Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne 355 gier

Klocki Mahjong bez czasu

Ocena gry

Jeżeli nie lubisz grać na czas to ta gierka jest właśnie bez czasu. Wystarczy myszką go wyłączyć odznaczyć okienko, które to znajduje się pod gierką. Instrukcję do niej znajdziemy w samej grze. Gramy w niej z użyciem myszki.


Gra z kulkami dla dwóch

Ocena gry

Jeżeli lubisz grać w gierkę typu pryskające bańki to właśnie taka jest dla Ciebie. Masz opcję grania samemu czy też wybrania trybu pojedynku z komputerem jak i też jeden na jeden. Wybór pozostawiamy Wam. Gramy strzałki dla gracza numer 1, gracz numer 2 gra: A,S,D. Zbieraj kulki i strzelaj nimi do innych kulek tego samego koloru.


Gra w kulki na dwie osoby

Ocena gry

Bardzo fajna gierka w której mamy do wyboru 1 lub 2 graczy gdzie będziemy się nimi poruszać i strzelać do kulek. Gdy je tylko trafimy rozpadają się na mniejsze części naszym zadaniem będzie zlikwidowanie ich całkowicie. Sterowanie podane jest w grze. Zbieracie także bonusy, które to ukryte są pod niektórymi z kulek.


Gra na myślenie logiczna

Ocena gry

Kolejna gierka dość prosta na myślenie jednak tutaj nie tylko odkrywamy obrazki lecz musimy to zrobić w jak najlepszym czasie. Dopasuj do obrazka drugi taki sam klikając na niego myszką. Czas możesz zapisać w komentarzach.Różnice na obrazkach Disney pixar

Ocena gry

Poznaj wyszukiwanie różnic w tej grze. Mamy dwa obrazki związane z podwodnym światem i wszystkim co się w nim znajduje. My musimy dostrzec jednak różnice które dzieli jeden obrazek od drugiego i wskazać go myszką. Mamy trzy życia w grze, czyli tyle błędów możemy popełnić.


Gra z logicznymi kamieniami online

Ocena gry

Jest to pierwsza część gry o nazwie: Diamond Valley 1, mamy jeszcze 2,3,4 i 5 cześć tej wspaniałej gierki jeżeli tylko Wam się ta spodoba to zachęcamy do kolejnych. Układaj diamenty w taki sposób aby minimum trzy były obok siebie.


Gra logiczne kamienie online

Ocena gry

Jest to fajna i darmowa gierka logiczna w której bawimy się kamieniami gdzie spotkamy różnego rodzaju diamenty i inne kruszce. To właśnie je będziemy przestawiali i ustawiali w odpowiedni sposób. Tak aby w rzędzie znalazły się minimum trzy tego samego koloru i kształtu.


Indiana Jones 1 i 2 Lego

Ocena gry

Kolejna przygoda z dzielnym bohaterem który wybrał się do dżungli aby tam odkrywać zaginione miasta jak i też skarby jakie się w niej znajdują. Poruszaj się po różnym terenie strzałkami i dotrzyj do samego celu twojej wędrówki.


Układanie kulek kolorami online

Ocena gry

Fajna gra w której masz tylko jedno zadanie, zdobyć jak największą liczbę punktów. Aby tego dokonać układaj kulki kolorami obok siebie. Minimum trzy takie same kulki tego samego koloru ułóż obok siebie aby zdobyć określoną liczbę punktów. Sterujemy działkiem z pomocą myszki.


Układanie kulek w rzędzie

Ocena gry

Prosta jeżeli chodzi o grafikę gra w której to będziemy zajmowali się układaniem kuleczek w rzędzie. Mamy je różnego koloru, postaraj się aby przynajmniej trzy z nich były tego samego koloru obok siebie.


Rozbijanka kulkowa

Ocena gry

Nie często masz masz możliwość zagrania w taką gierkę jak ta gdzie będziemy rozbijali kulki i będą one spadać. Wybieraj grze chcesz wystrzelić kulkę oraz z jaką mocą. Trafiaj w inne kulki i zbieraj punkty.


All Ball

Ocena gry

Na starcie mamy do wyboru jedną z trzech dostępnych drużyn jakimi będziemy mieli możliwość grania. Po jej wyborze przystępujemy do rozgrywki i rzucamy różnymi piłkami tak aby obok siebie znalazły się trzy takie same ;piłki z tego samego sportu.


Popularne gry

 • Logiczne
 • Gra Rumble Ball Reloaded

  Gra Rumble Ball Reloaded

  Oglądana: 5126 ocena: 0.00

 • Klocki Mahjong bez czasu

  Klocki Mahjong bez czasu

  Oglądana: 3579 ocena: 0.00

 • Mahjong Alchemia

  Mahjong Alchemia

  Oglądana: 3192 ocena: 0.00

 • Gra Logiczna dla dzieci

  Gra Logiczna dla dzieci

  Oglądana: 3020 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 2608 ocena: 0.00

 • Straszna małpka

  Straszna małpka

  Oglądana: 2559 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie