Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 4934 gier

Koszenie trawnika przed domem

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się koszeniem trawników. Na dole mamy czas w którym musimy skosić określoną ilość trawnika. Musimy zdążyć w czasie. W pierwszej planszy będzie to 55%. Zobacz co czeka na Ciebie w kolejnych planszach gdzie gramy z pomocą strzałek.


Koszenie trawy kosiarką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka składająca się z kilkunastu plansz w której będziemy kosić trawę z pomocą kosiarki. Pamiętaj, że tylko raz możesz przejechać aby ją skosić. Nie możesz wjeżdżać na miejsca gdzie już taka trawa została skoszona. Poruszamy się strzałkami lub też myszką.


Gra koszenie trawy online

Ocena gry

Bardzo fajna gierka gdzie przy pomocy kosiarki będziemy zajmowali się koszeniem trawy. Za sterami tego traktorka siedzi nie kto inny jak sam Scooby Doo. Musimy ją jednak kosić w odpowiedni sposób podany w danej planszy. Aby ją kosić przytrzymujemy przez odpowiedni czas klawisz Spacji.


Mahjong Alchemia

Ocena gry

Kolejna gra z tymi skomplikowany klockami dla gracza, który po raz pierwszy zamierza zagrać w tą fajną gierkę. Jeżeli gracie po raz pierwszy to zachęcamy Was do zapoznania się z jej instrukcją, która z pewnością przybliży Wam jej zasady, posługujemy się tutaj myszką.Klocki Mahjong bez czasu

Ocena gry

Jeżeli nie lubisz grać na czas to ta gierka jest właśnie bez czasu. Wystarczy myszką go wyłączyć odznaczyć okienko, które to znajduje się pod gierką. Instrukcję do niej znajdziemy w samej grze. Gramy w niej z użyciem myszki.


Ubieranki Barbie w świeci mody

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczyn w wersji online gdzie będziemy mieli kompleksowo do ubrania postać Barbie. Będziemy jej na samym początku robić makijaż potem zajmiemy się ubiorem naszej postaci. Przenieś się razem z tą dziewczyną do fantastycznego świata mody. Aby ubierać postać wykorzystaj tutaj myszkę.


Robienie lodów kręconych

Ocena gry

W tej gierce będzie zajmowali się produkcją lodów kręconych. Będą to duże lody, które my będziemy musieli dekorować w różnego rodzaju owoce, które dodajemy do takiego loda jak i też rodzaju posypki, dzięki gierce możesz zrobić lody jakie tylko chcesz.


Murowanie i sprzątanie domu

Ocena gry

W grze tej czekają na nas przeróżne czynności jakie będziemy musieli wykonać. Jedną z nich będzie murowanie domu. Będziemy także go musieli posprzątać i pomyć okna w tym budynku. Do naszych zadań będzie należało także wprawienie nowych szyb w miejsce rozbitych czyli zostaniemy szklarzem. W grze mamy podane przyciski jakimi należy grać. Będą podane w pokazowej pierwszej planszy.


Gra sprzątaczka online

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w sprzątaczkę, której zadanie będzie posprzątania pokoju. Dzięki tej właśnie gierce dla dziewczyn, chłopców oraz dzieci dowiecie się, że nie tak łatwo się sprząta takie pokoje. Dlatego należy szanować porządek i dbać o niego jak najbardziej. Aby posprzątać ten pokój mamy ograniczony czas i wiele różnych środków czystości, które nam w tym pomogą.


Maseczka na twarz kobiety

Ocena gry

Nasza dziewczyna postanowiła wybrać się do salonu odnowy biologicznej. To właśnie w nim będzie miała do wykonania wiele różnych zabiegów. Jednym z nich będą przeróżne maseczki i inne zabiegi upiększające na twarz. Sterowanie w tej gierce odbywa się z pomocą myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 189810 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 121587 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 83978 ocena: 9.75

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 79652 ocena: 10.00

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 73516 ocena: 9.20

REKLAMA GOOGLE
cookie