Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Dziewczyna wampir

Ocena gry

Ciekawa ubieranka skierowana dla dziewczyn i dziewczynek w której ubierać będziemy postać wampira, która stylizuje się w taki styl na hallowen. U góry mamy ikonki pod którymi są ubrania.


Pogromca Wampirów

Ocena gry

Jest to gra utrzymywana w mrocznym klimacie w której to naszym zadaniem będzie pokonanie atakujących nasz stworzeń jak i też wampirów niemal ze wszystkich stron. Sterujemy bronią i nią strzelamy przy pomocy myszki.


Manga Bike

Ocena gry

Czeka na tych graczy którzy podejmą się tej gierki ciekawe wyzwanie w którym to będziemy musieli poruszać się na rowerze w taki sposób aby jeżdżąc po kamieniach nie doprowadzić do wywrotki naszego bohatera, sterujemy nim strzałkami.


Bohater z mangi

Ocena gry

Czeka na Ciebie jeden z bardziej znanych bohaterów z mangi jaką jest Naruto to właśnie jego będziemy mieli możliwość ubierania w tej fajnej gierce. Wykorzystujemy do tego myszkę komputerową.Hodowla Jednorożców

Ocena gry

Będziemy mieli swoją stajnię w której trzymać będziemy jednorożce. Naszym zadaniem będzie opieka nad nimi. Będziemy mieli dużo różnego rodzaju mniejszych zadań do wykonania. Do naszych obowiązków będzie należało między innymi karmienie ich i wiele innych czynności.


Gra Jednorożce

Ocena gry

Sami niemal od podstawa w tej grze macie możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego jednorożca. Na dole mamy ikonki na które klikamy myszką aby mieć możliwość zmiany wyglądu dla tej tajemniczej postaci.


Gra z jednorożcem dla dziewczyn

Ocena gry

Dość ciekawa gra również dla dziewczynek oraz dla dzieci w którą możecie całkowicie za darmo zagrać. Zbieramy po drodze mniejsze jednorożce. Gramy Z oraz X, Z - skaczemy, X - super turo oraz rozwalamy przeszkody spotkane na naszej drodze.


Kolorowanka z Jednorożcem

Ocena gry

Dla młodszych graczy odwiedzających nasz serwis jest przede wszystkim dedykowana ta kolorowanka na której znajdziemy przepięknego jednorożca. Na dole mamy różnego rodzaju kolory z których wybieramy jeden aby pomalować fragment obrazka.


Ubieranka Hulk

Ocena gry

Polecamy gierkę w szczególności dla tych najmłodszych w której to mamy możliwość ubrania superbohatera. Po lewej stronie pod ikonkami znajdują się przedmioty w jakie będziemy mogli ubierać naszą postać. Dokonaj tego myszką.


Gra z Hulkiem online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gra w wykonaniu naszej zielonej postaci. To właśnie nią macie okazję zagrania całkowicie za darmo. Mamy do wybrania jeden z trzech poziomów tej gierki. Poruszamy się strzałkami wchodzimy na spadające bomby aby podskakiwać i niszczyć samochody. Za zarobione pieniądze kupujemy różne dodatki. Z to specjalna broń.


Hulk dla dzieci

Ocena gry

Tym razem nasz superbohaterem zmieni się w niszczyciela w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gra jest prosta za darmo w wersji online i doskonale nadaje się dla dzieci. Gracie Spacją, którą naciskamy gdy moc pokazana w prawym rogu jest jak najbliższa 100.


Gra o Gormitach

Ocena gry

Darmowa gra gormiti w wersji online dostępna już jest na grajnik.pl. Wybierz ją i zagraj. Na początku w gierce wybieramy jednego z kilku dostępnych postaci, którymi będziemy musieli zagrać. W pierwszej planszy myszką będziecie musieli przeskoczyć przeszkody jakie na nas czekają.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2446 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie