Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki 91 gier

Łódki na dzikiej rzece

Ocena gry

Trochę gra się ładuje po załadowaniu kliknij na Play i możemy przenieść się na górską rzekę na której będziemy pływać i wykonywać różnego rodzaju triki zbierając po drodze znajdujące się na niej przedmioty. Gramy strzałkami.


Przetrwać na łódce

Ocena gry

To nie jest taka zwykła podróż jak nam się wydaje, na tej łódce musimy przetrwać jak najdłużej. Nie możemy się dać różnym przeszkodą która na nas czekają, będą to między innymi góry lodowe lub innego rodzaju rzeczy jakie musimy omijać.


Zabawy na wodzie

Ocena gry

Na wszystkich graczy czeka tutaj doskonała zabawa w której to będziemy się bawili podczas jazdy na specjalnych oponach z super napędem. Wybieramy jeden z trzech różnych pojazdów i bierzemy udział w pasjonujących wyścigach tych jednostek na wodzie.


Taxi na wodzie

Ocena gry

Będziemy w tej grze kierować taksówką która będzie pływać na wodzie i zajmować się transportem ludzi, gdyż jest to wodna taksów. Tutaj również będziemy mieli za zadanie odbierać ludzi i dostarczać ich w określone wskazane do tego miejsca. Szczegółowa instrukcja znajduje się w grze.Parkowanie na wodzie

Ocena gry

na wodzie będziemy parkowali pojazdy nie będą to oczywiście samochody a jednostki pływające które musimy w danym miejscu zaparkować. Uważać musisz na inne statki, tak aby nie zderzyć się z nimi podczas parkowania.


Port parking 3D

Ocena gry

Doskonała gra w parkowanie łodzi jak i też jachtów i motorówek w wersji 3D. Będziemy je parkować na wskazane miejsce pokazane w porcie. Podczas parkowania szczególną uwagę musicie zwrócić na to aby nie doprowadzić do kolizji z innymi jednostkami.


Port parking

Ocena gry

Jest to gra w której przede wszystkim będziemy zajmowali się parkowaniem łodzi. Będą to różnego rodzaju łodzie które należy ostrożnie zaparkować w wyznaczone miejsce. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Parkowanie w porcie

Ocena gry

Port to miejsce gdzie mieści się nasz parking w którym to będziemy zajmowali się parkowanie przeróżnych jednostek pływających. Będą to jachty, motorówki w szczególności. Do sterowanie używamy strzałek.


Gra żaglówka

Ocena gry

Będziemy pływać po morzu na żaglówce i przemierzać nieznane połacie morza. Jak zobaczysz samemu w gierce nie tak łatwo podczas wiatru jest manewrować taką żaglówką. Musimy przepływać przez punkty znajdujące się na morzu, w rogu mamy kompas i inne informacje.


Pływanie kajakiem

Ocena gry

Jest to gra która toczy się w bardzo szybko. Wybierzemy się nad górską rzekę gdzie przesiadamy się do kajaka i będziemy płynąc wraz z prądem rzeki sterując nim w lewo oraz w prawo i omijając przeszkody spotkane na naszej drodze.


Wodne przygody

Ocena gry

Jesteśmy na razie nad brzegiem wody, musimy się przedostać na drugą stronę tego jeziora. Jedyna droga biegnie przez jeziora jednak my nie umiemy pływać dlatego będziemy skakać po zostawionych na wodzie łodziach. Moc i gdzie skaczemy wybieramy myszką.


Pływanie na łodzi

Ocena gry

Będziemy pływać na motorówce w jeziorze i wykonywać przeróżne rzeczy jakie będą nam zlecone. Będziemy musieli pływać w określone miejsca i zabierać w nich określone przedmioty. Sterowanie odbywa się strzałkami, Spacją - podglądamy mapę gdzie mamy pływać.


Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5776 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3978 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3801 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3169 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2894 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 2006 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie