Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne 146 gier

Gra dla 6 latka

Ocena gry

Przeniesiemy się tutaj na pole do mini golfa na którym będziemy mieli możliwość ćwiczyć grę w golfa na różnych dołkach przygotowanych specjalnie na tą okazję. Zagraj w grę przy użyciu myszki, którą wybieramy opcję gdzie uderzyć oraz moc kulki.


Molli z balonikiem

Ocena gry

Zadanie jakie na nas spoczywa jest dość proste musimy pomóc naszym znajomym, którzy utknęli na wyspie. Czeka na nas ciekawa przygoda z balonikiem dzięki któremu będziemy latali. Zbieramy po drodze różne bonusy i uważamy na niebezpieczeństwa. Sterownie myszką.


Puzzle Pinokio

Ocena gry

Do układania będziemy tutaj mieli puzzle gdzie znajdziemy postać Pinkio oraz jego taty. Puzzle są proste jeżeli chodzi o ich układanie, dokonujemy tego przy pomocy myszki komputerowej i czerwonego punktu na który myszką klikamy aby pojawiały nam się puzzle.


Papierowe statki

Ocena gry

W grze będzie na obrazku dwóch chłopców. zadaniem ich będzie dmuchanie w statek z papieru dzięki czemu tym statkiem będą mieli możliwość sterowania. Postaraj się aby nie wpadł on na żadne kamienie i cało i zdrowo dopłynął do celu. Zależy to wyłącznie od Ciebie, posługujemy się myszką.Skakanie po ksiażkach

Ocena gry

Fajna gierka gdzie możemy sprawdzić się z koleżankami czy też kolegami, któremu z Was uda się jak najwyżej doskoczyć skacząc do góry po znajdujących się książkach. Zbieramy po drodze bonusy, sterujemy strzałkami.


Glossy Cupcake

Ocena gry

Stwórz własnego Cupcake, wszytsko czego będziecie potrzebowali jest już gotowe. Waszym zadaniem będzie nadanie smakołykowi ciekawych kolorów jak i też wybraniu różnych posypek czy też innych dodatków znajdujących się w grze online.


Wyprawa na safari

Ocena gry

Wybieramy się na safari w rolę fotografa, którego zdaniem będzie zrobić jak najlepsze zdjęcia zwierząt. Zadanie będzie o tyle utrudnione, że zdjęcia które będziemy wykonywali robimy w ruchu. Zdjęcia robimy przy pomocy myszki.


Ukadanie puzzli

Ocena gry

Dla osób które lubią od czasu do czasu trochę pogłówkować mamy puzzle z postaciami z bajek. Aby je układać potrzebujesz myszkę przy pomocy której klikamy na czerwony przycisk i nim okrywamy nowe elementy puzzli do układania.


Proste róznice

Ocena gry

Gra obrazki do pary dla dzieci w której mamy dwa obrazki różniące się kilkoma małymi szczegółami. Waszym zadaniem będzie właśnie odszukanie tych szczegółów którymi to różnią się obrazki. Jeżeli nie możecie niektórych odszukać poproście mamę albo starsze rodzeństwo do pomocy.


Przygotuj danie

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przygotowaniem wspaniałego dania. Wszelkie produkty z których to danie będziemy przygotowywać już na nas czeka. Należy tylko postępować zgodnie z instrukcją aby było to możliwe. Gramy strzałkami.


Przestawianie gwiazdek

Ocena gry

Wraz z dziewczynką będziemy tutaj przestawiać gwiazdki. Jeżeli macie jakieś trudności z gierką to poproście mamę do pomocy, Gwiazdki musimy umieścić w określonych miejscach wskazanych w gierce przy pomocy kontur gwiazdki.


Gra wyszywanka

Ocena gry

Zagramy w ciekawą gierkę w szczególności skierowaną dla dziewczyn gdzie będziemy mieli opcję zabawy poprzez wyszywanie różnych elementów wskazanych w grze online. Przy pomocy myszki bawimy się właśnie w te wyszywanie.


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 19991 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14047 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13837 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10663 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 7452 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6554 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie