Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Shinigami Adventure

Ocena gry

W tej grze możesz poczuć się jak prawdziwy bohater Bleach i walczyć ze złem. W grze znajduje się kilkanaście różnych plansz, które są dla Ciebie przeznaczone. Pokonaj je wszystkie. Graj: W,A,S,D oraz K i L.


Bleach Training

Ocena gry

Czeka na Ciebie niezwykły trening z postaciami jakie w tej grze występują. Jeżeli lubisz postacie i ten rodzaj gierki to zachęcamy Was do zabawy za darmo w wersji online na naszej stronie. Graj: W,A,S,D oraz J,K,L - atak i Q,U.


Ubieranka Anioł

Ocena gry

Różne ubieranki z ubraniami od lego friends z serii są dostępne w tej prostej pod względem grafiki gierce. Kilka rzeczy czeka na Was do ubrania. Na pewno wszystko czego potrzebujecie w tej gierce znajdziecie. Doskonała zabawa z myszką czeka już na Was.


Przygoda z aniołkiem

Ocena gry

Chwilę na początku czekamy aż skończy się animacja i włączył właściwa gra. W tej grze musimy latać do miejsc wskazanych przez strzałki, manewrując w odpowiedni sposób strzałkami tak aby nie doprowadzić kolizji. Graj strzałkami.Aniołki dla dziewczynek

Ocena gry

Koelejne aniołki czekają na Ciebie w grze. Zobacz jaka postać się w niej znajduje i ubierz ją. Do pomocy masz myszkę, którą to właśnie zmieniać będziesz wygląd dla niej. Przeważają kolory białe w gierce.


Gra z aniołkiem online

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra z aniołkiem w roli głównej. Jest to tak zwana ubieranka. Po lewej stronie znajdziemy ikonki pod którymi zostały ukryte ciekawe ubrania dzięki, którym całkowicie możecie zmienić wygląd dla postaci w grze.


Gra Aniołki dla dzieci

Ocena gry

Przepiękna dziewczyna jaka jest aniołkiem czeka na dzieci, które mają możliwość ubrania tej postaci. Aby tego dokonać potrzebujesz jedynie myszki przy pomocy której zmieniasz ubrania dla tej postaci.


Aniołek dla dziewczyn

Ocena gry

Gra skierowana w szczególności dla dziewczyn i dziewczynek w której to będziemy mieli możliwość wystylizowania w gierce tego wspaniałego aniołka. Zobacz jakie rzeczy do makijażu znajdziecie w tej fajnej gierce.


Gra z Aniołem

Ocena gry

Prosta gra dla wszystkich z aniołem w roli głównej. W której poruszamy się myszką. Klikając kilka razy myszką mamy możliwość latania na skrzydłach tego anioła. Zbieraj monety po drodze, uratuj ludzi i pokonaj wrogów to w skrócie co musicie w tej grze dokonać.


Magiczny łuk

Ocena gry

Jest to jedyny w swoim rodzaju łuk z którego będziemy strzelali do latających balonów. Im więcej uda Wam się ich strącić tym większą liczbę punktów uda Ci się zebrać i przejść do kolejnych plansz tej gierki. Gramy myszką.


Dragon Wizard

Ocena gry

Czeka już na Ciebie czarodziej na smoku gotowy d podróży i walki z demonami w postaci ptaków. Za Zarobione monety możemy zakupić dodatkową broń dla naszego smoka. Sterujemy strzałkami, strzelamy Spacją.


Gra czarodzieje z waverly place

Ocena gry

Zagraj w gierce razem z naszym czarodziejem, który będzie musiał zwalczać swoją magiczną różdżką innych wrogów. Musimy dbać o poziom mocy, który nam spada i pokazany jest w pasku. Zbieraj kapsułki aby go utrzymać. Sterowanie strzałki oraz A i S.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2450 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie