Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne 355 gier

CP6

Ocena gry

Bardzo fajna platformówka której musimy chodzić po planszy w jak najszybszym tempie i zbierać przedmioty. Zdobądź jak najwięcej punktów. Gramy Strzałkami. Do dzieła!


Toetrix

Ocena gry

Bardzo logiczna gra w której musimy sterować kulkami tak by ułożyły jedną całość. Mamy do wyboru wiele poziomów trudności. Spróbuj by sprawdzić czy jesteś w tym dobry.


Skaczące kwadraty

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której musisz się troszkę skupić by dobrze skakać. Na ekranie zobaczysz kwadraty. Jeden z nich się rusza i należy nim skakać przez przeszkody. Gramy Spacją.


Ukladanie jedzenia z donaldem

Ocena gry

Czeka na Was bardzo fajna gierka gdzie główną postacią na całym świecie z bajki jest oczywiście Kaczor Donald. To wraz z nim będziemy zajmowali się układaniem jedzenia. Tym razem będą to lody. Budujmy z nich wielką wieżę, jednak uważaj aby nie doprowadzić do jej rozwalania, musisz w odpowiedni sposób z drabiny je zrzucać. Używamy w tym celu spacji. Zobacz jak dużą wieżę uda Ci się ułożyć i jaką liczbę punktów za to otrzymasz.Gra układanie jajek

Ocena gry

Jeżeli tylko chcecie się pobawić w układanie jajek to zaprszamy Was do gierki. Mamy kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności. Gramy na czas gdzie należy zdobyć jak największą liczbę punktów. Posługujemy się myszką przy pomocy której przestawiamy i układamy jajka w odpowiedni sposób aby obok siebie znalazły się tego samego koloru przynajmniej cztery. Może być w linii pionowej, poziomej jak i też po skosie. Sprawdź się i zapisz w komentarzach jaki wynik udało Ci się osiągnąć.


Układanie cegieł z tetrisa

Ocena gry

Kolejna ciekawa łatwa gra jaka dla Was już czeka. Tym razem duże kamienne cegły będziemy układali. Nie mają one jednego kształtu dlatego nie tak łatwo będzie je dopasować aby udało nam się coś z nich zbudować jednak wierzymy, że dacie radę. Do pomocy mamy strzałki którymi w prawo lub w lewo te cegły przesuwamy. Spacją je obracamy, a C - kasujemy cegłę V ja przywracamy. Zdobywaj określone liczby punktów w każdej z plansz gierki.


Układanie biżuterii u jubilera

Ocena gry

Bardzo fajna gierka w której będziemy zajmowali się układaniem biżuterii. Będzie ona na rękę jak i też na szyję czy inne różnego rodzaju wisiorki jakie będziemy zdobili i układali. Mamy przeróżną biżuterię różnego koloru, do układania w grze używaj myszki. Ciekawa zabawa czeka na Ciebie.


Jungle Bubble

Ocena gry

Przeniesiesz się do dżungli gdzie trafiamy i bawimy się kulkami i bąbeleczkami, które będą rozpękiwały gdy tylko uda nam się znaleźć trzy obok siebie. Sterowanie myszką będziemy do grania.


Great Bubble Shooter

Ocena gry

Tutaj będziecie mogli puścić wodzę fantazji i grać na dużym ekranie gdzie zbieramy punkty za rozrywające bąbelki, które pękają gdy tylko obok jednej z nich znajdą się jeszcze dwie tego samego koloru.


Bubble Olaf

Ocena gry

Czeka na Was zimowa sceneria gdzie gotowa jest i czeka na Was armata bąbelkowa, która to będzie w stanie wystrzelić określoną liczbę kulek. Do ich ustawiania potrzebujemy wyłącznie myszki. Baw się dobrze.


Bubble Ocean Gazo

Ocena gry

Jeżeli lubisz w wolnym czasie postrzelać do baniek to ta gra jest dla Ciebie. Będziemy zajmować się ich rozrywaniem gdy tylko obok siebie zgromadzimy 3 z tym samym kolorem.


Bubble Harm

Ocena gry

Kolejna gierka bąble tego rodzaju jest gotowa i czeka właśnie na Was. Przeniesiemy się na plażę gdzie to właśnie tam z kulek strzelamy do innych w odpowiedni sposób aby zgromadzić minimum trzy obok siebie.


Popularne gry

 • Logiczne
 • Gra Rumble Ball Reloaded

  Gra Rumble Ball Reloaded

  Oglądana: 5133 ocena: 0.00

 • Klocki Mahjong bez czasu

  Klocki Mahjong bez czasu

  Oglądana: 3648 ocena: 0.00

 • Mahjong Alchemia

  Mahjong Alchemia

  Oglądana: 3199 ocena: 0.00

 • Gra Logiczna dla dzieci

  Gra Logiczna dla dzieci

  Oglądana: 3025 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 2616 ocena: 0.00

 • Straszna małpka

  Straszna małpka

  Oglądana: 2563 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie