Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Wędkowanie nad morzem

Ocena gry

Wybieramy się nad morzę na wyprawę wędkarską na której to będziecie łowić ryby różnego gatunku. Do naszej dyspozycji jest oczywiście łódka do łowienia jak i też wędka, przy pomocy której będziemy rybki łapać. Do łapania wykorzystaj tutaj myszkę.


Gra z maszyną rolniczą

Ocena gry

Doskonała dla dzieci i chłopców gierka gdzie kończy się już dzień pracy na gospodarstwie rolnym i naszym zadaniem będzie zaprowadzenie wszystkich maszyn rolniczych do celu. Są to specjalne miejsca zwane parkingami dla takich maszyn, właśnie tam strzałkami musimy zaprowadzić takie pojazdy, uważając przy tym na kolizje z innymi przedmiotami i pojazdami.


Gra Maszyny Rolnicze online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka jaka trafiła na stronę grajnika. Poznamy tutaj jedną z maszyn rolniczych, która pracuje w polu. Jest to traktor, którym będziemy poruszać się po przeróżnym terenie ciągnąć za sobą przyczepę na której przewozimy ładunek ze zbiorami z pola. Postaraj się taką maszyną rolniczą dojechać do celu bez zgubienia po drodze ładunku. Do jazdy wykorzystujemy strzałki.


Gra wozy strażackie Lego

Ocena gry

Bardzo fajna gierka lego w której zabawimy się w strażaków. Do naszej dyspozycji będą wozy strażackie zbudowane z klocków Lego jak i też sami strażacy. Będziemy wskazywać im drogę myszką aby dojechali do miejsca gdzie wybuchł pożar i który będą musieli ugasić. Kilkanaście plansz czeka dla Ciebie. Polecamy gierkę online dla chłopców i dzieci jest oczywiście darmowa.Kung Fu Panda dla dzieci

Ocena gry

Prosta gierka z kung Fu pandą w roli głównej. Poznaj postacie i je ubierz w ciekawe ubieranki jakie dla każdego gracza czekają tutaj w tej grze. Zmieniamy kolory dla postaci jak i też różnego rodzaju bronie do wyboru.


Kolorowanka z Kung Fu Panda

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość pokolorowania postaci z bajki Kung Fu Panda oprócz pandy znajdziemy takie postacie jak: Małpa, Modliszka, Żmija, Żuraw i Tygrysica. Kolorujemy je przy użyciu dostępnych kolorów jak i też myszki klikając na odpowiedni fragment na obrazku. Takie malowanki są darmowe i dostępne w wersji online.


Gra Karate Kid online

Ocena gry

Ciekawa i dostępna za darmo dla dzieci i chłopców. W tej grze poznamy postacie jakie występują w filmie o nazwie Karate Kid. Twoim zadaniem wykorzystując myszkę którąbędziemy przesuwać elementy będziemy mieli możliwość ułożenia obrazka z filmu o karate Kid.


Gra z lokomotywami dla dzieci

Ocena gry

Prosta i bezpieczna gierka z lokomotywami dla wszystkich graczy polecamy dla chłopców i dziewczynek. Zadanie jakie na Ciebie w niej czeka jest dość proste. Naszym zadaniem jest dokładnie kolejnych odcinków torów aby po nich poruszała się nasza lokomotywa. Gra darmowa dostępna w wersji online.


Gra o pociągach online

Ocena gry

Zarządzamy ruchem pociągów w małym miasteczku i musimy nim kierować w odpowiedni sposób zmieniając przepustnice na torach tak aby wskazać drogę dla pociągu w odpowiedni sposób pokazany w gierce. Sterowanie to myszka komputerowa.


Gra pociągi Pasażerskie

Ocena gry

Wybieramy się w tej gierce na przejażdżkę pociągiem, na początku przewozimy ładunek a następnie będziemy mieli możliwość przewożenia pasażerów jeżeli tylko nabierzemy wprawy. Sterowanie jak w podobnych innych gierkach to strzałki.


Gra pociągi towarowe online

Ocena gry

Do waszej dyspozycji jest gra z pociągiem towarowym w której poruszamy się pociągiem z wagonikami pełnymi ładunków. Będziemy musieli cało i zdrowo wszystkie wagoniki wykorzystując strzałki dojechać do celu na stację bez utraty ładunku podczas przejazdu po torach.


Terenowe Auta

Ocena gry

Naszym autem terenowym wybieramy się w teren aby tam mieć możliwość poruszania się pojazdem z napędem na cztery koła. Na pewno będzie to pełna przygód wyprawa z wieloma ciekawymi niespodziankami jakie na Ciebie w tej gierce czekają, a sterujesz strzałkami autem.


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7264 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6909 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6399 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6247 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4466 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3870 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie