Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Wysadzanie mostów pod pociągiem

Ocena gry

Jest to gra w której będziemy musieli wysadzać mosty w taki sposób aby pociąg który jedzie do celu swojego przeznaczenia tam nie dotarł. Będzie to zależało wyłącznie od Ciebie gdyż to właśnie Ty na jego drodze przejazdu podkładasz dynamit, który gdy wybuchnie powinien rozwalić most w drobny mak. Zobacz czy uda Ci się tego dokonać.


Roboty niszczą miasto online

Ocena gry

Roboty niemal przez cały czas z różnych stron niszczą nasze miasto. Do pomocy wyruszyły już wojsko jak i też policja ale nic to ja na razie nie pomogło. Dlatego w tej sprawie aby im się przeciwstawić wyruszały super bohater jakim jest Spiderman. Jest doskonały aby je pokonać, mamy do wyboru różne bronie Gramy strzałkami jak i też myszką, dokładna instrukcja została dla Was przygotowana w grze.


Gra budowanie robotów online

Ocena gry

Jeżeli chcecie zobaczyć jak to jest zbudować robota to ta gra właśnie daje Wam taką możliwość. Właśnie w niej możemy od samego początku do końca złożyć z dostępnych elementów robota. Zobaczcie jaki będzie wyglądał efekt końcowy Waszej pracy. Klikamy na ikonę strzałki w dół pozwoli nam przejść do innych części dzięki którym złożymy kompleksowo tego robota


Roboty atakują planetę Ziemia

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli za zadanie obronić naszą planetę, która niemal przez cały czas atakowana jest przez roboty. Będziemy kupować różne działka, które umieszczamy na wieży i to właśnie z nich będziemy bronić się przed robotami, którzy niemal cały czas będą próbowali z nami walczyć. Za pokonanego robota otrzymujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na dokonanie zakupów.Spiderman kontra Hulk

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy układali puzzle. Na obrazku znajdziemy trzy postacie. Jedną z nich jest oczywiście Spiderman, kolejną to Hulk, ostatnią natomiast z tą tarczą to Kapitan Ameryka, ułóż puzzle z pomocą myszki jak najszybciej tylko możesz.


Gra spiderman i jaszczur dla chłopców

Ocena gry

W tej grze nasz superbohater będzie walczył ze swoim odwiecznym wrogiem jakim jest Jaszczur. Postaraj się go pokonać podczas tej nietypowej rywalizacji między tymi zawodnikami. Sterujemy strzałkami, wygra ta osoba, która jako pierwsza dotrze do celu.


Całowanka Spiderman

Ocena gry

Nasz główny bohater jakim jest spiderman zakochał się w pewnej przepięknej dziewczynie. Całowanie z nią to coś pięknego jednak nie chce jej narazić na niebezpieczeństwo i nikt się o tych pocałunkach nie może dowiedzieć. Gdy kogoś tylko widzisz od razu przerwij całowanie. Gramy myszką, na nici wisi nasz główny bohater.


Ubieranki spiderman online

Ocena gry

Mamy możliwość ubierania postaci na dwie osoby jak i też samemu, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was. Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki w które to będziemy ubierali naszego superbohatera. Może właśnie dzięki Tobie będzie wyglądał wyjątkowo w tym kostiumie, który mu wybierzesz.


Fajerwerki

Ocena gry

Ta gra polega na zestrzeliwaniu wystrzeliwanych rakiet które następnie stają się pięknymi fajerwerkami. Po zestrzeleniu każdej z rakiet zdobywasz punkty. Postaraj się zestrzelić tych rakiet jak najwięcej


Wóz strażacki

Ocena gry

Poznaj Finley wóz strażacki w grze. Naciśnij play i ciesz się ze wspaniałej zabawy. Będziesz mył, czyścił i wiele innych czynności na wozie strażackim. Musisz sprawić by się lśnił.


Szybki Ninja

Ocena gry

Czekają na Was jako wojownika w tej grze przeróżne zadania polegające na zbieraniu przedmiotów jakie staną na naszej drodze. Zbierz ich jak największą ilość omijając spotkane niebezpieczeństwa. Graj strzałkami i Spacją.


Spiderman Climb

Ocena gry

W tej grze jak z lego będziemy grali naszym super bohaterem z filmu oraz z bajki. Dzięki jego niezwykłym zdolnością mamy możliwość się trochę powspinać. Wchodzimy po budynku i uważamy na spadające głazy. Gramy strzałki oraz Z i X i Spacja do strzelania.


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7264 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6909 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6399 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6247 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4466 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3870 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie