Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki 91 gier

Raccoon Racing

Ocena gry

W tej grze oprócz możliwości poruszania się motorówką możemy także poruszać się po planszach samochodem. Wybieramy jedną z kilku postaci i bierzemy udział w tych zawodach. Strzałkami sterujemy, Spację wykorzystujemy do walki.


Wyścigi łodzi

Ocena gry

Weźmiemy udział w wyścigach super szybkich łodziach motorowych. Mamy możliwość wzięcia udziału w pojedynczym wyścigu jak i też w mistrzostwach gdzie mamy do pokonania kilku torów i wygrywa oczywiście najszybszy.


Wyścigi motorówek

Ocena gry

Czekają na Ciebie wspaniałe zmagania za sterami super szybkich łodzi jakimi są motorówki. To nimi będziemy pokonywać przeróżne plansze ścigając się z innymi zawodnikami na torach. Do sterowani używamy strzałek, Spacja to Nitro.


Parkowanie motorówek

Ocena gry

Pracujemy w jednej z przystani w Monaco gdzie będziemy zajmować się parkowanie motorów. Nie będzie to jednak takie łatwe gdyż już sporo motorówek jest zaparkowanych w przystani i będziemy musieli manewrować i się trochę namęczyć aby ją zaparkować.Battleships 2 online

Ocena gry

Battleships 2 , to najnowsza elektroniczna wersja klasycznej gry w statki. czekają Cię jeszcze większe emocje, wybuchy i ekscytujące przeżycia! Nie przegap tego!


Elektroniczna gra w statki

Ocena gry

Przed Tobą elektroniczna wersja klasycznej gry w statki. Rozmieść na tablicy wyznaczoną ilość każdego rodzaju okrętu. Następnie musisz odgadnąć, gdzie Twój przeciwnik rozstawił swoje. Pokonaj rywala i zgarnij tytuł mistrza!


Panowanie nad Karaibami

Ocena gry

Panowanie nad całymi Karaibami, to priorytet przynajmniej trzech morskich krajów. W tej grze bierzesz udział w pojedynku między nimi. Zdobądź panowanie nad wyspami, pokonaj swoich przeciwników! Sterowanie: strzałki, klawisze X, Z.


Zniszcz wszystkich morskich wrogów

Ocena gry

To twój pierwszy rejs nowym okrętem. Niestety żeglarze są wrogo nastawieni przeciwko tobie. Musisz ich pokonać, aby bezpiecznie dotrzeć do końca trasy. Strzelaj w nich armatą, postaraj się robić to celnie! Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Książę Zuko podbija świat

Ocena gry

Książę Zuko chce zdobyć władzę nad całym światem, zarówno nad lądami jak i nad morzem. Pomóż mu tak sterować okrętem, aby pokonać wrogie plemiona i stać się władcą całego wszechświata! Sterowanie: strzałki, klawisze A, Z, spacja.


Żeglowanie Okrętem Trafalgar

Ocena gry

Twoją pasją jest żegluga. Musisz więc doprowadzić swój okręt przez morze, żeby dotrzeć do celu trasy. Uważaj jednak na wrogów, które chcą Ci przeszkodzić w dotarciu do końca wyprawy.


Pomóż Samowi, Golumowi i Frodo dotrzeć do celu

Ocena gry

Sam, Golum i Frodo trochę zabłądzili. Koniecznie musisz pomóc im dotrzeć na drugi brzeg. Po drodze zbieraj pieniądze, dzięki nim zyskasz dodatkowe punkty.


Wojna na otwartej wodzie

Ocena gry

Czeka Cię ważne i odpowiedzialne zadanie. Musisz na każdym poziomie gry uratować wszystkich, którym grozi niebezpieczeństwo, gdyż znaleźli się poza pokładem. Oprócz tego Twój okręt jest stale atakowany przez wroga. Nie pozwól mu zniszczyć swojego statku!


Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5777 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3978 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3801 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3169 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2895 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 2006 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie