Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Magiczne 190 gier

Bart Simpson Basketball

Ocena gry

Nasza postać lubi także uprawiać sporty jedną z nich jest koszykówka. ta gra jest doskonałym tego dowodem. Zagraj razem z nim wybierz odpowiednią moc i trafiają piłką do kosza. Graj w grze przy pomocy myszki.


Bart Simpson Skateboarding

Ocena gry

Nasi znajomi z bajki wybierają się na wakacje jeden z nich czyli Bart bierze deskorolkę na której ma zamiar jeździć. Czeka na Ciebie doskonała przygoda gdzie będziemy skakać jak i też się schylać aby omijać przeszkody. Sterowanie strzałkami.


Simpsons Adventures

Ocena gry

czeka na Was przygoda z postaciami ze znanej na całym świecie kreskówki. Do pokonania mamy kilkanaście plansz które możesz przejść. Zbieramy przedmioty po drodze i skaczemy na wrogów. Gra wzorowana jest na Mario. Sterowanie to strzałki oraz A i S.


Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.Gra Bart Simpson

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci jak i też dla dziewczyn i chłopców. Do ubrania będziemy mieli tutaj mieli postać Barta Simposna, obok niego mamy wiele różnego rodzaju ubrań w które to musimy ubrać naszą postać. Na pewno czeka na Ciebie fajna zabawa.


Raze Hacked

Ocena gry

Nietypowa jest to gra z Raze gdzie wszystko mamy odblokowane. Dlatego też mamy nieskończoną liczbę życia jak i też nieskończoną liczbę amunicji i wiele innych. Przed rozpoczęciem gierki mamy dokładaną instrukcję pokazaną odnośnie klawiszy.


Raze bitwa z Zombie

Ocena gry

Zachęcamy Was do zapoznania się z tą serią gier online które na naszej stronie są zupełnie darmowe. Zobacz czo tym razem czeka na Ciebie w tej części gierki online. Strzałkami sterujemy naszą postacią, myszką strzelamy, bronie zmieniamy przyciskiem Enter, Tab - pokazuje nam statystyki.


Homer Beer Run

Ocena gry

Gra w której będziemy z postacią Simspona łapać spadające z budynku beczki z piwem. Musimy ich uzbierać jak największą ilość i zapakować do samochodu, poruszamy się w lewo i w prawo aby je łapać. Uważaj na płonące beczki, których należy unikać.


Gra raze 2

Ocena gry

Czeka na Was kolejna bo już druga część tej wspaniałej gierki w której będziemy walczyć naszą postacią. W grze poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, przy pomocy spacji skaczemy, myszką strzelamy, bronie zmieniamy od 1 do 9. Tab - oglądamy wynik.


Stwórz Simposona

Ocena gry

Gierka w której przy pomocy myszki i swoich zdolności macie możliwość stworzenia niemal od podstaw postaci jaką jest Simposn ze znanej na całym świecie kreskówki. Zobacz co więcej czeka na Ciebie w tej grze ubierance.


Vampire Skills

Ocena gry

Czeka na ciebie w tej grze przygoda z wampirami, którymi będziemy grali. Pierwsze plansze to instrukcje które pokażą nam na czym polega ta gierka i jak w nią grać. Posługujemy się do grania myszką.


Vampire Love

Ocena gry

Miłość wampirów w tej grze czeka na Ciebie jeżeli zechcesz w nią zagrać. Oczywiście jak pozostałe gierki w tym serwisie tak i też ta jest darmowa i do pogrania online. Całujemy się myszką i uważamy aby nikt nas nie nakrył na tych pocałunkach.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2419 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie