Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne 146 gier

Gra literki alfabetu

Ocena gry

Gdzieś schowały nam się w tym pomieszczeniu gierki literki z alfabetu. Mamy określony czas w którym to będziemy musieli takie literki odszukać. Gdy już uda Ci się jakąś z takich literek znaleźć kliknij na nie myszką.


Brakujące literki

Ocena gry

Gra przygodowa połączona z ortografią dla dzieci. Latamy Spongebobem na balonikach, którymi sterujemy strzałkami w górę oraz w dół i zbieramy literki. Musimy zbierać tylko takie literki, które brakują nam do wyrazu pokazanego w lewym górnym rogu gierki.


Gra z literkami dla dzieci

Ocena gry

Jest to gierka z literkami dla najmłodszych dzieci. Gdzie naszym zadaniem będzie poszukiwanie takich literek, które znajdują się na tym obrazku, który przedstawia nam dżunglę. Wskazujemy literki i klikamy na nie myszką.


Szukanie literek

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam Mikołaja wraz ze swoimi pomocnikami na zdjęciu. Obok nich poukrywane są różnego rodzaju literki. Musimy je odszukać. Gdy natrafimy na takie literki klikamy na nią myszką. Literki jakich szukamy mamy pokazane na dole w pasku gierki.Gra z literkami

Ocena gry

Jest to fajna gra przygodowa dla dzieci w której to będziemy poruszać się postacią po planszach i szukać zagubionych literek, które gdzieś tam się znajdują. Postaraj się je wszystkie odszukać. Do sterowanie w grze wykorzystujemy strzałki.


Gra nauka matematyki dla dzieci

Ocena gry

Tutaj przez zabawę abc literkowe chochliki będziemy uczyli się matematyki w łamigłówkach. Na obrazku będą się pojawiać miśki, na dole natomiast mamy cyferki. Musimy policzyć ile miśków znajduje się na obrazku a następnie wskazać myszką ich ilość klikając na odpowiednią cyferkę u dołu. Posługujemy się w tym celu myszką.


Wstaw symbole matematyczne

Ocena gry

Gra polega n tym że mamy jakieś równanie do którego należy dołożyć znajdujące się na dole symbole matematyczne w taki sposób aby całe równanie nam się zgadzało. Dokonujemy tego przy użyciu myszki. Zastanów się trochę zanim wskażesz rozwiązanie.


Ile przedmiotówna obrazku

Ocena gry

Bardzo prosta gra matematyczna dla najmłodszych w której to będziemy wskazywać ile jest różnych przedmiotów na obrazku. Na dole mamy pokazany przedmiot i u góry. Zobacz ile widzisz takich przedmiotów jakie oznaczone są przez Number Of.


Gra rozwiązywanie zadań dla dzieci

Ocena gry

W tej grze zostały dla nas przygotowane różne zadania. Jedne z nich będą łatwe inne trochę trudniejsze. Jednak z boku mamy kilka rozwiązań, należy pamiętać, że tylko jedno z nich jest poprawne. Wskaż je używając w tym celu myszki.


Zabawa z matematyką

Ocena gry

Czekają na nas łamigłówki matematyczne. Będziemy się w tej grze bawić przez co również będziemy poznawać matematykę. Rozwiązujemy różne łatwe zadania z równaniami. Odpowiedzi podajemy i przechodzimy do kolejnych etapów. Czym dalej tym zadania będą coraz bardziej trudniejsze.


Gra dodawanie do 100

Ocena gry

W tej grze mamy do wyboru trzy opcję w dodawanie do 20 do 50 do 100 oraz do 1000 w zależności jaki poziom trudności wybierzemy dla Siebie w tej gierce online. Mamy kilka wyników równania, a my musimy wskazać to jedyne które jest właściwe myszką. Gra jest dla Was za darmo.


Gra matematyczna dla dzieci

Ocena gry

Fajna gry matematyczne dla klasy 1,2 oraz 3 . Proste zadania zadania zostały specjalnie dla Was przygotowane. Będziemy starali się je rozwiązywać. Przy każdym zadaniu mamy trzy odpowiedzi tylko jedna z nich jest prawidłowa, dlatego też musimy właśnie wskazać tą prawidłową przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 20002 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14067 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13850 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10666 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 7474 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6562 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie