Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Strzelanki 228 gier

Robodome

Ocena gry

Gramy strzałki oraz Z i X. Czeka na nas pasjonująca walka robotów która będzie rozgrywać się na specjalnie do tego przygotowanej arenie. Wygrać może tylko jedne z nich. Postaraj się aby zwycięstwo odniósł sterowany przez Ciebie robot.


Arena demolki

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest arena lodowa na której będą się toczyć walki małych samochodzików, które poruszają się po lodzie. Naszym zdaniem będzie pokonanie rywali uderzając w nie. Na początku mamy możliwość wyboru jednego z kilku pojazdów.


Gra Arena walk

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest mała arena na której będą się toczyć walki małych mrówek. Będziemy na początku walczyć z jedną, następnie z większą ilością przeciwników. Zobacz w instrukcji obrazkowej jak należy z nimi walczyć aby wygrać.


Ben 10 i Alien

Ocena gry

Postać ta znana jest praktycznie przez wszystkich chłopców. To właśnie postacią Ben 10 będziemy walczyć z atakującymi naszą planetę Ziemia obcymi. Postaraj się ich wszystkich wyeliminować używając strzałek oraz Spacja i Z do walki.Space Flight

Ocena gry

Wcielamy się w kierowcę ufo. To właśnie tym statkiem będziemy manewrowali i zbierali znajdujące się na planszy zwierzęta przy pomocy strzałki w dół. Strzałkami sterujemy w gierce. Wiele plansz na Ciebie czeka.


Sky Patrol

Ocena gry

Kolejne wyzwanie jakie na nas czeka związku z atakami obcych. Będziemy musieli ich pokonać jeżeli zdecydujecie się na wybranie tej gierki. Naszym małym statkiem sterujemy przy pomocy myszki i nią także strzelamy do wrogów.


Alien Attack

Ocena gry

Z przeróżnych stron jesteśmy atakowani. Jednej ze stron bronimy właśnie my do pomocy mamy działo dużego kalibru z którego będziemy strzelali do wrogów. Latają oni szybko dlatego musisz celnie strzelać do wrogów używając myszki.


Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Pojedynek statuetek: Kanye vs. Taylor

Ocena gry

W tym roku statuetka dla najlepszej piosenkarki trafiła do Taylor. Niestety, ten zaszczytny tytuł chce jej odebrać sam Kanye. Nie pozwól mu na to. Sterowanie: strzałki, spacja


Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Trafne uderzanie

Ocena gry

W tej grze dysponujesz określoną ilością czasu- masz 15 sek. W tym czasie musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Twoim zadaniem jest uderzanie w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Dzięki temu zgarniesz dodatkowe punkty.


Na ratunek Panu Młodemu

Ocena gry

Do Twojego ślubu pozostało 5 minut! I właśnie teraz zdałeś sobie sprawę, że nie chcesz się ożenić z tą kobietą. Musisz koniecznie coś z tym zrobić! Uratować Cię może jedynie... śmierć. Masz 5 minut na to, aby zyskać takie uszkodzenia ciała, które odbiorą Ci życie. Musisz przemieszczać się po budynku kościoła i rób wszystko, aby się zniszczyć! Sterujesz myszką


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5089 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4223 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3839 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3186 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2481 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2208 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie