Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Lina jako droga

Ocena gry

Mamy do dyspozycji myszkę przy pomocy której będziemy zajmowali się wyznaczaniem kierunku w jakim będzie podążał ten piesek po linii. Gra jest oczywiście darmowa. Dokładnie informacje znajdują się w grze.


Gra rysowanie linii

Ocena gry

Kolejna gra dorysuj linie w serwisie grajnik.pl w którym to będziemy używając myszki rysować linię w taki sposób aby dotarła do gwiazdki. Nie może ona dotknąć ścianek budowli. Rysowanie odbywa się przy pomocy myszki.


Gra malowanie linii

Ocena gry

Kolejna gra w tej kategorii dla dziewczyn, dzieci oraz chłopców. Będziemy zajmowali się przy pomocy myszki malowania linii po punktach które wskazywać nam będą cyferki.


Figury cieni

Ocena gry

Gra dla dzieci związana z figurami. Musimy przyporządkować tym figurą, które znajdują się w grze ich cienie. Wykonujemy to przy pomocy myszki komputerowej. Zachęcamy wszystkich do gierki online.Figury w cieście

Ocena gry

Kolejna gra w tej kategorii w której to pojawią się nam figury. Będą to figury w cieście. Należy dokładnie zapoznać się z gierką w szczególności z jej instrukcją aby mieć możliwość zagrania w nią na stronie grajnika.


Figurki w cieście

Ocena gry

Gra dla wszystkich czyli zarówno chłopców, dziewczyn jak i też dzieci. Przy pomocy różnego rodzaju form będziemy w cieście robić przeróżne ciekawe figury. W każdej z plansz ich ilość jest ściśle określona.


Lodowa droga

Ocena gry

Czas na super jazdę jaka na Ciebie czeka po tej lodowej drodze. Zobacz czy tak łatwo będzie przejechać tą trasę i jak to będzie wyglądać. Uważać należy na wypadek jaki może się zdarzyć na tej nawierzchni.


Gra budowanie drogi

Ocena gry

Prosta ale całkiem fajna gierka w której to będziemy starali się zbudować drogę do celu dla pojazdu, który następnie będzie musiał tą drogę cało i bezpiecznie przejechać. Sterowanie odbywa się myszką.


Dopasowanie drogi

Ocena gry

W grze znajdziemy wiele różnego rodzaju elementy drogi rozsypane z których będziemy starali się ułożyć drogę aby ta dziewczynka która znajduje się na planszy trafiła do celu. Gramy przy pomocy myszki.


Akrobacje cyrkowe

Ocena gry

Dzięki tej gierce będziemy mieli możliwość nauki różnych akrobacji które odbywają się w cyrkach na całym świecie. W grze znajduje się dokładna instrukcja z którą polecamy abyście się zapoznali.


Zwierzęta w cyrku

Ocena gry

W tej grze będziemy wykonywać różnego rodzaju triki które odbywają się w cyrku. Na początku będziemy małymi kucykami skakać przez płonące obręcze. Postaraj się wykonać tą sztuczkę perfekcyjnie.


Cyrkowy makijaż

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z cyrkiem. W tej grze będziemy zajmowali się wykonywaniem makijażu dla dziewczyny cyrkowca. Po prawej stronie mamy dziewczynę po lewej rzeczy do makijażu cyrkowego.


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8806 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7055 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4664 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4367 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2705 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie