Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Darmowe gry po szkole. Najlepsze gry online dla dzieci 8728 gier

Kurdowie gra logiczna

Ocena gry

Fana gra pamięciowa dla dzieci w której mamy kilka poziomów do pokonania. Jest w języku polskim. Mamy trzy poziomy trudności: łatwy, średni i trudny. Musimy odkryć dwie takie same pary z kartami.


Krowy na wypasie spadachron

Ocena gry

W grze to nie jest jazda samochodem, poruszamy się dużą krową z ciekawą bronią, którą strzelamy w spadające paczki. Dzięki temu otwiera im się spadachron i cało i bezpiecznie lądują. W środku znajdują się małe krówki które to my chronimy do innych wrogów strzelamy i je niszczymy.


Krowy na wypasie zbieranie mleka

Ocena gry

Tym razem przenosimy się na farmę gdzie będziemy grali krową, która musi uzbierać jak największą ilość mleka. Dokonujemy tego skacząc gdzie się tylko da zbierając mleko i inne punkty bonusowe znajdujące się w przedmiotach. Sterowanie to strzałki w gierce.


Gra krowy na wypasie dla dzieci

Ocena gry

Gra przygodowa z bajki animowanej Disney o nazwie krowy na wypasie już na Was czeka. Będziemy w tej grze grali jedną z krów i zbierali przeróżne słodycze jakie znajdują się pod przedmiotami. My te przedmioty musimy rozwalić posługujemy się strzałkami, nimi bijemy i kopiemy w skrzynki w których znajdują się słodycze dla nas. Po lewej stronie mamy pasek z energią. Jak zbieramy słodycze to ten pasek nam rośnie.Puzzle koralina i tajemnicze drzwi

Ocena gry

Czekają na Was wspaniałe puzzle gdzie możemy ułożyć jedną ze scen tego ciekawe filmu dla wszystkich jego fanów. Pomyśl i układaj jak szybko tylko możesz obrazek klikając na czerwony guzik. To właśnie pod nim znajdują się ciekawe puzzle do poukładania. Wspaniała zabawę czas zacząć.


Szukanie przedmiotów z koralina

Ocena gry

Fajna muzyka w gierce będzie na pewno Wam sprzyjać podczas szukania przedmiotów jakie ukryły się na obrazku. Zobacz czy je odszukasz. Jeżeli nie dajesz rady poproś kogoś do pomocy w dwie osoby na pewno będzie dużo łatwiej je szukać i wskazać myszką.


Gra koralina i tajemnicze drzwi

Ocena gry

Czeka na Was gierka friv z tego filmu animowanego dla wszystkich dzieci. Jeżeli chcesz poznać dziewczynę o imieniu Koralina to zachęcamy Cię do zagrania w grę w której będziemy ćwiczyli twoją spostrzegawczość. Zadaniem naszym będzie szukanie cyfer, które to zostały ukryte na tym obrazku w gierce online.


Uzupełnianki klopsiki i nne zjawiska pogodowe

Ocena gry

Nietypowe puzzle uzupełnianki dla najmłodszych dzieci. Mamy niekompletny obrazek który należy uzupełnić. Po bokach znajdziemy wszystkie brakujące jego fragmenty. Postaraj się poszukać je wszystkie i dopasować do obrazka tak aby tworzył on jedną całość. W każdej z plansz masz trzy życia, jeżeli uzupełnisz złym elementem wtedy odjęte zostanie Ci życie.


CLOUDY WITH A CHANCE SPOT

Ocena gry

Tym razem dwa obrazki czekają na chętną osobę która wskaże różnice które je różnią. Nie są one takie proste gdyż obrazki te różnią się małymi szczegółami, które nie tak łatwo jest odszukać. Jeżeli masz wprawne oczy to ta gierka jest właśnie dla Ciebie.


Klopsiki i nne zjawiska pogodowe

Ocena gry

Do ułożenia mamy puzzle z 1,2 oraz 3 części filmu animowanego dla dzieci klopsiki i nne zjawiska pogodowe. Bierzemy się do układania i przekładania elementów puzzli przy pomocy myszki. Postaraj się szybko ułożyć cały obrazek i zobaczyć w jak krótkim czasie Wam się to uda.


Klinika dla pluszaków Doktor Dosi

Ocena gry

Nasz pani doktor weterynarz nie tylko cały dzień pracuje w klinice dla pluszaków ale lubi także sobie odpocząć. Dlatego też tym razem wybrała się do fryzjerki aby mieć możliwość zmiany swojego wyglądu. Będziemy na samym początku mieli możliwość prostować jej włosy czy też robić z nich fale lub też obcinać. Oprócz tego wiele różnego rodzaju zabawy czeka tutaj na Was.


Doktor dosia leczy pluszaki

Ocena gry

Jak wszyscy wiemy wspaniała Doktor Dosia leczy pluszaki. W tej grze nie będzie inaczej. Gra z postacią Disneya jednak nie jest ona po polsku ale nie ma z tym najmniejszego problemu gdyż będziemy mieli bardzo dużo różnego rodzaju podpowiedzi. W szczególności będą to obrazkowe podpowiedzi jak również będzie wskazywać nam dany przedmiot strzałka jakim mamy się posługiwać i jaki użyć należy do leczenia. W pierwszej planszy czeka na nas pokuty misiaczek, musimy Sobie z nim doskonale poradzić.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Darmowa gra Minecraft

  Darmowa gra Minecraft

  Oglądana: 259051 ocena: 7.69

 • Jazda kombajnem

  Jazda kombajnem

  Oglądana: 233909 ocena: 7.22

 • Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Gra kulinarna: przyrządzanie hamburgerów

  Oglądana: 232684 ocena: 4.00

 • Auta wyścig

  Auta wyścig

  Oglądana: 204707 ocena: 7.00

 • Gra Minecraft classic

  Gra Minecraft classic

  Oglądana: 187375 ocena: 9.33

 • Domek dla świniki Peppy

  Domek dla świniki Peppy

  Oglądana: 167576 ocena: 7.00

REKLAMA GOOGLE
cookie