena gry

W tą grę na jednym kompie nie musimy grać samemu mamy opcję zagrania z jednym graczy i wybraniem kilku przeciwników z którymi będziemy mieli możliwość prowadzenia walki. Gracz 1 gra: strzałki oraz podkłada bombę : ;. Instrukcja w grze.


Pojedynek na buty

Ocena gry

Przed Tobą nietypowy pojedynek na buty z bijatyki na 2 osoby. Na początku gry wybierasz bohatera, a później pozostaje ci już tylko trafne celowanie w przeciwnika butami albo kamieniami. Wygrywa ten zawodnik, któremu pierwszemu uda się pokonać przeciwnika!


Wrestling

Ocena gry

Jeżeli lubisz Wrestling musisz spróbować swoich sił w tej grze! Na początku gry wybierasz bohatera, a póżniej razem z nim starasz się zdobyć tytuł mistrza. W grze możesz także stoczyć walkę ze swoim przyjacielem, sprawdź, który z was jest lepszy! Sterowanie: Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się I - uderzenie reka O - uderzenie nogą P - uzycie mocy Gracz 2: W,A,S,D- poruszanie się 1-3- obrona i atak


Walka pingwinów o panowanie na Antarktyce

Ocena gry

Tą grę na pewno polubia wszyscy fani Wormsów. Przed Tobą wiele emocji i fajnej zabawy. Dwie drużyny Pingwinów chcą przejąć kontrolę nad całą Antarktyką. Wygrywa ta drużyna, która jak najszybciej wyeliminuje przeciwnika ze śnieżnej wysepki. Postaraj się pokonać swoich przeciwników i zdobyć panowanie nad całym lądem!


Uliczne walki: król fajterów

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii Walki Uliczne. Musisz udowodnić wszystkim, że to ty jesteś najlepszym fajterem w okolicy. Wybierz przeciwnika i zmierz z nim swoje siły! W grze możesz także konkurować ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: S, D - poruszanie się. W - skok. A, L, U, J, I, K, O - obrona i atak Gracz 2: strzałki- poruszanie się klawisze 1-6- obrona i atak


Popularne gry

 • Na 2 osoby
 • Bitwa kolorów

  Bitwa kolorów

  Oglądana: 11517 ocena: 10.00

 • Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Gra logiczna: Monopoly łamigłówka

  Oglądana: 9231 ocena: 10.00

 • Walka w stylu Capoeira

  Walka w stylu Capoeira

  Oglądana: 7070 ocena: 0.00

 • Szczelanki na 2 osoby

  Szczelanki na 2 osoby

  Oglądana: 7031 ocena: 0.00

 • Badminton na 2 osoby

  Badminton na 2 osoby

  Oglądana: 6297 ocena: 0.00

 • Ośmiornice i siatka

  Ośmiornice i siatka

  Oglądana: 6243 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie