Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne 146 gier

Gra mnożenie dla dzieci

Ocena gry

Darmowe gry mnożenie dla dzieci w zakresie do 20 i 30 czeka na Was w tej grze. Będziemy się uczyć matematyki wraz z postacią Ben 10. U góry mamy wynik, natomiast na dole znajdują się wyniki, które musimy w odpowiedni sposób dopasować.


Gra dodawanie dla dzieci online

Ocena gry

Zagramy w zabawy dla dzieci w której będziemy dodawać. Są to gry w dodawanie do 10 i 20. Po prawej stronie mamy różne równania a po lewej wyniki, właśnie do nich musimy je dopasować. Mamy określony czas w którym musimy się zmieści i zgarnąć jak największą liczbę punktów.


Zabawa w naśladowanie

Ocena gry

Będziemy się bawić w naśladowanie z postaciami Disneya. Znajdziemy na obrazku Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska i Kłapouchego. Będziemy musieli klikać na te postacie naśladując w ten sposób kliknięcia przez komputer.


Domek marzeń

Ocena gry

Na obrazku znajdziemy bardzo dużo różnych rozsypanych elementów z które będziemy używać do dekorowania naszego domku. Postaraj się zrobić to najlepiej jak tylko potrafisz aby ten domek wyglądał w sposób wyjątkowy.Mały dinozaur

Ocena gry

Ten mały dinozaur dopiero co wykluł się z jaja. Musimy go jakoś w ciekawy sposób ubrać. Kilka propozycji zostało Ci zaproponowanych i to właśnie z tych ubrań musisz coś wybrać dla tego małego dinozaura.


Obrazki do malowania

Ocena gry

Prosty zbiór z kolorowankami trafił do Ciebie gdzie będziecie mogli wybrać jeden z kilkunastu obrazków, które następnie można pokolorować na naszej stronie grajnik.pl lub też drukować klikając na ikonę drukarki. Malujemy myszką.


Gra dla maluchów

Ocena gry

Jest to fajna gra dla malucha w której będziemy zajmowali się poszukiwaniem gwiazdki. Zachęcamy rodziców do pomocy. W tej grze musieli odszukać gwiazdki gdy już to zrobimy należy kliknąć na gwiazdkę myszką.


Dopasuj elementy

Ocena gry

W tej grze będziemy musieli dopasować określone brakujące element do obrazka. Klikamy myszką na taki wybrany przez nas element następnie układamy go w określony miejscu na obrazki tam gdzie go właśnie brakuje.


Gra malowanie motylka

Ocena gry

W tej grze przy użyciu myszki będziemy mieli możliwość pomalowania znajdującego się na obrazku motylka. Do tego używamy zgromadzonych kolorów w grze, to właśnie nimi będziemy malowali motylka.


Pływanie rybką

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do oceanu gdzie będziemy pływać małą rybką, która będzie musiała cały czas coś jeść. Zjeść możemy pokarm jaki też mniejsze napotkane na naszej drodze rybki. Sterowanie odbywa się tutaj strzałkami.


Gra picie na czas

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w tą gierkę na 2 osoby. W grze będziemy mieli za zadanie wypicia soku szybciej niż zrobi to nasz przeciwnik. Gramy naciskając na zmianę przyciski. Gracz 1: J i L, gracz 2 natomiast: A i D.


Mały pingwinek

Ocena gry

Wybierzemy się na jeden z kontynentów na którym cały czas panuje zima. Spotkamy na naszej drodze małego pingwinka, którego będziemy ubierać w stroje przygotowane w ubierance. Dokonujemy tego przy użyciu myszki.


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 19991 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14047 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13837 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10663 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 7452 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6554 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie