Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Gra z Harrym Potterem online

Ocena gry

Kolejna część wspaniałej gry z Harrym Potterem w roli głównej. Wybierzemy się w grze pod wodę gdzie będziemy pływali i zbierali zielone listki, które dadzą Ci tlen i pozwolą się utrzymać jak najdłużej pod wodą. Sterujemy strzałkami w gierce, którymi pływamy.


Król Lew i przyjaciele

Ocena gry

Musimy uratować przyjaciela który zwisł na drzewie. Jednak droga do niego nie jest prosta. Lew znajduje się po drugiej stronie rzeki, która uczęszczana jest przez krokodyle. Będziemy musieli po nich skakać używając Spacji.


Puzzle z Królem Lwem

Ocena gry

Darmowa gra puzzle z Królem Lwem dla dzieci online. Będziemy układać fajne puzzle. Pokazany mamy obrazek i właśnie z elementów będziemy takie puzzle układali. Każdy z puzzli musimy w określonym miejscu ułożyć przy pomocy myszki.


Gra Lion King

Ocena gry

Jest to kolejna gra z tej serii dla wszystkich zarówno mniejszych jak i większych fanów tej bajki dla dzieci, chłopców oraz dziewczyn. Obrazek przedstawia nam postacie jakie w niej występują. My musimy pomiędzy tymi postaciami odszukać literki jakie się na nim znalazły.Gra Timon i Pumba dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z Timonem i Pumbą online czeka już na Ciebie. Gra obrazkowa gdyż mamy obok siebie ustawione dwa obrazki. Jest tylko mały szczegół musimy odszukać różnice jakie na tych obrazkach w grze się znajdują i je wskazać myszką.


Układanka z królem Lwem

Ocena gry

Ciekawa i w miarę prosta układanka dla dzieci z bajki Król Lew. Znajdziemy na tym obrazku oprócz niego także jego przyjaciół jakimi są Timon i Pumba. Dopasuj elementy w taki sposób aby ułożyć z nich obrazek w tej gierce.


Phineas and Ferb hidden object

Ocena gry

W tej grze mamy przed sobą obrazek na którym zostały umieszczone przeróżne przedmioty. Jakie to są znajdziemy je w pasku na dole gierki, właśnie takie przedmioty musimy odszukać na obrazku i kliknąć na nie myszką.


Gra pamięciowa z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Teraz trochę będziemy musieli pomyśleć jeżeli tylko zdecydujecie się wybrać tą gierkę. Zadanie jest proste i znana z innych tego rodzaju gier. Tym razem musimy dopasować dwa takie same obrazki, przy pomocy mamy myszkę w gierce.


Gra Fineasz i Ferb dla dzieci

Ocena gry

Jest to prosta gra z Fineaszem i Ferb dla wszystkich dzieci. Widzimy obrazek z tej bajki na którym oprócz tych głównych bohaterów znajdziemy także inne postacie. Będziemy na obrazku szukać ukryte tam literki. Znajdź je jak najszybciej.


Kręgle Fineasz i Ferb

Ocena gry

Jeżeli lubicie od czasu do czasu zagrać w kręgle to w tej gierce będziemy mieli do stoczenia wielu pojedynków z Fineasz i Ferb w roli głównej. Na pewno dla graczy strony grajnik czeka wspaniała zabawa. Zobacz instrukcję w grze i się z nią zapoznaj.


Tenis Fineasz i Ferb

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w tenisa razem z Fineaszem i Ferbem oraz Dziobakiem Pepe. Na początku klikamy na Start Game oraz na Play. Przystępujemy do pojedynku gdzie wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zbierze większą liczbę punktów.


Tom i Jerry na nartach wodnych

Ocena gry

Ta dwójka przyjaciół, którzy od czasu do czasu się kłócą wybrała się w końcu na wspólne wakacje. Tym razem będą pływać na nartach wodnych. Tom chce ćwiczyć różne triki, zobacz jak mu one wychodzą i pomóż mu je wykonywać. Sterujemy: strzałki, Z,X,C - wykonujemy triki.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10346 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5876 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4849 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3758 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3399 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3197 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie