Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Bitwa morska z piratami

Ocena gry

Czeka na nas duża bitwa morska na wielkim morzu gdzie do walki stanie kilka statków pirackich. Zobacz jak skończy się ten pojedynek gdy Twój statek weźmie w nim udział. W grze znajdziemy instrukcję, gramy: W,A,S,D, Spacja, myszka oraz cyfry: 1,2,3.


Kowbojski pojedynek 3D

Ocena gry

Czek na nas niezwykły pojedynek w jakim możesz zmierzyć się ze znajomymi lub graczami naszej strony. Wyniki można zapisywać w komentarzach. Zobacz jaką liczbę punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Strzelamy myszką, przeładowujemy broń Spacją.


Shooting Cowboys

Ocena gry

Czeka na nas 35 plansz z różnym stopniem trudności gdzie musimy zestrzelić znajdujących się kowbojów na platformach. Mamy ograniczoną ilość strzałów, w niektórych planszach ukryte są również różnego rodzaju bonusy, które na Was czekają.


Całowanka z kowbojem

Ocena gry

Zobaczcie jak się całowało na dzikim zachodzie gdy kowboj całował damę. Spróbuje tego samego i poczuj ten klimat. Zachęcamy graczy grajnik.pl do zagrania w tą grę gdzie sterujemy myszkę i uważamy aby nas nie podglądali.Kowbojskie strzelanki

Ocena gry

Przenosimy się wraz z super rewolwerowcem na dziki zachód gdzie będziemy toczyć pojedynki na pistolety, które były modne w tamtych czasach. Sterowanie strzałki oraz: Z i C. Do wyboru mamy trzy poziomy trudności w grze. Pokonaj rywali i graj dalej.


Save The Tree

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli za wszelką cenę chronić nasze drzewo które robotnicy chcą wyciąć. Mamy możliwość zakupu różnego rodzaju broni, więcej informacji obrazkowych znajdziecie w grze jak grać i wiele ciekawych innych przydatnych wskazówek.


Shoot The Devil

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelali do ruchomych tarcz na których w sztabkach lodu zamrożone są diabełki. Aby przejść każdą z plansz musimy uzbierać określony pułap punktowy, punkty zdobywamy za trafienie z sztabkę lodu.


Trening snajpera

Ocena gry

Tym razem zobaczycie w tej grze jak wygląda trening snajperski z ruchomymi tarczami, które potrafią oddawać strzały. Musimy wykazać się niezwykłym sprytem orz szybkością aby nie zostać pokonany na polu walki. Kilka poligonów strzeleckich do wyboru.


Trening wojskowy komandosa

Ocena gry

Zobacz jak ćwiczą komandosi na specjalnie przygotowanym poligonie gdzie strzelamy do poruszających się i wyskakujących tarcz, które również oddają strzały do Ciebie. Także musisz być niezwykle czujny jak i też szybki, od tego zależy czy uda Ci się dojść dalej.


Trening wojskowy Navy Seals

Ocena gry

Przeniesiemy się do specjalnie zrobionej bazy wojskowej gdzie odbywają się różnego rodzaju treningi dla żołnierzy. Są to początkujące, średnio zaawansowane jak i też wytrzymałościowy trening dla żołnierzy marines. Zachęcamy do zapoznania się z gierką i pokonania wielu plansz jakie dla Was zostały w niej przygotowane. Na początku poruszamy się po pomieszczeniach i strzelamy do wyskakujących tarcz, graj W,A,S,D oraz myszka.


Armadillo Knight

Ocena gry

Tym razem poruszamy się postacią Armadillo i to właśnie nim przemierzamy różnego rodzaju tereny gdzie musimy pokonać zło jakie tam panuje. W tym celu wykorzystaj swoje najlepsze zdolności aby się im przeciwstawić w walce. Steruj strzałkami a walcz spacją naszym dzielnym rycerzem.


Mroczny rycerz przygoda

Ocena gry

Poruszamy się mrocznym rycerzem na koniu i walczymy z innymi rycerzami, którzy mają różnego rodzaju bronie. Musimy ich pokonać, stosując różnego rodzaju taktyki w walce. Unikaj obrażeń. Poruszaj się W,A,S,D oraz Spacja i myszka do walki.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5177 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4263 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3885 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3247 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2524 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie