Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Bart Simpson Basketball

Ocena gry

Nasza postać lubi także uprawiać sporty jedną z nich jest koszykówka. ta gra jest doskonałym tego dowodem. Zagraj razem z nim wybierz odpowiednią moc i trafiają piłką do kosza. Graj w grze przy pomocy myszki.


Bart Simpson Skateboarding

Ocena gry

Nasi znajomi z bajki wybierają się na wakacje jeden z nich czyli Bart bierze deskorolkę na której ma zamiar jeździć. Czeka na Ciebie doskonała przygoda gdzie będziemy skakać jak i też się schylać aby omijać przeszkody. Sterowanie strzałkami.


Simpsons Adventures

Ocena gry

czeka na Was przygoda z postaciami ze znanej na całym świecie kreskówki. Do pokonania mamy kilkanaście plansz które możesz przejść. Zbieramy przedmioty po drodze i skaczemy na wrogów. Gra wzorowana jest na Mario. Sterowanie to strzałki oraz A i S.


Simpsons Pacman

Ocena gry

Jest to gra połączenie klasycznego pacmana z simposnami którymi tutaj również będziemy grali i zbierali krążki. Poruszamy się strzałkami w labiryncie. Mamy nadzieję, że ta gierka Wam się spodoba i zechcecie w nią grać za darmo.Gra Bart Simpson

Ocena gry

Jest to prosta gra dla dzieci jak i też dla dziewczyn i chłopców. Do ubrania będziemy mieli tutaj mieli postać Barta Simposna, obok niego mamy wiele różnego rodzaju ubrań w które to musimy ubrać naszą postać. Na pewno czeka na Ciebie fajna zabawa.


Raze Hacked

Ocena gry

Nietypowa jest to gra z Raze gdzie wszystko mamy odblokowane. Dlatego też mamy nieskończoną liczbę życia jak i też nieskończoną liczbę amunicji i wiele innych. Przed rozpoczęciem gierki mamy dokładaną instrukcję pokazaną odnośnie klawiszy.


Raze bitwa z Zombie

Ocena gry

Zachęcamy Was do zapoznania się z tą serią gier online które na naszej stronie są zupełnie darmowe. Zobacz czo tym razem czeka na Ciebie w tej części gierki online. Strzałkami sterujemy naszą postacią, myszką strzelamy, bronie zmieniamy przyciskiem Enter, Tab - pokazuje nam statystyki.


Homer Beer Run

Ocena gry

Gra w której będziemy z postacią Simspona łapać spadające z budynku beczki z piwem. Musimy ich uzbierać jak największą ilość i zapakować do samochodu, poruszamy się w lewo i w prawo aby je łapać. Uważaj na płonące beczki, których należy unikać.


Gra raze 2

Ocena gry

Czeka na Was kolejna bo już druga część tej wspaniałej gierki w której będziemy walczyć naszą postacią. W grze poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, przy pomocy spacji skaczemy, myszką strzelamy, bronie zmieniamy od 1 do 9. Tab - oglądamy wynik.


Stwórz Simposona

Ocena gry

Gierka w której przy pomocy myszki i swoich zdolności macie możliwość stworzenia niemal od podstaw postaci jaką jest Simposn ze znanej na całym świecie kreskówki. Zobacz co więcej czeka na Ciebie w tej grze ubierance.


Vampire Skills

Ocena gry

Czeka na ciebie w tej grze przygoda z wampirami, którymi będziemy grali. Pierwsze plansze to instrukcje które pokażą nam na czym polega ta gierka i jak w nią grać. Posługujemy się do grania myszką.


Vampire Love

Ocena gry

Miłość wampirów w tej grze czeka na Ciebie jeżeli zechcesz w nią zagrać. Oczywiście jak pozostałe gierki w tym serwisie tak i też ta jest darmowa i do pogrania online. Całujemy się myszką i uważamy aby nikt nas nie nakrył na tych pocałunkach.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2446 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie