Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5801 gier

Sofia The First Flying Horse

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa ubieranka gdzie Zosia porusza się na swoim latającym koniku. Postaraj się ubrać tą parę aby wyglądali jak najlepiej. Użyj do tego ubrań, które czekają na Ciebie w grze online.


Jej wysokość Zosia matematyka

Ocena gry

Dla małych dzieci fajna matemtyczna zabawa w nauka cyferek gdzie będziemy rozwiązywali zadania związana z matematyką. Wystarczy kliknąć na Play i wybrać jeden z trzech poziomów trudności aby potem móc rozwiązywać równania.


Kolorowanka Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Kolejna kolorowanka tym razem z bajki disneya gdzie do pokolorowania będziemy mieli postać syrenki zosia. Używaj dostępnych kolorów w tej gierce aby mieć możliwość jej pomalowania. Wybieraj odpowiednie kolory i baw się dobrze.


Księżniczka i smok wawelksi

Ocena gry

W tej grze nasz dzielny wojownik będzie chciał za wszelką cenę dostać się do księżniczki, która jest uwięziona na wierzy zamkowej. Jednak po drodze musi zebrać wszystkie niezbędne przedmioty i udać się właśnie po księżniczkę, używaj strzałek lub W,A,S, D oraz spacji.Dragon Assassin

Ocena gry

Pogromca smoków na Was już czeka. Ten rycerz będzie z nimi walczył na wszelkie sposoby do pomocy ma kusze. W każdej z plansz pokonaj rywali i dotrzyj do celu zbierając do drodze klucz. Sterowanie to myszka i W,A,S,D.


Zielony smok

Ocena gry

Gra z zielonym potworkiem w roli głównej. Gdzie w każdej z plansz masz tylko 60 sekund na pokonanie określonej liczby rywali. Postaraj się to zrobić zionąc ogniem, używaj do grania wyłącznie myszki.


Smok pomarańczowy ubieranka

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji tym razem z pomarańczowym smokiem w roli głównej. Postaraj się zmienić jego wygląd w odpowiedni sposób pasujący do Ciebie. Możemy zmieniać wiele różnego rodzaju elementów jak kły czy też kolce oraz ubrać go w specjalne dla niego ubrania.


Zuma Słoń - Mystic India Pop

Ocena gry

Gra gdzie zagramy w grę zuma ze słoniem w roli głównej. Będziemy poruszali się nim z pomocą myszki gdzie strzelamy z różnego rodzaju kulek do węża kulkowego. Postaraj się aby minimum trzy kulki tego samego koloru znalazły się obok siebie. Wtedy dostajemy punkty, czeka na nas kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności. Gra po polsku jest przygotowana dla Was.


Słonik Jumbo dla dzieci

Ocena gry

Doskonała gra dla wszystkich dzieci, zarówno tych małych jak i też dużych. Będziemy zajmowali się naszym zwierzątkiem i mamy już pierwsze obowiązki jakie na nas będą czekać podczas jego opieki. Posługuj się myszką podczas gry.


Rysowanie słonia po punktach

Ocena gry

W tej grze dorysuj linie, do pomocy mamy ołówek, którym to rysujemy naszego słonika zgodnie z punktami. Zaczynamy od najmniejszej liczby czyli 1 potem 2,3,4,5,6,7 itd, aż narysujemy nasze zwierzątko, zobaczcie jak będzie wyglądać.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 198311 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 143649 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 100078 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 96392 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 93408 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie