Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Gra Gormiti niepokonani władcy sił natury

Ocena gry

Klasyczna gierka o nazwie: Gormiti niepokonani władcy sił natury już na Was czeka. Zobacz co tym razem producenci na Ciebie przygotowali. Dokładania instrukcja znajduje się dla Was w samej grze dlatego polecamy się z nią zapoznać.


Gormity dla dzieci

Ocena gry

Do ułożenia w tej grze będziemy mieli proste puzzle w których znajdziemy postacie Gormiti do układania. Aby je ułożyć jedynie czego będziecie potrzebowali to myszka do układania. Mamy trzy wersje puzzli, łatwa, średnia oraz trudna.


Kolorowanka Gormiti

Ocena gry

Pierwsza z tej serii kolorowanka dla dzieci zarówno dla dziewczyn i chłopców gdzie spotkamy postacie Gormity. U góry po prawej mamy postacie, które wybieramy i nadajemy im określony kolor przy po mocy myszki. Baw się na wesoło.


Gra Gormity

Ocena gry

Kolejna ciekawa produkcja czeka już na Was w tej grze jeżeli tylko zdecydujecie się w nią zagrać. Wybierasz jedną z kilku postaci i graj z nimi z rywalami. W grze znajdziemy instrukcję jak należy w nią grać.Generator Rex Snowboard

Ocena gry

Z naszym bohaterem wybieramy się na stok na którym to będziemy jeździli na desce wykonując przy tym przeróżne ewolucje. Do tego potrzebujemy strzałki oraz Spację do skakania. Zbieraj punkty i pokonuj kolejne z plansz w gierce.


Generator Rex Battle Dinosaurs

Ocena gry

Gra łowcy smoków już na Ciebie czeka. Zobacz jak Ci idzie strzelania z broni jaką dostała nasz super bohater którym jest oczywiście Generator Rex. Strzelamy do tarczy jak i też do smoków, które co jakiś czas będą nas atakować. Gramy w grze przy użyciu myszki.


Ben 10 i generator Rex

Ocena gry

Dwóch superbohaterów postanowiło zabrać udział w wyścigach na motorach. Na początku przed rozpoczęciem masz możliwość wybrania jednego z dwóch graczy, gdzie następnie będziemy się ścigali sterując strzałkami.


Generator Rex Providence Defender

Ocena gry

Czeka na Ciebie kolejna misja z postacią jaką jest nasz superbohater. Na początku przylatujemy na miejsce helikopterem gdzie będziemy musieli udać się po tajemniczą postać. Latamy strzałkami, strzelamy spacją.


Galaxy City Getaway

Ocena gry

Niezwykłe pojedynki z lego już są tutaj do Waszej dyspozycji. Pokonaj rywali jakie na Ciebie czekają. Galaktyczna policja już jest gotowa do walki z wrogiem na super szybkich pojazdach. Sterowanie to: strzałki oraz Z i X.


Battlestar Ace

Ocena gry

Czeka na Ciebie mroźna bitwa z wrogiem, jedynie czego będziecie tutaj potrzebowali to myszka, którą sterujemy naszym statkiem powietrznym jak i też strzelamy. Zobacz ile obcych statków uda Wam się pokonać. Ta bitwa będzie dla Ciebie wygrana jeżeli tylko się postarasz.


Burning Galaxy

Ocena gry

Kolejna gra w której przenosimy się w kosmos gdzie czeka na nas nieustanna walka z wrogiem. Zobacz jak będzie wyglądał Twój statek, którym będziesz miał możliwość prowadzenia walki przy pomocy myszki i przycisku W, którym zmieniamy bronie dla naszej postaci.


Galaxy Guard

Ocena gry

Mamy okazję zasiąść za sterami nowoczesnego statku międzygalaktycznego, którym będziemy latać i strzelać z myszką. Niszczymy wrogie statki i inne asteroidy, które to mogły bym zagrozić naszej planecie.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2448 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie