Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5641 gier

Leczenie bobasów chorych

Ocena gry

Tutaj wcielimy się w rolę lekarza, który będzie zajmował się leczeniem bobasów, którzy mają różnego rodzaju choroby. To właśnie my jesteśmy lekarzem pierwszej pomocy. W pierwszej planszy będziemy musieli między innymi lodem zmniejszyć guza jak i też wyjąć drzazgi i wiele innych. Gdy podniesiemy przedmiot, w chmurce pokaże nam się informacja do czego musimy go użyć.


Helikopter medyczny - Coast Guard

Ocena gry

Czeka na Was wiele różnego rodzaju misji helikopterem medycznym straży przybrzeżnej. Kliknij na Play aby rozpocząć misję. Następnie wybieramy jeden z helikopterów, którym będziemy sterowali. Poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D. W kolejnych misjach będziemy ratowali ludzi, którzy toną. Dlatego też puszczamy im na linie specjalną uprząż do której muszą wsiąść. Sterujemy nią z pomocą Q i E. Przejdź wszystkie plansze jakie na Ciebie czekają.


Pływanie żółwiem po oceanie

Ocena gry

Tym razem mały żółwik pojawił się na oceanie. Jest to jego pierwsza tak daleka podróż. Dlatego też bardzo się boi, to Ty masz mu pomóc aby nie wpadł pod statek lub inny pojazd pływający. Uważaj także na inne niebezpieczeństwa jakie na Ciebie w grze czekają.


Pływanie żaglówką 3D

Ocena gry

Czeka na Was fantastyczny wyścig żaglówkami w roli głównej. Na początku w pierwszej planszy w pojedynku stają dwie żaglówki na przeciwko siebie. Tylko jedna z nich może wygrać. Postaraj się abyś to właśnie Ty był tym który wygra. Steruj żaglami i całym statkiem przy użyciu strzałek. Uważaj na trasie znajdujące się wiry jak i też inne przeszkody, która na pewno się pojawią w drodze po wygraną.Pływanie łodzią podwodną po morzu

Ocena gry

Jeżeli graliście już w wiele różnego rodzaju gier to ta związana z pływaniem łodzią podwodną po morzu okażę się na prawdę perełką. To tutaj poczujesz się jak prawdziwy kapitan gdzie nie raz musisz podjąć decydujące decyzje gdyż w innym przypadku twoja jednostka przepadnie razem z marynarzami. Sterowanie to W,A,S,D oraz J i K. Mamy do wyboru trzy poziomy trudności. Uważaj na statki, które atakują Cie nie tylko z wody ale również z góry. Zrzucają na Ciebie przeróżne bomby. Nie daj się trafić torpedą nieprzyjaciela.


Pływanie kaczką po wodzie

Ocena gry

Gra gdzie na pewno nie będziecie się nudzić. Zajmujemy się pływaniem żółtą kaczką. Podczas tego pływania gdy pojawi się wróg strzelamy do niego automatycznie, jednak musimy manewrować w odpowiedni sposób aby nikt z wrogów nas nie dopadł. Zbieramy znajdujące się na wodzie różnego rodzaju dodatki jak lepsze strzały, inne uzbrojenie czy też bomby. Zarabiamy pieniądz. Pojawiają się małe kaczuszki, które również pomagają nam w walce. Sterowanie to myszka, prawi i lewy przycisk oraz spacja.


Pływanie kutrem po oceanie

Ocena gry

Musimy na początku wyjść z portu naszym dużym kutrem. Nie będzie to jednak łatwe gdyż bardzo dużo innych łódek jak zacumowanych w porcie jak i też bardzo blisko nas jest falochron obok którego musimy przepłynąć. Pamiętaj, że jeżeli uderzysz w inne pojazdy pływające lub brzeg kończysz grę i musisz misję wykonywać od początku, steruj strzałkami.


Pływanie jachtem po morzu

Ocena gry

Zostajemy kapitanem ekskluzywnego jachtu. Musimy bardzo dobrze parkować i cumować nasz jacht. W szczególności będzie to nie lada wyzwanie gdy będziemy wchodzić do portu, który jest dość mały. Wtedy musimy się nagimnastykować aby zacumować naszą jednostkę. Steruje specjalną kierownicą strzałkami. Hamujemy jednostkę używając spacji. Dzięki gierce poznasz kilkanaście różnych portów gdzie zacumujesz.


Pływanie foką

Ocena gry

Tutaj to właśnie my będziemy pływali foką i mamy proste zadanie. Będziemy musieli zjadać mniejsze rybki i inne żyjątka żyjące w wodzie będą to między innymi koniki morskie. Ulubiony przysmak naszej foki. Poruszamy się postacią z pomocą strzałek. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać, uważaj na duże ryby gdyż szybko zakończysz grę i przegrasz.


Archery Challenge

Ocena gry

Bardzo fajna realna gra jaka jest dostępna dla Was na grajnik.pl. To właśnie w niej wraz z naszym rycerzem w pierwszych planszach będziemy ćwiczyli celność. Posługujemy się tutaj myszką.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 196124 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 137087 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 95341 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 89511 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 89059 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie