Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Logiczne 355 gier

Kolorowe małpki

Ocena gry

TA gra polega na zgadywaniu gdzie znajduje się kolorowa małpka. Do wyboru masz trzy kolorowe małpki. Postarajcie się odgadnąć gdzie znajduje się odpowiedni kolor małpki


Tworzenie obrazków

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem będzie tworzenie obrazków za pomocą łączenia kolejno liczb. Na każdej planszy macie po parę obrazków.


Icarly Memory Blast

Ocena gry

Gra w której to będziemy musieli ćwiczyć pamięć. Pojawi nam się plansza z odpowiednią ilością małych kwadracików pod którymi znajdują się różnego rodzaju przedmioty. Musimy odszukać dla nich pary w jak najkrótszym czasie.


Szukanie różnic Hobbit online

Ocena gry

Znajdowanie różnic to coś dla Ciebie. Mamy dwa praktycznie takie same obrazki z postaciami z filmu Hobbit. Postaraj się jednak odszukać różnic jakie różnią się te obrazki. Aby tego dokonać musimy się trochę przyglądnąć temu obrazkowi.Puzzle z Hobbitem

Ocena gry

Jeżeli tylko lubicie różnego rodzaju układanki przesuwane to te puzzle są jak najbardziej dla Was wskazane. Przestawiamy kwadraciki myszką do czasu, aż nie ułożymy całkowicie obrazka. Zobacz ile zajmie Ci ułożenie obrazka.


Hobbit Alfabet lego

Ocena gry

Jest to gierka w której mamy obrazek z filmu o nazwie Hobbit. Będziemy musieli poszukać literki, które zostały na tym obrazku ukryte. To nie będzie łatwe zadanie ale do pomocy mamy lupę, które nam w tym pomoże idealnie.


Szukanie liter w krainie lodu

Ocena gry

Gra gdzie będziemy musieli się skupić. Nasze zadanie jakie spoczywa w tej grze to poszukiwanie literek, które to zostały ukryte na tym obrazku. Do pomocy mamy lupę, która nam powiększy dany fragment obrazka.


Wioletta szukanie mikrofonów

Ocena gry

W tej grze mamy obrazek przedstawiający scenę z bajki Disneya. Na tym obrazku została ukryta określona liczba mikrofonów, podana jest na dole po lewej stronie. Musimy je odszukać w jak najlepszym czasie. Porównaj z innymi wynikami w komentarzach.


Rozpoznaj postacie z Serialu

Ocena gry

W grze występują: Violetta Castillo, León Verdas, Diego Hernandez, Ludmiła Ferro oraz inni. W tej grze będą się pojawiać postacie z serialu, my musimy wskazać odpowiednie imię, za które dostajemy punkty. Zobacz jaką będziesz mieć skuteczność.


Violetta i Martina online

Ocena gry

Kolejna gra od Disneya z super bohaterką, która jest dziewczyna. To tutaj będziemy zbierać różnego rodzaju owoce. Musimy to robić w określony sposób. Przestawiając tak aby obok siebie były trzy tego samego rodzaju. Wybieramy jeden z kilku poziomów trudności gierki.


Szukaj krokodyli na obrazku

Ocena gry

Gra która jest związana z krokodylami. To właśnie ich będziemy poszukiwali. Do pomocy mamy lupę dzięki której będzie to możliwe. Używamy lupy aby powiększyć dany fragment pola. Postaraj się je odszukać w jak najkrótszym czasie.


Mahjong Alchemia

Ocena gry

Kolejna gra z tymi skomplikowany klockami dla gracza, który po raz pierwszy zamierza zagrać w tą fajną gierkę. Jeżeli gracie po raz pierwszy to zachęcamy Was do zapoznania się z jej instrukcją, która z pewnością przybliży Wam jej zasady, posługujemy się tutaj myszką.


Popularne gry

 • Logiczne
 • Gra Rumble Ball Reloaded

  Gra Rumble Ball Reloaded

  Oglądana: 5090 ocena: 0.00

 • Klocki Mahjong bez czasu

  Klocki Mahjong bez czasu

  Oglądana: 3244 ocena: 0.00

 • Mahjong Alchemia

  Mahjong Alchemia

  Oglądana: 3138 ocena: 0.00

 • Gra Logiczna dla dzieci

  Gra Logiczna dla dzieci

  Oglądana: 2994 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 2582 ocena: 0.00

 • Straszna małpka

  Straszna małpka

  Oglądana: 2534 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie