Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Statki 91 gier

Nurkowanie na dnie oceanu

Ocena gry

Sprawdź swoich sił w nurkowaniu. Zwiedzaj fale oceanu, na jego dnie postaraj się odszukać jak największą ilość muszelek. Uważaj na różne przeszkody, zderzenie z nimi może doprowadzić do tego, że zebrane muszle zostaną Ci odebrane i stracisz punkty. Dzięki zebraniu picia i jedzenia zdobędziesz dodatkowe punkty.


Pocałunki na basenie

Ocena gry

Zakochana para uwielbia pływać na basenie. Nie mogą się jednak od siebie oderwać. Ciągle chcą się całować. Niestety, ich trener jest temu przeciwny. Pomóż im całować się pozostając niedostrzeżonym.


Tom i Jerry:przygoda na nartach wodnych

Ocena gry

Przenieś się w świat Toma i Jerrego i przeżyj wraz z nimi szaloną przygodę na nartach wodnych. W grze sterujesz postacią Jerrego. Pokonaj wyznaczoną trasę na nartach wodnych, wykonuj przy tym triki, aby pokonać przeszkody.


Delfin Show

Ocena gry

Twój delfin który robi sztuczki czeka dziś na swój pierwszy występ. Musisz mu pomóc. Wraz z nim wykonuj rozmaite skoki i triki, podbij serca swojej publiczności!Wyławianie skarbu z oceanu

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż swoim nowym statkiem. Doszły Cię słuchy, że na dnie oceanu możecie znaleźć rozmaite skarby. Sprawdź, czy to prawda, postaraj się wyłowić z fal oceanu jak najwięcej bogactw.


Obrona łodzi

Ocena gry

Rejsy na łodzi bywają niebezpieczne. twój statek został zaatakowany przez niebezpiecznych wrogów. Odeprzyj ten atak i pokonaj przeciwnika! Postaraj się bezpiecznie dopłynąć do brzegu.


Zawody szopów motorówkami

Ocena gry

Szopy uwielbiają ścigać się motorówkami. Doprowadź swojego zwierzaka do zwycięstwa. Postaraj się omijać przeszkody, które staną na Twojej drodze. Musisz dopłynąć do mety jako pierwszy!


Spływ kajakowy online

Ocena gry

Tym razem wybrałeś się na spływ kajakowy. Musisz pokonać określoną trasę. Masz na to odpowiednią ilość czasu. Po drodze wykonuj triki i zbieraj owoce, dzięki temu zdobędziesz więcej punktów.


Łowienie ryb na środku jeziora

Ocena gry

Jako rybak uwielbiasz łowienie ryb i liczne rejsy morskie. Tym razem wybrałeś się na ryby aż na środek jeziora. W określonym czasie musisz złowić jak najwięcej rybek.


Tom i Jerry nad rzeką

Ocena gry

Tom się nie poddaje i za wszelką cenę chce złapać Jerrego. Musisz mu w tym pomóc. Czeka go niebezpieczna przeprawa łódkami na drugą stronę rzeki. Uważaj, aby Tom nie trafił pod koła mijanych pojazdów. Powodzenia!


Załaduj łódź transportem

Ocena gry

Twoim zadaniem jest załadowanie ogromnej łodzi ładunkiem, który znajduje się obok niej. Masz na to ograniczoną ilość czasu. Skoncentruj się więc i postaraj się wykonywać to zadanie sprytnie i szybko!


SpongeBob parkuje motorówkę

Ocena gry

Spongebob uwielbia rejsy swoją motorówką. Po skończonej przejażdżce musi jednak odstawić swoją maszynę w określone miejsce. Pomóż mu zaparkować motorówkę na właściwym miejscu.


Popularne gry

 • Statki
 • Gra w statki online

  Gra w statki online

  Oglądana: 5781 ocena: 0.00

 • Wybuduj Statek Piracki

  Wybuduj Statek Piracki

  Oglądana: 3981 ocena: 0.00

 • Ładowanie statku

  Ładowanie statku

  Oglądana: 3803 ocena: 0.00

 • Podróż Pirackim Statkiem

  Podróż Pirackim Statkiem

  Oglądana: 3172 ocena: 0.00

 • Gra statek podwodny

  Gra statek podwodny

  Oglądana: 2898 ocena: 0.00

 • Spływ kajakowy online

  Spływ kajakowy online

  Oglądana: 2007 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie