Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Łapanie jabłek

Ocena gry

Bardzo fajna i ciekawa gra gdzie czeka na nas zabawa. Pracujemy w sadzie gdzie musimy uzbierać jak największą ilość jabłek. Mamy do tego specjalny pojemnik w który je łapiemy sterując strzałkami w lewo oraz w prawo. Zbieraj punkty i zapisuj je w komentarzach. Sprawdź się kto z Was będzie lepszy.


Kolorowa zabawa

Ocena gry

Gar dedykowana dla najmłodszych dzieci. To tutaj będą uczyć się zapamiętywania i nauki kolorów. Musimy zapamiętać kolory tych bloków i potem wskazać jakiego koloru jedn dany blok.


Myjnia dla samochodów

Ocena gry

Gra w której naszym zadaniem będzie czyszczenie oraz mycie aut znajdujących się w naszej myjni. Wykonujemy szereg mniejszych czynności aby umyć takie auta. Będziemy polewać je wodą, czyścić gąbką i szczotką oraz suszyć. Strzałka wskaże nam czynności w grze jakie mamy wykonać.


Rakietowy labirynt

Ocena gry

Gra gdzie będziemy sterowali dużą rakietą która trafiła do labiryntu, kliknij na start aby rozpocząć grę. Musimy poruszać się myszką w odpowiedni sposób aby nie uderzyć w ścianki labiryntu gdyż to spowoduje eksplozję i naszą przegraną w grze.Puszczanie samolotu z papieru

Ocena gry

W tej grze mamy do wybrania slot 1,2,3 po wybraniu jednego z nich przystępujemy do grania. Klikamy myszką aby samolot nam latał, zbieramy po drodze gwiazdki, które potem jak i też punkty zamieniamy na dodatkowe wyposażenie naszego samolociku.


Rozwalanie miasta z friv

Ocena gry

Gra która pochodzi z serwisu z gierkami friv. Jest to nowa gra z 10-20-2015 rok dla każdego z graczy. Będziemy mogli się trochę wyżyć i bawić w wyszadzanie przeróżnych budynków znajdujących się w mieście. Wystarczy kliknąć na start i mamy ponad 20 różnych plansz. Ustawiamy materiały wybuchowe w określonych miejscach i klikamy na ikonę Boom aby wysadzić budynek, jeżeli dobrze je zamontowałeś to budynek ulegnie zniszczeniu.


Piłka i kubeczki

Ocena gry

Gra gdzie kuleczkę musimy trafić do kubeczków. Kulka czerwona powinna znaleźć się w czerwonym kubeczku, niebieska w niebieskim. Mamy możliwość zbierania monet które dają nam dodatkowe punkty. Poruszamy się w lewo i w prawo jeżeli kulkę chcemy ustalić. Klikamy na kulkę jeżeli chcemy ją wystrzelić wybierając jej moc myszką.


Wyścigi ze ślimakami

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa zabawa gdzie będziemy się ścigali po specjalnie na tą okazję zbudowanym torze. Dotrzyj do mety jako pierwszy. Wybieramy ślimaka i się ścigamy. Zbieramy monety za które mamy możliwość kupić dodatkowe przyspieszenie i inne ciekawe dodatki. Zbieraj owoce, które dadzą Ci energii, jeżeli jej nie masz przegrasz nie będziesz mógł kontynuować ścigania. Spacją skaczemy.


Wagoniki z ciuchcią

Ocena gry

Fajna gierka która trafiła na naszą stronę z darmowymi gierkami dla wszystkich. Mamy możliwość wcielić się w rolę maszynisty i przewozić ładunki do celu. Na starcie ładujemy wagony i wyruszamy w podróż do celu. Uważaj aby nie zgubić ładunku.


Lokomotywa z dzikiego zachodu

Ocena gry

Gra dedykowana dla najmłodszych użytkowników naszej strony. Mamy możliwość pokierowania lokomotywy aż do celu. Musimy klikać na czerwone światła dzięki czemu zmieniają się na zielone i możemy ruszać zbierać po drodze diamenty i gotówkę.


Elektryczny tor wyścigowy z pętlami

Ocena gry

Na pewno część z Was kiedyś miało taki elektryczny tor wyścigowy z pętlami na samochody po których się ścigaliście. Teraz macie możliwość pogrania za darmo na naszej stronie. Ścigać się tutaj będziemy małymi samochodzikami z formuły 1. Mamy do wyboru 3 tory oraz kilku kierowców z różnymi umiejętnościami. Sami wybieramy dany pojazd i ustawiamy w nim stosunek szybkości do zwrotności. Możemy wybrać szybkość ale wtedy łatwo wypaść w zakrętach. Sterowanie to strzałki, podaj imię lub ksywkę swojego kierowcy.


Ściganie skuterami wodnymi

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała przygoda gdzie będziecie mieli możliwość ścigania się na skuterach wodnych. Wykorzystujemy do tego strzałki oraz spację. Do pokonania mamy specjalnie przygotowany tor z różnymi rampami do skakania czy też przeszkodami. Po drodze zbieramy różnego rodzaju gwiazdki, które dają nam dodatkowe gratyfikacje punktowe.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 259157 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 234024 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232694 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 204819 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187429 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167646 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie