Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Gra Papier, nożyczki, kamień wersja online

Ocena gry

Zmierz się w trochę wzbogaconej wersji gry papier, nożyczki, kamień. Weź udział w pojedynku na poważnie! Kto przegrywa, ten wykonuje strzał do samego siebie! twoje życie jest w Twoich rękach!


Niebezpieczna Ucieczka

Ocena gry

Uwaga! Jesteś w niebezpieczeństwie! Jako Pucca jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Musisz ich powstrzymywać, aby Cię nie dogonili i nie zniszczyli! Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Daj z siebie wszystko! Nie możesz pzowolić na to, aby zostać pokonaną!


Waleczne zwierzaki: pojedynek psów i kotów

Ocena gry

Kudłaty zaprzęg jest gotowy. Pies i kot prot to zwierzęta, które za sobą nie przepadają. Wybierz jednego z nich i pokonaj swojego rywala. Możesz rzucać w niego ciężkimi muszlami. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i traf w rywala jak najmocniej, aby odniósł jak największe obrażenia.Anioły i demony: święty pojedynek

Ocena gry

Jeżeli lubisz Wormsy,t o polubisz na pewno też tę grę. Przed Tobą pojedynek między samym szatanem i Bogiem. Wybierz, w którego z bohaterów chcesz się wcielić, a następnie pokonaj przeciwnika. Sterowanie: strzałki, myszka.


Bohaterowie CC w wodnym pojedynku

Ocena gry

Ta gra spodoba się wszystkim miłośnikom wodnych walk i kreskówek CC. Na początku gry musisz wybrać bohatera, w którego chcesz się wcielać, a następnie zostanie ci już tylko pokonanie swoich wrogów. Dysponujesz pistoletem na wodę i tym podobną bronią. Musisz dać z siebie wszystko, żeby zniszczyć przeciwnika!


Czyszczenie klawiatury: Keyboard Action Hero

Ocena gry

Każdy wie, że klawiatura musi być co jakiś czas gruntownie czyszczona. W tej grze musisz zadbac o czystość swojej. Wcielasz się w postać Keyboard Action Hero i musisz pokonać niebezpiecznych wrogów czających się wokół klawiatury!


Misja profesjonalisty inspektora Sawant\'a

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postac jednego z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie, czyli w Inspektora Sawant\'a. Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami i oszustami, którzy chodzą wolno po ulicy!


Gra Kombat Fighters online

Ocena gry

Tą grę na pewno pokochają fani kultowego Mortal Combat, bo to właśnie nią jest inspirowana nasza propozycja. Musisz stoczyć walkę, nietypową, odbywa się ona na karty. Przed rozpoczęciem planszy wybierasz, w którego bohatera chcesz się wicelić, następnie otrzymujesz talię magicznych kart. Jednorazowo wybierasz trzy z nich i starasz się przewidzieć ruchy przeciwnika. Pokonaj rywali!


Atak Zombie

Ocena gry

Zostałeś zaatakowany przez złe Zombie! Musisz się obronić przed wrogami! Strzelaj i odpieraj atak. Za każdego pokonanego zombiaka otrzymujesz punkty i pieniądze. Za zarobioną kwotę możesz dokonywać ulepszeń swoich pojazdów i broni. Zniszcz wroga! Do dzieła!


Hobo ucieka z więzienia

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Hobo, uciekiniera z więzienia! Stań do walki ze strażnikami oraz współwięźniami. Musisz koniecznie ich pokonać, bo inaczej trafisz znów za kraty! Sterujesz strzałkami i klawiszami A,S.


Obrona wieży wersja Pokemon

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z \"obrona wieży\". Czeka cię jednak miła niespodzianka, gdyż jej akcja przenosi Cię do świata samych Pokemonów! Postaraj się pokonać jak najwięcej etapów gry, pokonuj rywali i zdobywaj jak najwięcej punktów!


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5177 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4263 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3885 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie