Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Statki 91 gier

Balonowe szaleństwo z Holly

Ocena gry

Holly uwielbia szalone przygody. Tym razem postanowiła zagrać w wodne szaleństwo balonami. Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie!


Przygoda Szczeniaka na nartach wodnych

Ocena gry

Ten pies uwielbia przejażdżki nartami wodnymi. Pomóz mu pokonać wyznaczoną trasę, uważając przy tym na rozmaite przeszkody. Nie dopuść do kolizji i wypadków.


Zawody Water Polo

Ocena gry

Zobacz, czy potrafisz grać w Water Polo. Sprawdź swoje siły i postaraj się pokonać swojego rywala. Możesz także zmierzyć się ze swoim przyjacielem. Sterowanie: 1 gracz: strzałki oraz klawisze K, L. 2 Gracz: W, A, S, D - ruch, F, G.


Zarządzanie restauracją

Ocena gry

Jako właściciel restauracji znajdującej się na pokładzie łodzi czeka CIę trudne zadanie. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Musisz zarabiać pieniądze, realizować zamówienia swoich klientów. Postaraj się uzyskać tytuł najlepszej restauracji w okolicy.Bistro Bunzy Bonaza

Ocena gry

Jesteś właścicielem bistra znajdującego się na pokładzie łodzi.Twoim zadaniem jest serwować posiłki klientom zgodnie z ich zamówieniami. Postaraj się zapracować na tytuł najlepszej knajpy w okolicy!


Zaparkuj swoją łódź

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii zaparkuj swoją łódź. Twoim zadaniem jest umieszczenie swojej maszyny w określonym na to miejscu. Uważaj na przeszkody!


Kierowca motorówki

Ocena gry

Sprawdź, czy sterowanie motorówka, to coś, do czego masz smykałkę! Pokonaj wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie, zbieraj po drodze pudełka z gwiazdką oraz przejeżdżaj między słupkami, za co dostaniesz dodatkowe punkty. Do kolejnego etapu będziesz mógł przejść po zdobyciu 500. punktów.


Zaprowadź łódź do celu

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz sterować łodzią. Zaprowadź swój pojazd na właściwe miejsce. Po drodze zbierz wszystkie napotkane monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty.


Zarządzanie Portem Youda

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem portu. Musisz zdobyć zaufanie nowych klientów oraz pieniądze na rozwój swojej nowej przystani. Zarządzaj portem, parkuj jachty i inne maszyny, klikaj na karty budowlane, aby zobaczyć kolejne dostępne budynki. Niech Twój port rozrośnie się do naprawdę dużych rozmiarów!


Prowadzenie łodzi do celu

Ocena gry

Przed Tobą ważne zadanie. Musisz zaprowadzić łódź do miejsca w porcie, na którym powinna być umocowana. Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Jeżeli dojdzie do wypadku, Twoja łódź zatonie. Staraj się zrobić to jak najszybciej, na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu.


Parking dla okrętów w Niebieskim Porcie

Ocena gry

W tym porcie czeka na Ciebie ważna rola. Musisz parkować statki w specjalnie wyznaczonych dla nich miejscach. Uważaj, abyś w nic nie dobił, bo stracisz punkty.


Atak na łódź podwodną

Ocena gry

Kaczor Dafi czeka na Was w grze. Przed Tobą spoczywa wielka odpowiedzialność, dostałeś poważną misję. Poruszasz się łodzią podwodną i musisz uważać na swoich wrogów. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Możesz też w grze zmierzyć się z przeciwnikiem. 1 gracz- sterowanie strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X.


Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5513 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3861 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3735 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3118 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2831 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 1966 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie