Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Labirynt w Zoo z George

Ocena gry

Nasz bohater wybierze się do zoo aby tam karmić różnego rodzaju zwierzątka i odszukać je w labiryncie. Przed rozpoczęciem grania mamy do wyboru posługiwanie się w grze myszką lub strzałkami. Dokonaj wyboru i przystąp do grania. W pierwszej planszy łapiemy jedzenie słonikiem, rzuca nam je z drzewa małpka.


George curious szukanie gwiazdek

Ocena gry

Wszystkie instrukcje są po polsku dzięki temu dużo łatwiej Wam się będzie grało w takie gierki online. Tym razem tej grze poszukujemy ukrytych gwiazdek na obrazku, wskazujemy je i klikamy na nie myszką.


Ciekawski george puzzle

Ocena gry

Gra w której do ułożenia mamy scenę z bajki na mini mini. Jest to 2 część tych wspaniałych puzzli do poukładania. Przestawiamy i układamy je z pomocą myszki od Was zależy czy uda Wam się te puzzle ułożyć i jak długo Wam zajmie takie układanie.


Ciekawski George ubieranka dla dzieci

Ocena gry

Postać z bajki jest już gotowa. Chce ona wystąpić w kolejnym odcinku z przygodami tej małpki. Jednak ma problem gdyż nie wie jak ma wyglądać. Postaraj się dodać ciekawe kreacje dla niej i ją ubrać aby wyglądała w wyjątkowy sposób.Ciekawski George w samochodzie

Ocena gry

Gra dedykowana dla przedszkolaków. Maluchów i starszaków. Będziemy się poruszać postacią z bajki w samochodzie. Trasa będzie biegła po nierównościach. Dlatego łatwo tam o wywrotkę. Dlatego należy poruszać się niezwykle ostrożnie aby pokonać kolejne etapy gierki.


Gra z Camp Rock

Ocena gry

W grze znajdziemy Shane Grey oraz Demi Lovato to właśnie ta para będzie się całować na scenie. jednak musza to robić w wyjątkowy sposób aby nikt tego nie zauważył. Do pocałunków używamy myszki. Przechodzimy do kolejnej planszy aż zapełni się nam nasz pasek z pocałunkami.


Demi lovato ubieranka z make up

Ocena gry

Kolejna gra z serii Camp Rock dla dziewczyn i dziewczynek gdzie główną postać będziemy ubierali oraz wykonywać musimy dla niej makijaż aby dobrze wypadł na planie zdjęciowym do tego serialu dla dzieci.


Camp rock 2 wielki finał dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli do ułożenia puzzle z serialu Camp Rock dla dziewczyn. Czekają na Was puzzle do poukładania z postacią Demi Lovato. Wszystkich starszych i młodszych zachęcamy do wspaniałej zabawy.


Gra Boska przygoda Sharpay

Ocena gry

Czeka na Was ubieranka z postacią tego serialu animowanego dla dziewczyn. Oryginalna nazwa to Sharpay\'s Fabulous Adventure jest on spin-offem serii High School Musical. Film śledzi losy Sharpay Evans po zakończeniu przez nią szkoły. Próbuje ona dostać rolę na Broadwayu. Wiele ciekawych ubrań dla dziewczynek. Przebierajcie ją jak tylko chcecie i jaką ochotę macie.


Gra Atlantyda Zaginiony ląd

Ocena gry

Czekają na wszystkich fanów tej animowanej bajki ciekawe puzzle do poukładania na naszej stronie z gierkami online dla najmłodszych. Po kliknięciu na play przenosimy się do opcji układania puzzli gdzie klikamy na czerwony guzik aby pokazywały nam się puzzle, które musimy dopasować do określonego regionu pustego.


Arthur Christmas - Spot the Difference

Ocena gry

Dwa obrazki wydawać by się mogło, że są one podobne jednak różnią się kilkoma różnica. Postaraj się te właśnie drobne różnice odszukać. Od razu Wam mówimy, że nie będzie to należało do najłatwiejszych zadań. Masz ograniczony czas na wykonanie zadania.


Artur ratuje gwiazdkę dla dzieci

Ocena gry

W tej grze z Arturem w roli głównej będziemy musieli odszukać cyferki które zostały ukryte na obrazku. Postaraj się je odszukać w jak najkrótszym czasie. Zobacz czy uda Ci się pokonać kilka różnego rodzaju plansz w grze.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 259475 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 234380 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232741 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 205127 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187641 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167885 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie