Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Kolorowanka Madagaskar

Ocena gry

Ciekawa malowanka z madagaskaru dla dzieci gdzie mamy możliwość pokolorowania postaci które znajdują się na obrazku tej kolorowanki online. Wybieraj myszką odpowiedni kolor i kliknij pędzelkiem na fragment obrazka aby móc go pokolorować.


Przygody z Madagaskar

Ocena gry

Ciekawa zabawa edukacyjna dla dzieci czeka na nas w tej grze w której to naszym zadaniem będzie odszukanie jak największej liczby numerów, nie będzie to jak po włączeniu gry się okaże takie łatwe. Gramy przy użyciu myszki.


Nowa gra z madagaskarem

Ocena gry

Jest to całkiem fajna gra w której czeka na nas dużo różnych zwierzątek, które występowały w filmie Madagaskar. Tym razem na dole ekranu w grze mamy określone kawałki wycięte z obrazka które musimy odszukać na obrazku i na nie kliknąć myszką.


Gra Madagaskar 3

Ocena gry

Jest to już kolejna ciekawa i fajna gra tego rodzaju jaka trafia do kolekcji gier związanych za Madagaskarem zarówno dla dziewczyn jak i też dla chłopców. Oczywiście wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne dla każdego z graczy. W samej grze znajdziemy instrukcję obsługi dotyczącej jej zasad i sterowania w gierce.Gra o madagaskarze

Ocena gry

Jest to typowa gra gdzie doktor bulgot czeka o madagaskarze dla dzieci w której to będziemy szukali różnic na znajdujących się obrazkach. Oczywiście jest ona całkowicie bezpieczna dla każdego z graczy. Klikamy na Play i w każdej z plansz musimy odszukać określoną liczbę różnic dzielących te obrazki przy użyciu myszki.


Gra z Madagaskarem online

Ocena gry

Zagramy w fajną gierkę z madagaskarem dla dzieci w roli głównej. Jest to już 3 część tej wspaniałej przygody zwierząt. Tym razem układamy ciekawą układankę, której elementy do układania znajdują się po prawej stronie na dole pod czerwonym elementem. Gdy tylko na niego klikniemy myszką pojawią nam się właśnie one i my musimy je w odpowiednim miejscu ustawić na obrazku.


Madagaskar odszukaj

Ocena gry

Jest to kolejna z gier tego rodzaju przeznaczona dla wszystkich fanów tego filmu pod tytułem pingwiny z Madagaskaru. Na obrazku zostały ukryte cyferki, które należy w jak najkrótszym czasie wszystkie odszukać. Do pomocy mamy lupę, która to powiększy nam obrazek. Jeżeli odszukamy jakiś numerek klikamy na niego myszką. Pamiętajcie, że mamy ograniczony czas do szukania.


Gra Madagaskar dla dzieci

Ocena gry

Ta gra gdzie doktor bulgot na Was czeka. Przeznaczona jest w szczególności dla dzieci to właśnie w niej poruszamy się jednym z pingwinów z madagaskaru gdzie naszym głównym zadaniem będzie dotrzeć jak najdalej będzie to możliwe uważając przy tym na różnego rodzaju przeszkody jakie spotkamy na naszej drodze. Będą to różnego rodzaju płomienie, które należy przeskoczyć, uważać należy na zgniatające maszyny czy też tnące piły. To tylko część niebezpieczeństw jakie na Ciebie w tej grze będą czekać. Zagraj strzałkami.


Gra pingwiny z madagaskaru

Ocena gry

Te pingwiny jak wiadomo od czasu do czasu lubią psocić i robić różnego rodzaju psikusy dlatego też w tej grze będziemy wystrzeliwać pingwiny w taki sposób aby trafiły przejeżdżające osoby specjalnymi samochodami, którzy wybrali się na safari. Jeszcze dokładna instrukcja znajduje się w samej grze online.


Puzzle Pingwiny z Madagaskaru

Ocena gry

Są to zwykłe puzzle w których znajdziemy postacie z filmu Disneya jakim jest Pingwiny z Madagaskaru, puzzle do układania nie są trudne dlatego zachęcamy nawet dzieci aby spróbowały i zaczęły układania takich ciekawych puzzli.


Zbierz miodek dla Kubusia Puchatka

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia miodem. Musisz pomóc mu zdobyć jak najwięcej słoików z tym przysmakiem. Sterowanie: strzałki, spacja.


Zagraj w golfa z Kubusiem

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia grać w golfa. Zmierz się z nim w rozgrywkach w tej dyscyplinie sportowej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i pokonać przeciwników!


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10351 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5882 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4851 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3760 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3400 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3199 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie