Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Ludziki

Ocena gry

Ta gra jest to coś w rodzaju jak MINE CRAFT. Sterowanie jest za pomocą strzałek. Do tej gry musisz się po prostu przyzwyczaić.


Przygody elfów

Ocena gry

Ta gra przedstawia mam graczom przygody prastarej rasy jaka byli Elfowie. W tej grze jesteś zabójcą tych stworzeń. Postaraj się użyć jak najwięcej broni


Obrona zamku

Ocena gry

Tym razem musisz obronić zamek za pomocą karabinu. Ale zadanie jest na tyle trudne, że amunicji nie jest nieskończenie wiele. Za każdym razem gdy amunicja się skończy możesz ją odnowić naciskając \"SPACJE\"


Atak na zamek

Ocena gry

Twoim zadaniem jest obrona zamku przed bandytami. twoja jedyną obrona jest działko zamieszczone na najwyższej wieży w zamku. Postaraj się zabić wszystkich przeciwnikówBrutalna gra

Ocena gry

Wcielasz się w postać zabójcy. Do użycia masz 9 obrazków za których to znajdują się bronie które możesz użyć aby zabić inną postać. W grę gra się myszką


Pojedynki robotów z robotami

Ocena gry

Wybieramy się na planetę robotów na której przyjdzie nam walczyć z innymi robotami. Musimy ich pokonać całe masy, wykorzystując przy tym spryt jak i też uzbrojenie jakie posiadamy. Sterowanie to strzałki i A,S,D, którymi skaczemy, strzelamy i rzucamy bomby wybuchające.


Wydobywanie minerałów online

Ocena gry

Pracujemy na specjalnym dźwigu dzięki któremu będziemy mogli wydobywać znajdujące się głęboko pod ziemią różnego rodzaju minerały. Jedne będą znajdować się płycej inne natomiast dużo głębiej. Sterujemy naszym pojazdem z wykorzystaniem myszki.


Gra kopanie dołów online

Ocena gry

Przeniesiemy się w głąb ziemi gdzie będziemy kopać doły przy pomocy specjalnego narzędzia dzięki którym będzie to możliwe. Jednak schodzimy tam po to aby wydobywać złoto. Mamy określoną ilość energii gdy się przebijamy w twarde skały tracimy jej dużo więcej. Sterowanie to myszka, W,A,S,D oraz E.


Trampolina i piłki

Ocena gry

Gierka w której dzięki trampolinie będziemy mieli możliwość odbijania piłek. Aby zagrać klikamy na Jouar, poruszamy się w lewo oraz w prawo przy pomocy myszki, zbijamy znajdujące się powyżej baloniki.


Pływanie na nartach wodnych

Ocena gry

W grze za motorówką będziemy pływali na nartach wodnych i wykonując przy tym różne triki o przeróżnym stopniu trudności. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze monety i inne kosztowności jakie na trasie przejazdu się znajdują. Uważaj na przeszkody jakie na drodze się znajdują. Steruj postacią myszką.


Wojna na śnieżki online

Ocena gry

Czeka na nas kolejna wojna na śnieżki w której to wezmą udział dwie ekipy wojowników liczących po trzy osoby. Wygrywa ta drużyna która szybciej pokona przeciwników. Aby sterować daną postacią klikamy na nią myszkę i możemy ją przeciągać w dowolne wybrane miejsce. Myszką wybieramy również moc rzutu śnieżką.


Gra z listonoszem online

Ocena gry

Kolejna do serii gierka z listonoszem w roli głównej. Wcielamy się w postać młodego listonosza, który będzie roznosił listy orz gazety do domów. Postaraj się dostarczyć w określonym czasie wszystkie przesyłki na wskazany adres. Chodzimy strzałkami, listy dostarczamy Spacją.


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7266 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6910 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6401 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6248 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4469 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3872 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie