Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki 91 gier

Łódź podwodna online

Ocena gry

Zasiadamy za sterami tej wielkie i opancerzonej łodzi podwodnej. Czekają na nas przeróżne misje które należy jak najszybciej wykonać. Będę się one toczyć na wodach nieprzyjaciół. Pokonaj ich wszystkich. Pływamy strzałkami, torpedy wypuszczamy z pomocą Spacji.


Gra statek podwodny

Ocena gry

Poruszać się będziemy w głębinach oceanu statkiem podwodnym z ważną misją do wykonania. Musimy za wszelką cenę przedostać się na drugą stronę wyspy. Dystans jaki mamy pokonać pokazuje nam pasek, obok niego znajduje się pasek z energią. Uważamy na skały i miny podwodne oraz te zrzucane przez statki nieprzyjaciół. Sterowanie to myszka.


Pływanie na statku

Ocena gry

Będziemy pływać na dużym statku jako kapitan, którego głównym zadaniem będzie wprowadzanie takich statków do portów i cumowanie ich w dokach. Musimy to robić z niezwykłą starannością aby nie doprowadzić do kolizji z portem czy też inną jednostką pływającą.


Gra pływanie motorówka

Ocena gry

Będziemy tutaj pływać motorówką jednak będziecie to robić ostrożnie gdyż w innym przypadku będzie łatwo o kolizje. Naszym zadaniem będzie tutaj zaparkowanie we wskazanym miejscu przez strzałkę motorówkę, sterując strzałkami.Battle Ship

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w prostą gierkę która związana jest ze statkami. To właśnie one występują w tej grze w roli głównej. Ustaw statki na planszy i już możesz toczyć pojedynek z przeciwnikiem w tej grze online. Używaj myszki do grania.


Battleship War

Ocena gry

To kolejna gra do kolekcji gdzie w sieci można pograć całkowicie za darmo w statki. Nowe gry tego rodzaju na naszej stronie trafiają bardzo często. Ułóż statki na planszy i zacznij walkę. Wygrywa osoba która jako pierwsza zatopi statki przeciwnika.


Gra w statki na kartce

Ocena gry

jest to prosta gra w której zagramy w statki na kartce papieru. Sami nie możecie ustawiać statków jednak mamy możliwość klikania na: Autodeploy gdzie losowo wybierane jest położenia statków. Mamy opcję wyboru poziomu trudności i możemy już grać w gierkę.


Gra w statki na planszy

Ocena gry

Kolejna gra w której mamy możliwość zagrania w statki. Oryginalna nazwa to: Cruiser: Battleship 2, po kliknięciu start zajmujemy się ustawianiem statków na planszy zanim będziemy mieli możliwość grania w przeciwnikiem wszystkie muszą być przeniesione właśnie na planszę.


Gra w statki za darmo

Ocena gry

Poznaj zasady gry w statki w których wygrywa ten graczy, który jaki pierwszy zatopi wszystkie statki przeciwnika. Jest to jedna z najlepszych gier w statki w wersji online. Na początku układamy statki gdy już to zrobimy wciskamy start i rozpoczynamy gierkę.


Gra z okrętem

Ocena gry

Kolejna gra w której okręt występuje w roli głównej i możemy nim zagrać w tej wyśmienitej gierce. Chwilę musimy poczekać do czasu aż gra się nam załaduje. W grze posługujemy się myszką, strzałkami oraz Spacją. Szczegółowa instrukcja czeka na Ciebie w grze.


Okręt wojenny

Ocena gry

Będziemy poruszali się na niszczycielu jednym z najlepszych okrętów wojennych. Naszym zdaniem będzie walka z innymi statkami wroga. Sterujemy: myszka oraz A, S,D. Klikamy na Continue aby rozpocząć grę. Trzy działa zmieniamy literami, służą do różnej walki, info w samej grze.


Mikro łódki

Ocena gry

Nie są to takie zwykłe łódki. Posiadają one ogromną moc dzięki której mają możliwość rozpędzenia się do ogromnej szybkości. Do ich sterowania wykorzystamy strzałki, którymi będziemy się poruszali. Spacją zmieniamy kamerę.


Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5748 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3973 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3791 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3166 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2888 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 2002 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie