Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Opowieści z Narnii

Ocena gry

Jeżeli oglądaliście film Disneya z tymi postaciami to teraz macie możliwość zagrania w tą fajną gierkę online. Będziemy poruszać się po lodowatej wodzie na krze w taki sposób aby omijać inne przeszkody jakie spotkamy na naszej drodze


Iniemamocni z filmu

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała przygoda w tej gierce gdzie dziewczyna oraz chłopak z bajki na Was już czeka. Będziemy skakać i biegać. Posługujemy się strzałkami jak i też Spacją oraz B i K.


Puzzle z Iniemamocni dla dzieci

Ocena gry

Do układania czekają już na Was puzzle w wersji online gdzie postacie z Disneya są do ułożenia z określonych elementów. Musimy tylko klikać myszką na czerwony przycisk który odkrywa nam kolejne puzzle do układania na obrazku.


Gra Iniemamocni online

Ocena gry

Czeka na Ciebie doskonała przygoda z postaciami tej bajki Disneya. Macie w gierce do wyboru dwa poziomy trudności w których to wcielamy się jednego z bohaterów i walczymy ze złem strzałkami i Spacją.Jelonek Bambi dla dzieci

Ocena gry

Jest to postać Disneya która nazywa się Bambi. To mały jelonek, który w tej grze występuje. Obok niego znajdziemy jego przyjaciół z lasu, to właśnie pomiędzy nimi zostały ukryte różnego rodzaju cyferki, które my z pomocą lupy będziemy starali się odszukać na planszy gierki.


Kolorowanka Księga Dżungli

Ocena gry

Do pokolorowania w tym obrazku online mamy postaci z bajki Disneya jaką jest Księga Dżungli. Bardzo ciekawa malowanka dla najmłodszych graczy, kolorujemy je z wykorzystaniem myszki.


Patryk rozgwiazda dla dzieci

Ocena gry

Z pewnością część z Was zna tą postać jaką jest Patryk Rozgwiazda, zobacz co teraz ta gra ma dla Ciebie do zaoferowania. Gra polega na balansowaniu kijka, musimy strzałkami go przez jak najdłuższy czas utrzymać aby nam nie spadł.


Łapanie marchewek

Ocena gry

Poznamy tutaj królika z bajki Disneya. Będziemy zajmowali się łapaniem marchewek, które co jakiś czas będą wyskakiwać z ziemi. W kolejnych planszach będą to także inne warzywa, które musimy omijać, gramy myszką.


Gra Kudłaty z bajki

Ocena gry

Czy poznajcie postać jaką jest Kudłaty szczeniak jest to największy przyjaciel Skubiego. Poruszaj się w nim w lewo oraz w prawo aby uniknąć spadających głazów, które oczywiście będziemy musieli unikać aby nas żaden z nich nie trafił. Zobacz jak długo uda Ci się tam wytrzymać i jaką gratyfikację punktową uzbierasz.


Skubi i przysmak

Ocena gry

Na pewno jeżeli chociaż raz oglądaliście tą bajkę to znacie jaki jest przysmak Skubiego. Będzie on kombinował na wszelkie sposoby aby się do niego dostać. Skonstruował nawet specjalną machinę dzięki której będzie to możliwe. Myszką sterujemy przysmakiem aby trafił do Skubiego Doo.


Scooby Doo na taczce

Ocena gry

Jest to gra z friv i kizi z taczką na której będziemy przewozić ładunki w postaci osób z bajki. Postaraj się postacią Skubiego dojechać do mety w jak najkrótszym czasie. Na drodze mamy przeszkody, które musimy przeskakiwać jak i też przedmioty jakie należy zebrać, steruj strzałkami.


Ubieranki Scooby Doo dla dzieci

Ocena gry

Bardzo prosta a zarazem bezpieczna dla małych graczy gierka z ubierankami w której właśnie w nie będziemy ubierali naszego przyjaciela z bajki. Po prawej i lewej stronie mamy ubrania w jakie będziemy postać przebierać z wykorzystaniem myszki do grania online.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10358 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5906 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4859 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3768 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3413 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3202 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie