Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Stwórz swojego motyla

Ocena gry

Razem z postaciami Charlie i Lola będziemy tworzyć swojego własnego motylka. Kolorujemy go jak tylko chcemy. Jak go stworzycie taki będzie latał po wycięciu go z papieru.


Układanka Charlie i Lola

Ocena gry

Dla wszystkich dzieci gierka w której będziemy przesuwać i ustawiać elementy aby ułożyły się w jedną całość. Zobacz czy to potrafisz i ile czasu Ci to zajmie.


Charlie i lola po polsku

Ocena gry

Ciekawa gra pamięciowa z bohaterami tej bajki dla dzieci. Przygotowaliśmy dla Was 6 plansz o różnym stopniu trudności. Czym dalej gramy tym będzie trudniej. Odkrywaj karty i szukaj dla nich par.


Skakaj z Calimero Pogo

Ocena gry

Skaczemy z naszym głównym bohaterem i zbieramy gwiazdki jakie pojawiają nam się w grze. Do pokonania mamy kilka poziomów w każdym z nich sterujemy myszką.Lataj samolocikiem z Calimero

Ocena gry

Ciekawa i prosta podróż dla wszystkich dzieci podczas latania samolocikiem. Musimy uważać aby się nie rozbić. Latamy myszką, im ją dłużej trzymamy, wtedy samolot się wznosi gdy ją opuszczamy opada. Spacja to pauza w grze.


Rzucanie piłek do kosza z różnych pozycji

Ocena gry

Sprawdź się i zobacz jak Ci idzie rzucanie piłek do kosza. Będą to zarówno rzuty za dwa punkty jak i też za trzy punkty czy też rzuty osobiste. Graj z Calimero w gierki.


Bubble Calimero

Ocena gry

Jeżeli lubicie strzelać do pryskających baniek to mamy dla Was super zadanie. Kolejna gierka tego typu zagościła na naszym serwisie. Najnowsze gry każdego dnia tutaj trafiają. Steruj armatką i strzelać do kulek. Trzy kulki z tym samym kolorem dają Ci punkty.


Tetris z Calimero

Ocena gry

Czeka na Was do poukładania tetris. W grze będziemy przestawiali i obracali klocki aby układać klocki w odpowiedni sposób i zdobywać gratyfikacje punktowe w tej gierce online.


Gra pamięciowa Calimero dla dzieci

Ocena gry

W tej grze pamięciowej będziemy odkrywali różnego rodzaju karty. Nalzęy odszukać dwie takie same karty. WTedy zawodnik gierki otrzymujemy punkty.


Ubieranki Brenda i pan whiskers

Ocena gry

Czekają na Was ciekawe ubieranki gdzie ubieramy postać Brendy. Oryginalna nazwa tej gierki to Brandy Style Diva. Mamy do wyboru przeróżne stroje i dodatki do nich. W grze wybieramy bluzki, koszulki czy też buty i nakrycia głowy. Mamy możliwość również wyboru koloru danego produktu który wybraliśmy.


Spływ rwącaą rzeką

Ocena gry

W tej grze wybieramy jednego z zawodników którym to chcemy spływać tą rwącą rzeką. Do wyboru brenda i pan whiskers, Sterujemy strzałkami, mamy przedmioty do zebrania po drodze i określony czas w którym musimy wykonać dane zadanie.


Łapanie w siatkę motyli

Ocena gry

Zobacz czy łatwo Ci się gra w gierkę jeżeli chcesz poznać brenda i pan whiskersa to zachęcamy do grania. To właśnie w tym odcinku gierki będziemy zajmowali się łapaniem przez nich motyli. Złap ich jak najwięcej i zdobądź dużo punktów.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 259051 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 233909 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232684 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 204707 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187375 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167576 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie