Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie 158 gier

Gra w cyrku

Ocena gry

Przeniesiemy się do cyrku w którym to będziemy pracowali. Odszukamy tam dwóch klaunów jakimi są Popo i Bobo, zagraj razem z nimi w tej gierce online. Do grania wykorzystujemy myszkę komputerową.


Dumbo w cyrku

Ocena gry

Do ułożenia mamy w tej grze puzzle na których znajdziemy postać Dumbo która wybrała się do cyrku. Zachęcamy Was do układania takich puzzli na naszej stronie z grami online.


Gra burzenie zamków

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się niszczeniem zamków. Po jeden stronie góry znajduje się zamek jak i też po drugiej stronie. Musisz pokonać zamek rywala i go zniszczyć szybciej niż on zburzy twój zamek, to nie takie proste.


Gra burzenie mostu

Ocena gry

Wcielamy się w rolę osoby która zajmuje się wysadzania różnego rodzaju budynków i budowli. Tym razem będziemy zajmowali się wyburzaniem mostów. W odpowiedni sposób musimy wcześniej umieścić ładunki wybuchowe aby mieć możliwość rozburzenia takiego mostu.Gra burzenie wieży

Ocena gry

Nieprzyjaciele praktycznie ze wszystkich stron będą chciały nam zburzyć budowle. Burzenie wierzy nie będzie proste jeżeli tylko w odpowiedni sposób będziemy się bronić aby nie został ona rozburzona.


Zarządzanie budową miasta

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś jak to jest zarządzać całym miastem, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Włącz ją i sprawdź swoich sił! Musisz zaplanować od podstaw całe miasto, nadzorować jego budowę. Zaplanuj gdzie będą stały poszczególne budynki, a gdzie zakwitną zielone rośliny. Musisz być rozważny i zadbac o komfort mieszkańców tego miejsca.


Misja: zepsuć wesele!

Ocena gry

Twoja koleżanka chce wyjść za mąż za Twojego byłego faceta! Nie możesz do tego dopuścić. Zrób wszystko, aby zepsuć tę ceremonię i aby ślub się nie odbył! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz wciskając pole z napisem \"hint\". Powodzenia!


Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Żart w centrum miasta

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim zgrywusom oraz osobom o wyszukanym poczuciu humoru. Akcja rozgrywa się w centrum miasta. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Wykorzystaj do tego celu przejeżdżające samochody. Pilnuj też wskaźnika, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. Sterujesz spacją.


Trafne uderzanie

Ocena gry

W tej grze dysponujesz określoną ilością czasu- masz 15 sek. W tym czasie musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Twoim zadaniem jest uderzanie w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Dzięki temu zgarniesz dodatkowe punkty.


Jazda metro

Ocena gry

Jazda komunikacją miejską bywa koszmarna. Brudni ludzie, którzy pchają się na Ciebie w godzinach szczytu to prawdziwe okropieństwo. Pozbądź się ich i zyskaj trochę przestrzeni, żeby spokojnie dojechać do szkoły!


Zarządzanie wyspą

Ocena gry

Dostałeś w posiadanie niewielką wyspę. Musisz ją koniecznie rozbudować. Zadbaj o to, aby przemysł na niej rozwijał się jak najlepiej. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Popularne gry

 • Budowanie
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9808 ocena: 0.00

 • Gra Dźwig budowlany

  Gra Dźwig budowlany

  Oglądana: 8789 ocena: 0.00

 • Budowanie miasta

  Budowanie miasta

  Oglądana: 7047 ocena: 0.00

 • Bijatyka ekip budowlanych

  Bijatyka ekip budowlanych

  Oglądana: 4657 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 4361 ocena: 0.00

 • Demolowanie miasta

  Demolowanie miasta

  Oglądana: 2698 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie