Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Tom The Hero

Ocena gry

Uważaj na biedronki które będą chodzić po ziemi aby je pokonać wykorzystaj spację, którą skaczemy na biedronkę i w ten sposób ona znika. Na planszy znajdują się różne bonusy, które postaraj się zebrać, chodzisz strzałkami.


Stylizacja Sailor Moon

Ocena gry

Jest to stara klasyczna gra z tej serii, jednak warto w nią zagrać aby zobaczyć jak wyglądały początki takich ubieranek. Mamy kilka rodzajów włosów do ubrania jak i też mniej istotne dodatki, które razem tworzą spójną całość.


Czarowanie w kotle czarownicy

Ocena gry

Gra w rzucanie zaklęć czeka na każdego. Weźmiemy się trochę tutaj za magię gdzie będziemy tutaj zajmować się różnymi czarami. Dodawaj określone składniki i zobacz co z tego wyjdzie. Do pomocy mamy czarnego kruka, który będzie nam trochę w tym pomagał.


Jaskiniowiec Sam

Ocena gry

Sam ten jaskiniowiec musi walczyć ze spadającymi co jakiś czas skałami. Zadaniem naszym będzie ochrona jego żony, która gotuje jedzenie. Gdy się upiecze i wskaźnik osiągnie 100% wtedy możemy zjeść smacznie obiad. Sterowanie to strzałki.Domek dla wróżki

Ocena gry

Mamy do umeblowania nietypowy domek który w całości przeznaczony jest dla wróżek. Postaraj się aby wyglądał znakomicie i aby wróżki, które mają zamieszkać w tym domku będą czuć się jak najlepiej. Pamiętaj, że potrzebujesz do tego myszki.


Kolorowanka z wróżką

Ocena gry

W tej grze do pokolorowania będziemy mieli dziewczynę która jest wróżką. Na dole mamy kolory jakie dla tej kolorowanki będziecie mieli możliwość wyboru i to właśnie nimi mamy możliwość kolorowania obrazków.


Mała wróżka

Ocena gry

Mała dziewczynka czeka na Ciebie w tej grze chce ona zostać wróżką na bal przebierańców. Postaraj się aby właśnie w taki sposób na tym balu wyglądała jak najlepiej. W tym celu do ubrania postaci wykorzystujemy myszkę.


Ubieranka z wróżką

Ocena gry

Dla dzieci jak i też dziewczyn i dziewczynek mamy tą wspaniałą ubierankę z wróżką w roli głównej. Postaraj się jak najlepiej ubrać dziewczynę, ubrania dla niej jak i też wszelkiego rodzaju inne dodatki znajdziesz w grze online.


Lilo i Stich w kosmosie

Ocena gry

Małpy w kosmosie są dla Was. Przenosimy się do kosmosu gdzie będzie się toczyć ciągła walka z różnymi wrogami, których należy pokonać jak najszybciej i uważać aby samemu nie oberwać. Sterowanie to strzałki jak i też Spacja do strzelania. Wiele plansz przed wami.


Lilo w samochodzie

Ocena gry

Będziemy poruszali się samochodem i ścigali potwora, musimy dobrze manewrować naszym pojazdem aby mieć możliwość go złapać. Sterujemy pojazdem strzałkami, mamy specjalny chwytak który używamy przy pomocy Spacji.


Gra Lilo i Stich dla dzieci

Ocena gry

Doskonała przygoda czeka na Ciebie z postaciami z bajki od Disneya. Lilo będzie puszczała różne kwiatki a my musimy grając Stich klikać odpowiednie strzałki, gdy zobaczcie gierkę wszystko stanie się jasne i proste.


Super Simpsons World

Ocena gry

Przeniesiemy się do świata simpsonów jest to typowa platformówka która powinna Wam się spodobać. Poruszamy się strzałkami, którym skaczemy na wrogów aby je niszczyć jak i też zbieramy serduszka spotkane na naszej drodze.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2446 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie