Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5965 gier

Zimowy dzień w spa

Ocena gry

Nasza bohaterka Susie chce wybrać się do spa. Jednak by tam iść potrzebuje wiele pieniędzy. Pomóż jej w tym i udaj się do najlepszego spa w mieście. Do dzieła!


Snake

Ocena gry

Ta gra jest bardzo wciągająca. Chodzi o to by sterować wężem w taki sposób by zbierał jabłka. Gdy je zjada to rośnie. Nie pozwól na to by się zderzył ze sobą.


Chory renifer

Ocena gry

Święty mikołaj ma problem. Niestety jego renifer jest chory i uszkodzony i nie ma siły do dalszej podróży. Pomóż mu jak najszybciej i wylecz renifera. Do dzieła!


Bożonarodzeniowe ciasteczka

Ocena gry

Nasze zadanie w tej grze będzie polegało na pieczeniu pysznych ciasteczek bożonarodzeniowych. Postaraj się robić wszystko zgodnie z instrukcją by smakowały naprawdę dobrze. Do dzieła!Nocna impreza

Ocena gry

Nasza bohaterka wybiera się na nocną imprezę. Nie wie jak się ubrać. Pomóż jej w tym i spraw by wyglądała bombowa i podobała się wszystkim chłopakom. Do dzieła!


Skoki narciarskie

Ocena gry

Bardzo wciągająca gra dla tych co lubią sport. Skacz jak najdalej by wygrywać konkursy. By to uczynić używaj Spacji i strzałek.


Szukanie przedmiotów

Ocena gry

To bardzo logiczna gra w której będziemy zbierać przedmioty z obrazka. Klikamy na obrazek myszką a on się będzie przybliżał. Zdjęcia są naprawdę piękne.


Latający bumerang

Ocena gry

W tej grze będziemy uczuć się rzucać bumerangiem od wielkiego mistrza jakim jest Chang. Jest on bardzo stary i nie może tego robić. Pomóż mu i walcz ze złymi przeciwnikami.


Modna syrenka

Ocena gry

Nasz bohaterka bardzo lubi modę. Siedzi przy lustrze i się pielęgnuje. Ty też możesz jej pomóc tylko musisz włączyć grę. Do dzieła!


Monster car

Ocena gry

Lubisz duże samochody?? to właśnie gra dla Ciebie. Będziemy jeździli Monsterem po planszy i zbierać monety. Zbierz ich jak najwięcej ponieważ będzie mógł polepszyć swój samochód za nie.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 203341 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 159135 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 110760 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 110061 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 103223 ocena: 5.50

REKLAMA GOOGLE
cookie