Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5805 gier

Zosia kółko i krzyżyk

Ocena gry

Kolejna gra w której będziemy stawiali X i O czyli gramy w kółko i krzyżyk. Możesz grać na 2 osoby. Wybierasz jeden z kilku stopni trudności i już możesz cieszyć się graniem na wesoło.


Księżniczka Zosia w karocy

Ocena gry

Tym razem czeka na Ciebie 8 plansz w których naszą karetą musimy dojechać do celu. Zadanie nie należy do najłatwiejszych. Zbieraj po drodze gwiazdki i uważaj abyś nie zaliczył wywrotki.


Sofia the First Tennis

Ocena gry

Sofia na Was czeka. Po kliknięciu na start game przeniesiemy się na stół do tenisa gdzie będziemy mieli możliwość pogrania. Używamy w tym celu do sterowania myszki. Baw się doskonale.


Księżniczka Zosia Disneya w zoo

Ocena gry

Nasza księżniczka wybiera się do zoo jednak wcześniej musi zabrać ze swojego pokoju kilka różnego rodzaju rzeczy. Postaraj się aby zabrała wszystko i spakowała się do torebki. Posługuj się myszką podczas wybierania określonych przedmiotów.Sofia The First Flying Horse

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa ubieranka gdzie Zosia porusza się na swoim latającym koniku. Postaraj się ubrać tą parę aby wyglądali jak najlepiej. Użyj do tego ubrań, które czekają na Ciebie w grze online.


Jej wysokość Zosia matematyka

Ocena gry

Dla małych dzieci fajna matemtyczna zabawa w nauka cyferek gdzie będziemy rozwiązywali zadania związana z matematyką. Wystarczy kliknąć na Play i wybrać jeden z trzech poziomów trudności aby potem móc rozwiązywać równania.


Kolorowanka Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

Kolejna kolorowanka tym razem z bajki disneya gdzie do pokolorowania będziemy mieli postać syrenki zosia. Używaj dostępnych kolorów w tej gierce aby mieć możliwość jej pomalowania. Wybieraj odpowiednie kolory i baw się dobrze.


Księżniczka i smok wawelksi

Ocena gry

W tej grze nasz dzielny wojownik będzie chciał za wszelką cenę dostać się do księżniczki, która jest uwięziona na wierzy zamkowej. Jednak po drodze musi zebrać wszystkie niezbędne przedmioty i udać się właśnie po księżniczkę, używaj strzałek lub W,A,S, D oraz spacji.


Dragon Assassin

Ocena gry

Pogromca smoków na Was już czeka. Ten rycerz będzie z nimi walczył na wszelkie sposoby do pomocy ma kusze. W każdej z plansz pokonaj rywali i dotrzyj do celu zbierając do drodze klucz. Sterowanie to myszka i W,A,S,D.


Zielony smok

Ocena gry

Gra z zielonym potworkiem w roli głównej. Gdzie w każdej z plansz masz tylko 60 sekund na pokonanie określonej liczby rywali. Postaraj się to zrobić zionąc ogniem, używaj do grania wyłącznie myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 200305 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 149007 ocena: 7.45

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 103994 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 101804 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 96656 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie