Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Big - Battle Tanks

Ocena gry

Czeka na Ciebie dość ciekawa walka w której udział może zabrać kilka czołgów. Takie pojedynki czołgowe nie należą do najłatwiejszych o czym przekonasz się w samej grze. Sterowanie jest dokładnie pokazane, sami wybieramy czołg do rozgrywki.


Artillery

Ocena gry

Walka będzie toczyć się w górach gdzie po jednej stronie góry znajdujemy się my wraz z czołgiem przyjaciela i będziemy musieli strzelać do czołgów po drugiej stronie wybierając moc i to gdzie chcemy strzelić. Sterowanie myszką.


Raging Steel 3D

Ocena gry

Czeka już na Ciebie gra w wersji 3D w której to będziemy mieli możliwość walki z innymi pancernymi pojazdami jak i też wieżyczkami które do nas strzelają. Sterowanie strzałkami, myszką kierujemy działem i nim też strzelamy.


Czołgowe dla dzieci

Ocena gry

Klikamy na play i rozpoczynamy rozgrywkę. Musimy przez jak najdłuższy czas utrzymać naszą bazę aby czołgi nieprzyjaciela nie mogły jej zniszczyć. Sterowanie odbywa się strzałkami, strzelamy z działa przy pomocy Spacji.Czołgowe tanki

Ocena gry

Gra z czołgami w której możecie zagrać z komputerem za przeciwnika jak i też mamy możliwość prowadzenia walki z kolegą wybierając opcję na dwie osoby. Gracz numer 1 gra: strzałki i Spacja strzelanie. Gracz 2: W,A,S,D, wygraj pojedynek z wrogiem.


Niszczenie zamku

Ocena gry

Zajmować będziemy się równaniem z ziemią przeróżnych budowli. Postaraj się je rozwalić jak najszybciej. Do pomocy mamy katapultę która zrobi armagedon ze wszystkich spotkanych na swojej drodze budowli.


Gra Red Barron 1918

Ocena gry

Zagraj w grę czerwony baron w której to będziemy poruszali się dwupłatowym samolotem koloru czerwonego i walczyli z atakującymi nas wrogami. Do sterowanie i strzelania wykorzystujemy myszkę komputerową.


Asteroid Blaster

Ocena gry

Kliknij na Play i od razu rozpocznij grę w której będziemy manewrować rakietą pomiędzy latającymi na nas asteroidami. Uważaj aby nie doprowadzić do kolizji z nią. Wtedy właśnie nasza gra się skończy, sterowanie strzałkami.


Niszczenie i rozwalanie

Ocena gry

To co gracze kategorii armagedon lubią najbardziej czyli niszczenie wszystkiego dookoła wraz z możliwością rozwalania innych samochodów jakie staną na arenie między sobą. Jeden z nich może tylko wyjść z tego pojedynku zwycięsko.


Armagedon na krzyżówce

Ocena gry

To wyłącznie od Ciebie będzie zależało czy uda Ci się zapanować nad tłokiem jaki panuje na tym skrzyżowaniu jeżeli Ci się tej sztuki nie uda doprowadzisz do kolizji i będzie to jeden wielki armagedon na drodze.


Moto - X Arena

Ocena gry

Specjalnie przygotowana arena na popisy osób które będą wykonywać przeróżne triki na motorach. Weź w niej udział i Ty. Zobacz co ciekawego na Ciebie czeka w tej gierce. Kliknij na Start Game i poczekaj na załadowanie gierki. Sterowanie strzałki.


Walka robotów na areni

Ocena gry

Naprzeciwko sobie na arenie gdzie toczyć będzie się walka staną roboty. Jeden z nich wyjdzie z tej walki zwycięsko. Chwilę czekamy na załadowanie się gierki. Potem wybieramy parametry dla robota i zaczynamy walkę.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5177 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4263 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3885 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie