Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne 146 gier

Collect the Honey - Zbieranie miodu

Ocena gry

Hodowla pszczół na Was tutaj czeka. Ciekawa gra jeżeli lubicie tego rodzaju owady. W grze wcielamy się w role małej pszczółki, które porusza się po łące i zbiera z kwiatów nektar. Posługujemy się myszką nią, właśnie napełniamy naszą pszczółkę w nektar i udajemy się do ula gdzie go oddajemy. Na tym właśnie będzie polegała nasza praca w gierce.


Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczynek i dzieci w której to będziemy zajmowali się kąpaniem postaci z bajki dla dzieci. Będziemy mieli wiele wskazówek, które to będą bardzo pomocne podczas grania właśnie w tą gierkę.


Gra dla bardzo małych dzieci

Ocena gry

Ciekawa i prosta gierka dla dzieciaków, zarówno chłopców jak i też dziewczynek. W tej gierce będziemy mieli opcję pokolorowania postaci z bajki jakimi są Minionki. Wybieraj odpowiednie kolory i to z pomocą ich maluj ten obrazek ciekawymi kolorami. Jest to bardzo proste wystarczy używać tylko myszki do zabawy onlinel


Noddy z bajki

Ocena gry

Czeka na nas postać tego wspaniałego chłopczyka wraz z którym oraz jego przyjaciółmi będziemy starali się układać przygotowaną układankę. Klikamy na czerwone przyciski aby pojawiały nam się kolejne elementy układanki.Gra na myślenie dla dzieci

Ocena gry

Zobacz fajną gierkę dla dzieci na myślenie gdzie będziemy odkrywali obrazki. Musimy zapamiętać gdzie są i trafić na dwie takie same obrazki, wykorzystujemy to z pomocą myszki. Zachęcamy do zabawy raz z postaciami Disneyem.


Pszczółka Maja z bajki dla dzieci

Ocena gry

mamy ponad 20 różnych plansz w których musimy dolecieć do ulu z nektarem. To jest nasze zadanie. Gdy pokonamy te wszystkie plansze czekają na nas rundy bonusowe. Steruj strzałkami nie doprowadz do kolizji z otoczeniem.


Baby Nemo literki

Ocena gry

Tym razem jest to gra edukacyjne związana z literkami. To właśnie one grają tutaj główną rolę, tapeta z gry pochodzi z bajki. To właśnie na niej zostały ukryte różnego rodzaju literki jaki będziemy musieli odszukać i wskazać.


Ubierz postać Disneya z bajki

Ocena gry

Jesteśmy w pięknym podwodnym świecie gdzie czeka na nas znana rybka z bajki. Obok niej pod ikonkami znajdują się ubieranki i inne dodatki w które to postać naszą będziemy ubierali. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy.


Kinder Joy

Ocena gry

Tym razem będziemy postacią skakać po jajkach niespodziankach. Postać znajduje się na samym dole trzymamy myszkę aby wyskoczyć do góry. Musimy to zrobić tak aby wylądować na połówce jajka niespodzianki. Gdy skoczymy na pierwsze jajko, musimy skoczyć potem na drugie itd.


Krzyżówka Diddl dla dzieci

Ocena gry

Gra po polsku dla graczy którzy lubią postać Diddl. Tym razem mamy krzyżówkę do rozwiązania oczywiście w polskiej wersji językowej. Klikamy na cyferki i wtedy mamy pokazane hasło do rozwiązania jak i też literki znajdujące się obok niej.


Życie codzienne po polsku

Ocena gry

Jak to w życiu codziennym bywa raz się bawimy a innym razem trafiamy do szpitala tak właśnie jest w tej grze. Gdzie trafiamy na ostry dyżur i będziemy musieli się zajmować leczeniem ludzi. Gra jest dostępna w języku polskim.


Odbijanie kulek online

Ocena gry

Wybieramy się po raz kolejny na plaże na której została przygotowana gra w specjalną siatkę gdzie zagrają kraby. Ruszaj się strzałkami i podbijaj piłkę z pomocą Spacji. Zdobywaj punkty i wygrywaj mecz.


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 20012 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14075 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13859 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10668 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 7484 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6565 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie