Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Różnie na obrazku

Ocena gry

Wydawać by się mogło że te dwa obrazki są niemal takie same. Jednak różnią się kilkoma szczegółami. Oczywiście to Wy jeżeli tylko wybierzecie grę będziecie musieli odszukać i je wskazać używając w tym celu myszkę komputerową.


Gra Tom and Jerry

Ocena gry

W tej grze łapanie myszy Jerry będzie łapać ser, który musi przetransportować w określone miejsce na taczce. Musimy uważać gdyż Tom będzie nam chciał w tym przeszkadzać. uważaj na niego. Sterujemy postacią w gierce przy użyciu myszki.


Układanka Tom i Jerry

Ocena gry

Ciekawa układanka z rozsypanych elementów gdzie będziemy układali dwie postacie. Są to Tom i Jerry. Po prawej stronie znajdują się elementy potrzebne do układania. Wykorzystujemy w tym celu myszkę komputerową.


Tom i Jerry ser

Ocena gry

Jerry w tej grze lunatykuje i w nocy często zdarza mu się chodzić w nocy. Postarajcie się go w odpowiedni sposób pokierować aby zebrać znajdujący się na drodze ser. Używamy w tym celu strzałek. Jeżeli już wszystko jest już gotowe kliknij na zielony przycisk aby zresetować kliknij czerwony przycisk.Biegaj ze Skubii Doo

Ocena gry

Scoby Doo nie przepada za różnego rodzaju straszydłami. W tej grze będą go straszyć duchy, które będą postać tą łapać. My będziemy musieli im uciekać i zbierać kości znajdujące się na trasie. Ctrl - schylamy się pod przeszkodami, Spacją skaczemy, strzałkami biegamy.


Gra Mickey Mouse online

Ocena gry

Mamy dla Was zdjęcie na których znajdziemy dość sporo postaci z bajek Disneya. Oczywiście wśród nich jest również postać Myszki Miki. Na tym obrazku ukryte zostały litery alfabetu, których będziemy szukać. Do pomocy mamy lupę powiększającą.


Postać Myszki Miki

Ocena gry

Niecodzienna gra w której zabawimy się w rzeźbiarza który w drewnie będzie tworzył postać Myszki Miki. Mamy dłuta różnej wielkości, których będziemy potrzebowali do wykonania tej postaci w gierce online. Używaj do tego tylko myszki.


Myszka Miki i jabłka

Ocena gry

Postać z bajki Disneya wybrała się z koszykiem do sadu aby przynieść wszystkim swoim znajomym po jabłku. Ma niecodzienny sposób na zbieranie tych jabłek z drzewa. Przekonaj się jak to wygląda i pomóż mu w nazbieraniu jak największej ilości jabłek.


Kolroowanka Myszka Miki

Ocena gry

Kolorujemy obrazek na którym znajdziemy dwóch przyjaciół jakimi są Myszka Miki oraz Kaczor Donald. Kilkanaście kolorów znajduje się obok obrazka, to właśnie ich użyjesz do jego pomalowania. Jeżeli chcesz wydrukować, kliknij na ikonę drukarki obok obrazka.


Szukanie cyfer Disney

Ocena gry

W tej grze mamy obrazek na którym znajdziemy kilka postaci Disneya. Pomiędzy nimi na obrazku znajdują się cyferki, które musimy odszukać. Do pomocy będziemy tutaj mieli lupę, która powiększa nam fragmenty tego obrazku.


Balony Disneya

Ocena gry

Kolejna zabawa dla dzieci która jest związana z Disneyem. Będziemy w niej strzelać z lotek do balonów. Jednak należy pamiętać że punkty dostajemy tylko jeżeli uda nam się trafić na balony w kolorze czerwonym. Steruj myszką.


Kolorowanka Disneya

Ocena gry

Jest to typowa kolorowanka Disneya dla wszystkich graczy w szczególności dla dzieci. Mamy do pokolorowania dwóch bohaterów przy pomocy myszki. Jeżeli tylko chcecie istnieje możliwość drukowania obrazka klikając na ikonę drukarki na stronie.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10360 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5908 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4859 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3768 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3413 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3202 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie