Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Gra Scooby Doo po polsku

Ocena gry

Jesteśmy w środku piramidy z której jak się sami przekonacie jeżeli zagracie w gierkę nie tak łatwo się wydostać. Najlepsze gry to są. Scooby Doo i Shaggy Doo będą musieli jednak tego dokonać. Przestawiać będziemy musieli bloki kamienne aby udać się do wyjścia w danej planszy, pomogą Ci w tym strzałki.


Myszka Miki z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Dla dzieci, dziewczyn i chłopców dedykowana jest ta gra w szczególności dla tych którzy uczęszczają do szkoły gdyż to właśnie z nimi będzie ona związana. Mamy kilka mini gier w które możemy zabrać udział jedną z nich będzie matematyka, resztę zobaczcie sami i zagrajcie online.


Myszk Miki i Pluto

Ocena gry

Oprócz tych postaci w gierce spotkamy również Goofiego , Kaczora Donalda i Mini Mouse. Wybierasz postać jaką chcesz i nią masz możliwość zagrania w zbijaka do którego potrzebujesz myszki. Zobacz ile punktów uzbierasz i czy uda Ci się wygrać z rywalem w gierce.


Myszka Miki Gotowanie online

Ocena gry

Gra w której wraz z Myszką Miki będziemy gotować idealna wprost dla dzieci i dziewczyn. Oczywiście dla graczy darmowa. Postaraj się korzystać z podpowiedzi jakie będziecie dostawali w tej gierce aby móc przygotować wyśmienite danie z wykorzystaniem myszki do gierki.Ubieranie Mikiego

Ocena gry

Nietypowe ubieranki dla dzieci, dziewczyn i chłopców czekają gdzie będziecie mieli możliwość przebierania Mikiego w ciekawe i śmieszne ubrania. Zobacz jakie one są włączając tą niezwykle ciekawą gierkę w której to zagracie myszką.


Myszka Miki restauracja

Ocena gry

Zaczynamy pracę w restauracji u Disneya do której przychodzą postacie z bajek. My zajmujemy się ich obsługą. Na początku mamy samouczek dzięki któremu opanujemy zasady tej gierki. Oczywiście możemy go pominąć jeżeli tylko chcecie.


Kubuś zbiera miodek

Ocena gry

Czeka na Was Puchatek po polsku oraz jego przyjaciele. Wiadomo, że wszystkie misie lubią miodek, dlatego my w grze wybierzemy się na wyprawę w której będziemy zbierać właśnie miód. Musimy go zebrać i zanieść we wskazane miejsce. Graj strzałki i Spacja.


Malowanka Kubuś Puchatek i Przyjaciele

Ocena gry

Kolejne kolorowanki dla dzieci darmowe już czekają. Oto właśnie jedna z nich dla Ciebie. Kliknij na ikonę Play następnie myszką wybierz kolor i zobacz jak odmienia się ten obrazek dzięki Tobie.


Kolorowanka z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Jest to klasyczna kolorowanka dla dzieci w wersji online po polsku. Oczywiście darmowa gdzie pokolorujemy całą paczkę z tej wspaniałej bajki. Myszką wybierz określony kolor, którym chcesz pomalować fragment obrazka.


Tygrysek z bajki Disneya

Ocena gry

Poznamy jednego z ulubionych przyjaciół Winnie the Pooh. Jest on bardzo ruchliwy i uwielbia skakać. Dlatego specjalnie dla niego dajemy mu taką możliwość i razem z tygryskiem będziecie mogli skakać po chmurach.


Kubuś i cienie

Ocena gry

Gra od Disneya dla najmłodszych graczy. W tej grze będziemy bawić się z cieniami. Będą nam się pokazywać w środku gierki a obok obrazki, które będziemy musieli dopasować do tych cieni. Zabawa darmowa dla dzieciaków.


Gra Kubuś Play dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra z Kubusiem play w wersji online. Będziemy razem z nim przeżywiali wspaniałą przygodę pełną niespodzianek. Będziemy mieli do wyboru kilka środków transportu. Będzie to deskorolka, rower oraz quad. Wybierz jeden z nich i przystąp do zabawy. Kilkanaście plansz czeka w których poruszasz się strzałkami oraz Spacją skaczemy.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10358 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5906 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4859 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3768 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3413 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3202 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie