Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Pojazdy Batmana

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda za sprawą pojazdów jakie posiada w swojej kolekcji Batman. Dziś jest ten wyjątkowy dzień w którym pozwoli Wam się tymi pojazdami przejechać. Zobacz czy Ci się uda nim dojechać do celu. Droga jest wyboista i pełna większych oraz mniejszych przeszkód. Uważaj na przeszkody oraz wywrotki jakie możesz po drodze do celu zaliczyć.


Turniej karate kyokushin

Ocena gry

Bierzemy tutaj udział w znanym na całym świecie turnieju karate kyokushin. Wybierz jednego z wielu zawodników jakich masz do wyboru i zacznij walki. Mamy nadzieję, ze uda Wam się pokonać wszystkich rywali i wygrać w tym największym na skalę światową turnieju. Gramy strzałkami oraz A i S.


Ninja i obcy

Ocena gry

Gra która pochodzi z comodory jest to bardzo stara gra jeszcze z pikselową grafiką przygotowaną dla fanów tego rodzaju gier. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju gierek online. W tej grze poruszamy się strzałkami oraz X i C.


Lokomotywy spalinowe - red train

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna i prosta gra dla dzieci nawet 3,4,5 latków gdzie będziemy musieli zbudować drogę dla naszych lokomotyw, które potrafią przewozić bardzo duże i ciężkie ładunki. Do budowy trasy w grze mamy różne przedmioty z których wykonanie tego zadania będzie możliwe. Używamy w tym celu strzałek i myszki.Lokomotywa i wagony dla dzieci

Ocena gry

Ta duża i mocna lokomotywa ciągnie za sobą wagony z różnymi przedmiotami jakie musimy dowieść do celu na stację kolejową. Tam już na Ciebie czekają inne lokomotywy aby ten towar przeładować i mieć możliwość wykonywania całkiem innego zadania.


Kierowanie ruchem pociągów

Ocena gry

W tej grze linie kolejowe bardzo dużo zależy właśnie od nas gdyż to my będziemy odpowiedzialni za kierowanie ruchem pociągów lokomotyw i wszystkich innych pojazdów szynowych nawet pendolino. W tym celu musimy zmieniać światła z zielonych na czerwone aby zatrzymać dany pociąg i przepuścić kolejny. Gdybyśmy tego nie zrobili może dojść do kolizji i wtedy zostaniemy zwolnieni z pracy. na początku zarządzamy ruchem tylko na dwóch przejściach gdy przejdziemy ten sprawdzian pozytywnie ich liczba będzie się systematycznie powiększać, sterujemy myszką.


Pośpieszne pociągi Cargo

Ocena gry

Jest to dość nietypowy transport pociąg jakim będziemy musieli sterować. Przewozimy ładunek, który bardzo szybko musi się znaleźć w miejscu przeznaczenia. Dlatego też nasz pociąg naszywany jest pośpiesznym gdyż tylko my realizujemy tak trudne do wykonania zadania. Na początku musimy załadować wagony, zapadnie podnosimy klikając Spacją, rozłóż towar na dwa lub więcej wagonów jeżeli są.


Coal train

Ocena gry

Jest to dość stary pociąg który przewozi węgiel po liniach kolejowych, nie jest on spalinowy jednak na węgiel właśnie. Musimy prowadzić go w umiejętny sposób aby cało i zdrowo móc dojechać do celu i wykonać zadanie jakie na nas w tej grze spoczywa.


KLockowe pociągi

Ocena gry

Ten pociąg jest wykonany z klocków, Twoim zadaniem będzie również z klocków ułożyć dla niego drogę tak aby cało i zdrowo dotarł nią do celu. Nie będzie to jednak takie proste. Używamy w tym celu myszki. Kilkanaście różnych plansz przygotowała dla Was twórca tej gierki z klockami.


Pociągi ekspresowe dla dzieci

Ocena gry

Musimy być ostrożni gdyż odpowiadamy za dużą liczę pasażerów jaka jest przewożona w tym pociągu expresowym. Musimy w odpowiedni sposób myszką pokierować trasę aby nasz skład udał się do celu oznaczonym jaki Finish. Gdy już ułożyliśmy drogę kliknij myszką na pociąg aby mógł wyruszyć ze stacji do miejsca swojego przeznaczenia.


Gra pociągi elektryczne w mieście

Ocena gry

W mieście coraz bardziej popularne stają się pociągi elektryczne, które nie powodują zanieczyszczeń i są ciche dla otoczenia. W tej grze właśnie zasiadasz za sterami takiego pociągi i kursujesz nim po mieście zabierając pasażerów na różnych przystankach. Wystarczy kliknąć na ikonę play aby było to możliwe. Za zarobione pieniądze możemy rozwijać naszą działalność. Doskonała gierka czeka już na Was.


Gra pociągi lego dla dzieci

Ocena gry

Przed nami kilkanaście różnych plansz z różnymi stopniami trudności dla dzieci i chłopców w których to poruszamy się pociągiem lego z wagonikami, który będzie przewoził ładunek. Musimy go dowieść do miejsca przeznaczenia tak aby nic po drodze nam nie wypadło i żebyśmy niczego nie zgubili. Sterujemy z pomocą strzałek.


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7266 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6910 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6401 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6248 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4469 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3872 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie