Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Terenowe zabawy

Ocena gry

Wcielamy się w postać w grze w której będziemy mieli możliwość bawić się w terenowe zabawy i zbierać po drodze różne przedmioty. W grze poruszamy się dziewczyną przy pomocy strzałek Z - skaczemy a C - rzucamy bumerangiem.


Transformers Zemsta Upadłych

Ocena gry

Kolejna gierka związana z Transformersami gotowa jest dla Ciebie. Tym razem wybieramy jednego z dwóch wojowników jakimi przyjdzie nam walczyć. Poruszamy się W,A,D, Z - walczymy a przy pomocy C - zmieniamy się w pojazd z robota i na odwrót. Myszką kierujemy działkiem i strzelamy do wrogów.


Ubieranka wędkarza

Ocena gry

Na obrazku będziemy mieli jednego z wielu na całym świecie wędkarzy. Mamy dla niego specjalne stroje wędkarskie na nowy sezon 2013. Zobacz jakie one są i jak możesz tą postać w nie ubrać. Wykorzystaj do tego myszki.


Wędkowanie w morzu

Ocena gry

Udamy się na morze gdzie będziemy mieli okazję wędkowania z łódki. Czekają na Ciebie różne ryby o przeróżnych rozmiarach, które masz możliwość złapania w tej grze online. Każda z ryb jest w odpowiedni sposób punktowana.Crazy Fishing

Ocena gry

Jest to zakręcona gra w wędkarska w łapanie ryb. Będziemy łapać różne rybki jakich cienie mamy pokazane u góry w pasku tej gierki. Zobacz także jakie inne przedmioty możesz złapać. Zbieraj punkty bonusowe i wykonaj misje myszką.


Fishing - Cast The Line

Ocena gry

Dwóch rybaków mają całkiem nowoczesną łódkę z silnikiem motorowym. Zobacz jak będzie z ich umiejętnościami jeżeli chodzi o łapanie ryb. Sterujemy łódką strzałkami i nimi także łapiemy znajdujące się pod wodą ryby. W każdej z plansz musimy złapać ich określoną ilość.


Big Fish

Ocena gry

Mały rybak swoją łódką wybiera się na jezioro gdzie postanawia złapać jak największą ilość ryb. Postaraj mu się w tym zadaniu pomóc. Sterujemy łódką w lewo i w prawo strzałkami, strzałkami w dół i górę łapiemy ryby.


Candy Machine

Ocena gry

Wraz z Ed i Eddy w tej grze zbudować musimy z elementów maszynę, dzięki której elementy trafią do fioletowego wiaderka, które znajduje się w grze. Klikając na Add a Part mamy przedmioty, które możemy wykorzystać. Jeżeli już mamy wszystko kliknij na: Drop.


Gra budowanie maszyny

Ocena gry

Z elementów jakie znajdziesz w tej grze będziesz starał się zbudować i skonstruować maszynę która będzie działać. Ustawiaj określone przedmioty w taki sposób aby granulki wpadały do pojemnika znajdującego się w grze. Ustawiamy je myszką.


Gra broń maszynowa

Ocena gry

Do naszej dyspozycji na wyspie jest pistolet maszynowy dużego kalibru. To właśnie na naszych barkach spoczywa obowiązek obrony wyspy przed atakującym nas wrogiem niemal ze wszystkich stron, strzelaj do nich używając myszki.


Gra ze strażakiem Samem

Ocena gry

Samochód strażacki i Strażak Sam już są gotowi do akcji gaśniczej. Na początku podjeżdżamy pod zbiornik aby zabrać wodę do gaszenia pożaru potem udajemy się na miejsce pożaru. Gdy już tam dotrzemy myszką gasimy ten pożar. Musisz mieć określoną ilość wody aby Ci straciło do zgaszenia płomieni.


Kolorowanka strażak

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci gdzie widzimy na obrazku strażaka jakiego możesz pomalować myszką wybierając kolory obok obrazka lub drukować obrazek klikają na ikonę drukarki i wtedy możemy malować na kartce strażaka czym tylko chcemy.


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7264 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6909 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6399 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6247 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4466 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3870 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie