Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne 355 gier

Szukaj przedmiotów Alice in Wonderland

Ocena gry

Jest to typowy obrazek, jednak ma coś niezwykłego mianowicie po pierwsze pochodzi z fajnego filmu a po drugie zostały na nim ukryte różnego rodzaju przedmioty, które Wy postaracie się odszukać i wskazać je myszką. Do dzieła gracze.


Warcaby dla dziewczyn

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa rozgrywka, nie będą to jednak takie zwykłe warcaby w jakie mogliście z pewnością nie raz zagrać. Bierzecie udział w niezwykłym pojedynku w którym po drugiej stronie stoi doświadczony gracz. Postarajcie się go pokonać.


Szukanie literek z bajki

Ocena gry

Tym razem przedstawiamy Wam obrazek jednej ze scen filmu dla dziewczyn i dzieci w którym zostały ukryte literki. Zadaniem Waszym wykorzystując myszkę jest je wszystkie odszukać. Macie na to ograniczoną ilość czasu.


Pinocchio Find the Numbers

Ocena gry

Zabawimy się tym razem w poszukiwaniu literek i cyferek które w odpowiedni sposób zostały ukryte na tym obrazku. Jedne większe będzie łatwiej zlokalizować z tymi mniejszymi na pewno będziecie mieli trochę większy kłopot aby je znaleźć.Pinnochio 20 różnic

Ocena gry

Dwa wydawało by się identyczne obrazki które przedstawiają scenę z bajki Disneya. Jednak gdy się im bliżej przyjrzymy zobaczymy już pierwsze różnice jakie ich dzielą. Takich różnic musimy odszukać 10 a by ukończyć gierkę.


Jungle Book szukaj obiektów

Ocena gry

Kolejna gra z tej serii dla wszystkich graczy gdzie będziemy zajmowali się szukaniem. Jednak ta różni się od podobnych tego rodzaju, czym to zobaczcie sami jak włączycie gierkę i zapoznacie się dokładnie z jej instrukcją.


Szukaj przedmiotów z księżniczką

Ocena gry

W tej grze mamy obrazek na którym znajduje się śliczna księżniczka. Gdzieś na tym obrazku ukryte są większe i mniejsze korony, jakie Ty musisz wskazać myszką i kliknąć na nie. Odszukaj je jak najszybciej.


Szukanie na obrazku z Piękną i Bestią

Ocena gry

Klikamy dwa razy na play i zaczynamy gierkę w gdzie będziemy szukali przedmiotów, które zostały ukryte gdzieś na obrazku pośród postaci i innych przedmiotów tam znajdujących się. Przedmioty jakie szukamy pokazane są na dolnym pasku gry.


Różnice Belle i Beast

Ocena gry

Aby zagrać kliknij na ikonę Play, która znajduje się na środku. Następnie zostaniemy przeniesieni do samej gierki, gdzie pojawią nam się dwa obrazki, które wydawać by się mogły identyczne jednak różni je parę szczegółów. To właśnie je musimy odnaleźć.


Skaczące kuleczki online

Ocena gry

Czekają na nas wesołe skaczące kuleczki, które zostają wypuszczane przez okno i odbijają się od ziemi. Naszym zadaniem manewrując strzałkami w lewo oraz w prawo jest ich unikanie. Im dłużej nam się to uda tym lepiej, czym dalej jesteśmy w grze tym więcej kuleczek się odbija i skacze po całej planszy. Sterowanie to strzałka w lewo oraz w prawo.


Skacząca kulka dla dzieci

Ocena gry

Na wszystkie dzieci czeka nie lada zabawa gdzie w grze pokonujemy wiele różnego rodzaju plansz wcielając się w postać czerwonej skaczącej kulki. Uważać należy przede wszystkim na kolce, które przebijają naszą kuleczkę jak i też inne napotkane niebezpieczeństwa.


Diamond Detonation

Ocena gry

Jest to gra w której cała plansza jest niemal pokryta różnego koloru diamentami i my musimy je pozbierać. Uważając przy tym na strażnika, który podkłada bomby. Jeżeli jesteśmy w potrzasku sami możemy użyć bomby. Sterowanie to strzałki i spacja do podkładania bomb.


Popularne gry

 • Logiczne
 • Gra Rumble Ball Reloaded

  Gra Rumble Ball Reloaded

  Oglądana: 5133 ocena: 0.00

 • Klocki Mahjong bez czasu

  Klocki Mahjong bez czasu

  Oglądana: 3648 ocena: 0.00

 • Mahjong Alchemia

  Mahjong Alchemia

  Oglądana: 3199 ocena: 0.00

 • Gra Logiczna dla dzieci

  Gra Logiczna dla dzieci

  Oglądana: 3025 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 2616 ocena: 0.00

 • Straszna małpka

  Straszna małpka

  Oglądana: 2563 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie