Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 5589 gier

Fire Truck Racer 3D

Ocena gry

Mamy do wyboru dwa tryby gry pierwszy z nich to tryb kariery a drugi to natomiast wolne wyścigi. Wybór pozostawiamy Wam. Gdy już przejdziemy ten tryb wybieramy jedne z 3 stopni trudności. Steruj strzałkami pojazdem.


Fite Truck 2

Ocena gry

Jest to już kultowa 2 część tej wspaniałej gierki w której wcielamy się w rolę osoby gaszącej pożary. Na początku zostajemy kierowcą tego auta i musimy dojechać do miejsca gdzie się palą budynki. Następnie bierzemy się za ich gaszenie. Strzałki i Spacja - potrzebujemy


Straż pożarna parkowanie

Ocena gry

Parking w tej grze na Ciebie już czeka. Musimy w określonym miejscu zaparkować nasz pojazd. Będą to przeróżne miejscówki gdzie właśnie jest pożar i musimy podjechać aby go ugasić. ZA każdą z akcji jeżeli tylko nam się uda otrzymujemy określone gratyfikacje pieniężne, które to w sklepie ( shop ikona w grze ) możemy kupić różnego rodzaju dodatku. Sterowanie odbywa się strzałkami. Kilka plansz jest przed Tobą do pokonania.


Sraż pożarna na lotnisku i w mieście

Ocena gry

Kolejny symulator ze strażą pożarną w roli głównej gdzie będziemy zajmować się gaszeniem pożarów na lotnisku jak i też brać udział w akcjach w mieście. Na początku zajmujemy się kierowaniem pojazdu i udać się we wskazane miejsce pokazane na mapie. Sami wybieramy kolory naszego samochodu. Na mapie mamy wskazane miejsce gdzie musimy dojechać w którym to toczy się właśnie pożar. Postaraj się dojechać na miejsce jak najszybciej.Helikopter karetka straż przybrzeżna

Ocena gry

Na początku gry nasza karetką helikopterem będziemy ćwiczyli zanim zaczniemy brać udział w ratowaniu ludzi innych misji ratunkowych. Stertujemy helikopterem z pomocą W,A,S,D. Masz do wybrania jeden z kilku helikopterów, wybierz ten który jest najlepszy.


Gra transport mleka

Ocena gry

Mamy specjalnie przygotowany samochód, który po miejscowości będzie rozwoził mleko od rolników, którzy zawożą je do spółdzielni a ta pakuje je do specjalnych butelek. Na początku uczymy się je transportować. Dlatego też będą to mniejsze ilości im dalej tym ilość będzie dużo większa. Uważać należy aby nie wypadło Cie na krętych i wyboistych drogach. Dojedź do składu Bootle Bank, tam nasze mleko zostanie rozpakowane i czeka na Was kolejny i kolejny transport. Posługujemy się strzałkami do kierowania ciężarówki z mlekiem.


Rush Hour Bus

Ocena gry

Na początku mamy odblokowaną pierwszą planszę, którą musimy pokonać aby móc grać dalej. Na mapie mamy pokazane gdzie musimy dojechać aby zabrać ludzi jacy czekają na nas po drodze do celu. steruj strzałkami i spacją


Winter Bus driver

Ocena gry

Sterowanie autobusem w zimie to wyzwanie dla profesjonalistów, którzy nie maja łatwo. Kliknij na skip aby pominąć reklamę w gierce, następnie klikamy na Continue i wybieramy kolor autobusu do jazdy. Sterowanie to strzałki, a spacja - hamulec.


Transport miejski i publiczny dla Was

Ocena gry

Kolejna gra w której wcielamy się w kierowce gdzie jego zadaniem jest poruszania się przegubowcem i zabieranie ludzi, którzy czekają na komunikację miejską. Jak zobaczysz nie jest to za bardzo łatwa praca.


London Bus

Ocena gry

W tej grze zasiadamy za kierownica pojazdu jakim jest autobus i będziemy zatrzymywać się na przystankach w Londynie. Tam czekają na nas ludzie korzystający z miejskiej komunikacji publicznej. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 195857 ocena: 5.50

 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 136324 ocena: 7.20

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 94842 ocena: 9.77

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 88677 ocena: 9.20

 • Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Gra z Zygzakiem dla dzieci

  Oglądana: 88538 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie