Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne 146 gier

Słowa od Disneya

Ocena gry

Gra pochodzi od Disney gdzie spotkamy przyjaciół z bajki Kubusia Puchatka. Będzie to oczywiście tygrysek, królik oraz sowa. Na dole mamy dane słowo i musimy je dopasować do jednego z kliku obrazków. Wskazujemy je i klikamy na nie przy pomocy myszki.


Zbieranie literek

Ocena gry

W tej grze będziemy latać balonem, oczywiście musimy nim także sterować. Odbywa się to Spacją, przytrzymując ją dłużej balon leci do góry. Musimy zbierać odpowiednie literki aby ułożyć słowo wskazane nam w obrazku.


Gra wykreślanki dla dzieci

Ocena gry

Jest to kolejna tego rodzaju gra na naszej stronie w której to będziemy wykreślali różne wyrazy, są to tak zwane wykreślanki. Mamy tarczę z literkami a obok niej wyrazy, to właśnie te wyrazy musimy odszukać i zaznaczyć na tej planszy myszką.


Gra szukanie wyrazów

Ocena gry

Jak już podpowiada nam sama nazwa w tej grze online zajmować będziemy się poszukiwaniem wyrazów na planszy z literkami, na której takie wyrazy zostały ukryte. Wyrazów jakich musimy szukać znajdziemy po prawej stronie wykreślanki w słupku.Gra wykreślanka słowna

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra w której nie tylko będziemy się mogli pobawić grając w nią ale także czegoś nauczyć poprzez taką zabawę. Na pewno poćwiczymy tutaj różne literki. Plansza z literami jest gotowa, a obok niej znajdują się wyrazy, które należy odszukać na planszy.


Szukanie słówek

Ocena gry

Jest to fajna gra na spostrzegawczość w której mamy proste wydawać by się mogło zadanie do wykonania, które w tej grze na nas czeka. Mamy planszę, która pełna jest literek a obok niej słowa jakie na tej planszy musimy odszukać i przy pomocy myszki zaznaczyć.


Układaj słowa

Ocena gry

Dla fanów Spidermana mamy możliwość zabawy z literami w słowa. Zabawa ta będzie polegała na dopasowaniu liter do danych słów, które pojawią nam się na ekranie w tej grze. Szczegółowe informacje odszukamy w samej grze online.


Zabawy słowne z angielskim

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się zabawami razem ze słowami. Mamy już część wyrazów, do których w tej grze będziemy musieli dopasować drugą część. Dokonujemy tego używając myszki. Zobacz jak idzie Ci nauka angielskiego online.


Gra słowna dla dzieci

Ocena gry

Fajna gra edukacyjna dla dzieci, która połączona jest z doskonałą zabawą dla Was wszystkich. Będziemy w tej gierce poruszać się po labiryncie w którym to znajdują się literki, my właśnie ich poszukujemy i zbieramy aby z nich ułożyć słowo. Chodzimy strzałkami po labiryncie i uważamy na osoby, które będą chciały nam przeszkadzać aby nie dotrzeć do takich literek.


Gra ortograficzna dla dzieci

Ocena gry

Jest to fajna gra z ortografią dla dzieci gdzie poprzez zabawę będziemy mieli możliwość jej nauki. Gra po polsku jest dla Was. Będziemy bawić się z ortografią. Po prawej mamy różne wyrazy i musimy wskazać poprawnie ich pisownie, klikając na odpowiednie literki myszką.


Poszukiwanie literek

Ocena gry

Na tym zdjęciu bardzo szybko nam ukryły się w różnych miejscach różne literki alfabetu. Postaramy się je w krótkim czasie odszukać. Zobacz ile czas na to masz. Gdy już trafisz na literkę kliknij na nie myszką.


Spadające literki

Ocena gry

Gra w której te literki spadają a my musimy patrzeć jakie literki lecą i takie same literki odszukać na klawiaturze zanim one spadną. W między czasie są przygotowane w grze dla nas krótkie testy. Zachęcamy do gierki.


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 19991 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14047 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13836 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10663 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 7452 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6554 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie