Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Gra Artur ratuje gwiazdkę

Ocena gry

Wystarczy, że klikniemy na ikonę play aby mieć możliwość przystąpienia do grania w tą gierkę. W grze czeka na nas jedno zadanie jakim jest odnalezienie przedmiotów znajdujących się w pasku na dole gierki. Jeżeli na jakiś trafiłeś kliknij na niego myszką. Postaraj się je odszukać wszystkie w określonym czasie.


Gra Artur i Minimki dla dzieci

Ocena gry

Austin i Ally czekają. Gra dla wszystkich fanów tej bajki. To właśnie w niej wcielimy się w postać Artura gdzie będziemy wybijać się w powietrze najwyżej jak to jest możliwe i zbierać po drodze znajdujące się monety i inne dodatki. Musimy zdobyć ich określoną ilość w ciągu 30 sekund. Film ten opowiada o przygodach chłopca który ma 10 lat. Wybrał się on na wakacje do swojej babci. Uwielbia opowieści Artur o plemieniu Minimków z Afryki i worku z rubinami. Babcia ma problemy finansowe dlatego postanawia wyruszyć na poszukiwanie skarbu. Dzięki wskazówką dziadka trafia na plemię minimków, zadania pomaga mu wykonywać Selenia księżniczka. Pod koniec chłopiec odnajduje dziadka i wraca do prawdziwego świata. Znajduje także rubiny i reguluje dług.


Aniołki i spółka zielona szkoła

Ocena gry

Mamy na obrazku dwa obrazki. Jeden z czerwonym tłem, drugi natomiast z niebieskim. Musimy przesuwając myszką linię dzielącą te dwa obrazki spowodować aby po jeden stronie znalazły się kulki jednego koloru a po drugiej drugiego. Na niebieskim tle mają być niebieskie kulki, na czerwonym czerwone kulki.


Gra Aniołki i Spółka

Ocena gry

Kolejna ubierana z postacią z tego włoskiego serialu animowanego dla dziewczyn i dziewczynek. Klikamy na ikonki znajdujące się dookoła postaci aby dodać jej skrzydełka od aniołka i różne inne dodatki jak ubrania czy też buty.Ubieranki Aniołki i Spółka dla dziewczyn

Ocena gry

Trochę historii o tym serialu animowanym.Wyprodukowany we Włoszech, oparty na komiksie autorstwa Simony Ferri pt. Angel\'s Friends. Postacie jakie w nim występują to: Raf, Urie, Łakotka, Miki, Gabriel, profesor Arkhan, Tyco (Taiko), Dyrektor Casidy, Tajson- te wszystkie postacie to aniołki. Diabełkami natomiast są: Siarkus, Cabiria, Kabala, Gas, Misha, profesor Drakonia, Sai, Dyrektor Cubral, Blue, Casidy, Scarlet. W tej grze będziemy ubierać trzy postacie do wyboru. Wybierz jedną z nich i graj.


Puzzle Aniołki i Spółka

Ocena gry

Do układania czekają na Was puzzle w wersji online gdzie znajdziemy postacie z bajki Disneya skierowane w szczególności dla dziewczyn. Puzzle są rozsypane postaraj się przesuwać je i ustawiać w odpowiedni sposób aby ułożyć z nich jedną całość.


Kolorowanka z Anastazją Disneya

Ocena gry

Mamy dla Was obrazek do pokolorowania gdzie już czeka nasz wspaniała księżniczka jaką jest Anastazja. Postać z bajki gotowa aby nadać jej ciekawych i wyjątkowych kolorów. Po kliknięciu na play możemy przystąpić do kolorowania postaci z bajki dla dzieci.


Anastazja dla dziewczynek

Ocena gry

Kolejna z serii dla wszystkich dzieci ubieranka. Nie jest skomplikowana dlatego też praktycznie każdy z Was Sobie z nią poradzi podczas ubierania postaci. Wspaniałą zabawę czas zacząć. Potrzebować do tego będziecie jedynie myszki komputerowej.


Anastazja melodia gra we mnie

Ocena gry

Ciekawa ubieranka w której będziemy ubierali księżniczkę z bajki Disneya o iminieu Anastazja. Zachęcamy wszystkie dziewczyny do ubrania postaci w gierce. Czekają na Was przepiękne suknie i sukienki do wyboru.


Gra uciekanie przed policją z friva

Ocena gry

Emigrant musi uciekać przed policją. Jednak nie będzie tego dokonywał samochodem musi uciekać na pieszo. Musimy uciekać jak najdłużej jest to możliwe. Zobacz jak Tobie się uda. Uciekać w skały i skręcaj gwałtownie aby nie dać się złapać. Sterowanie naszą postacią to myszka.


Akwalans Fish Hooks

Ocena gry

Mamy dla Was gierkę która właśnie pochodzi z tej bajki dla wszystkich dzieci. Serial animowany Akwalans został stworzony przez Noah\'a Z. Jones. Opowaida ona o losach Milo oraz jego przyjaciela Oscara i złotej rybki która ma na imię Bea. Chodzą oni do szkoły Freshwater High. Zachęcamy do zapoznania się z przygodami bohaterów z bajki dla dzieci.


Akwamaryna dla dziewczyn

Ocena gry

Tutaj będziemy mogli pokolorować postacie z tego filmu dla dziewczyn. Opowiada on o dwóch przyjaciółkach które muszą się rozstać gdyż jedna z nich wyjeżdża do Australii. Nadzieje dla nich jest Akwamaryna-syrena, którą spotkały. Pomagają oni zdobyć miłość dla syreny, w zamian za to ona spełni ich jedno życzenie. Ubieramy postacie w grze.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 259475 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 234380 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232741 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 205127 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187641 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167884 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie